Buffalo – Toronto 5:2 (kon.) | Montreal – Ottawa 3:1 (kon.) | New Jersey – Carolina 1:3 (kon.)
NY Islanders – Boston 1:2 (kon.) | Washington – Arizona 4:1 (kon.) | St. Louis – Calgary 2:3 (po pr.)
Florida – Chicago 7:0 (kon.) | Nashville – San Jose 7:2 (kon.) | Edmonton – Colorado 4:1 (kon.)
Los Angeles – NY Rangers 0:3 (kon.) | Detroit – Minnesota 3:2 (po pr.) | New Jersey – Dallas 1:2 (po pr.)
Buffalo Sabres
5:2 (2:1, 3:1, 0:0)
Toronto Maple Leafs
Neděle 26.03.2017, 00:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Československá stopa v utkání:
    Žádný zástupce z České republiky či Slovenska v dnešním zápase nenastoupil. (03:52:18)

1. Jack Eichel (BUF) 2+1
    2. Ryan O'Reilly (BUF) 1+1
    3. Tyler Ennis (BUF) 0+2

Je dobojováno! Ve třetí třetině jsme již žádnou branku neviděli. Domácí si pohlídali náskok a hostům prakticky nic nedovolili. Já Vám děkuji za pozornost a někdy u dalšího on -line přenosu na shledanou.

59:00
    Probíhá poslední minuta a hosté jsou v útočné třetině domácích. Domácí se však záhy vysvobozují.

58:00
    Poslední dvě minuty zápasu. O vítězi je pravděpodobně rozhodnuto, oba týmy již spíše utkání dohrávají.

57:40
    Nyní je trma vrma před Lehenrem, který má puk pod svou lapačkou.

56:58
    Další šance domácích, domácí hráč se dostal k puku u pravé tyče, ale trefuje brankáře McElhinneyeho.

56:00
    Po komerční přestávce se hra opět rozběhla.

55:32
    Domácí se po delší době připomněli před brankou McElhinneyeho.

54:33
    Nyní nesledujeme žádnou strhující podívanou. Po dvou plodných třetinách na branky je to ve třetí třetině úplně jiný hokej.

52:41
    Hosté se mohli dostat do zajímavé šance,ale nerozuměli si v přihrávce, respektive hráč přihrávku dobře nezpracoval.

51:48
    Domácí se již moc neženou směrem do útoku a čekají co předvede soupeř.

50:04

49:43
    Domácí se mohli dostat do čtyř brankového vedení, jeden z hráčů nastřelil levou tyč!

49:35
    Hosté se velmi blízko dostali k brance, pokus o střelu byl sražen domácím hráčem.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:31
    Hosté utvořili přesilovkový vzorec, ale je to bez střely na bránu.

48:29
    Hosté mají nyní příležitost dostat svého soupeře pod tlak...

48:04
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Tyler Ennis – 2 min., podražení).

47:37
    Hosté jsou v křeči, nyní se jim nedaří dostat na dostřel.

46:44
    Před Lehnerem se rozhořela menší roztržka. Rozhodčí nebudou vylučovat.

46:18
    Po pravém křídle si najel domácí hráč a vystřelil na brankáře. Šestý gól v síti hostů to není.

45:57
    Nyni nesledujeme hokej, který by nabízel šance...domácí se snaží v klidu bránit a vyhazovat puky do středního pásma.

44:58
    Hra přerušena, domácí Foligno skončil po souboji v brance McElhinneyeho.

44:45
    Po neúspěšné útočné akci hostů se bude vhazovat v obranném pásmu domácích.

44:00
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou..brankáři jsou nyní bez práce.

42:54
    Martin se dostal do šance, Lehner nedovolil změnu skóre.

42:32
    Hosté jsou usazeni v útočné třetině, avšak jejich střely jsou buď nepřesné nebo jsou sraženy mimo bránu.

41:12
    I na druhé straně musel zasahovat Lehner.

40:45
    Buffalo se dostalo ke střele, McElhinney pozorný.

40:01

Domácím se podařilo vstřelit ve druhé třetině dvě branky a vedou již 5:2.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:18

38:42
    Hosté jsou usazeni v obranném pásmu domácích, ale Lehner odolává jejich snahám o snížení stavu.

37:53
    V oslabení ujel domácí hráč, McElhinney jeho pokus kryje.

37:18
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Marcus Foligno – 2 min., podražení).

36:55
    Lehner musel zasahovat proti střele hostujícího hráče.

36:33
    Boj o puk v rohu kluziště v obranné pásmu hostů. Nakonec byli úspěšnější hosté.

35:28
    Domácí nyní v útoku nedokázali nic vymyslet a odevzdávají puk soupeři.

34:13
    Toto se bude hostům již těžko srovnávat, avšak sledujeme rychlý hokej, o branky dnes není nouze, tak možné srovnání stavu je možné. Uvidíme v následujících minutách.
    33:12 Jack EICHEL - 5:2

33:12
    Sabres právě vstřelili branku!
    JACK EICHEL dostal do místa, kde se vhazuje přihrávku z rohu kluziště a následná střela skončila v brance. Domácí navyšují své vedení již o tři branky. Asistence: Sam Reinhart a Justin Falk.

33:00
    Domácí před brankou soupeře.

31:40
    Nyní měli hosté šanci snížit stav utkání, dva hráči ujížděli na bránu, přišla přihrávka k pravé tyči, ale hostující hráč netrefuje branku.

30:39
    Nebezpečné nahození nyní musel řešit McElhinney.

29:44
    Domácí hráč ztrácí puk v útočné třetině a dopředu jdou hosté, kteří dopadli v útoku obdobně, když ztrácí puk.

28:43
    Hosté v útočné třetině, ale nedokázali se dostat do vážnější šance.
    25:59 Dmitrij KULIKOV - 4:2

25:59
    Domácí poprvé v tomto zápase odskakují na rozdíl dvou branek. DMITRIJ KULIKOV dostal hezkou přihrávku, napřáhl svou hokejku a tvrdou střelou z kruhů pro vhazování prostřeluje brankáře. Domácí tedy využívají i druhou přesilovou hru v této třetině. Asistence: Tyler Ennisa a Jack Eichel.

25:43
    Domácí zamkli svého soupeře, ale brankář nemusel řešit žádnou složitou situaci,posléze se domácí osvobozují.

24:59
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Jake Gardiner – 2 min., podražení).

24:59
    O'Reilly R. se snažil s pukem dostat před branku soupeře, při tomto pokusu byl faulován a domácí budou mít možnost další přesilové hry.

24:06
    Gólové hody nám pokračují i ve druhé třetině, nyní musel McElhinney puk přikrýt před dotírajícím domácím hráčem.
    22:47 Jack EICHEL - 3:2

22:47
    Přesilovou hru domácí ihned využívají. Po vyhraném buly si domácí hráči hezky nahráli. Po této souhře byl na jejím konci JACK EICHEL, který opět vrací svému týmu vedení. Asistence: Dmitry Kulikov a Kyle Okposo.

22:38
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Matt Martin – 2 min., nedovolené bránění).
    22:22 Auston MATTHEWS - 2:2

22:22
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Střelu od modré ještě Lehner vyrazil, avšak před brankou byl AUSTON MATTHEWS, který puk zametl do branky a srovnává opět stav utkání. Asistence: Matt Hunwick a William Nylander.

21:11
    Menší zmatek před brankou McElhinney, vše nakonec vyřešila obrana hostů.

20:40
    Domácí hráč vystřelil ihned po přechodu modré čáry, McElhinney střelu dobře vidí.

20:01
    Střídání v týmu Toronto Maple Leafs: ze hřiště odchází Frederik Andersen, přichází Curtis McElhinney.

20:01

Viděli jsme zajímavou první třetinu, kdy se do vedení dostali domácí, poté se hostům podařilo vyrovnat. Remízový stav netrval dlouho a uběhlo 15 sekund a domácí se opět ujali vedení.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

18:55
    Až nyní dostal Kane přihrávku na levou stranu a proti Andersenovy neuspěl.

18:20
    Domácí stále v útočné třetině, ale nedaří se jim poslat střelu na bránu.

17:38
    Jednoduchou střelu hostů Lehner vyráží, domácí míří dopředu.

16:10
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Dmitrij Kulikov – 2 min., držení protihráče).
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Nazem Kadri – 2 min., držení hole).

15:38
    Hostující hráč to zkoušel z levého rohu kluziště, nahodil puk na brankáře Lehnera, ten se nenechal zmást a pohlídal tento pokus.

14:13
    McCabe v šanci, Anderson připraven, následuje komerční přestávka.

13:49

13:37
    Třináct sekund zbývá do návratu Okposa, vhazování ve středním pásmu.

13:18
    Lehner musel popojet z brány proti střele Bozaka.

12:39
    Hosté se usadili v útočné třetině, Lehner musel zasahovat, následně se domácím opět podařilo vyhodit puk do středního pásma.

12:18
    Domácí se osvobozují.

11:49
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Kyle Okposo – 2 min., hákování).

11:25
    Hosté se nyní sami vyhnali z útočného pásma a musí začít nový útok.

10:49
    Sledujeme hodně rychlý hokej, oba týmy se moc nerozpakují a veškeré své akce se snaží vést přímo na branku.

10:12
    Před Andersonem bylo opět horko, Anderson chvíli nevěděl kde je puk, ale nakonec ho našel a kryje puk pod svou lapačku.
    09:45 Evander KANE - 2:1

09:45
    EVANDER KANE však záhy vrací svému týmu opět vedení. Právě on se nejlépe zorientoval, kde se puk odrazil po střele od modré čáry a zavěsil puk za záda Andersena. Asistence: Zach Bogosian a Ryan O'Reilly.
    09:30 Connor BROWN - 1:1

09:30
    Komarov dostal přihrávku od modré čáry, jeho střela gólem ještě neskončila, Lehner jeho pokus vyrazil betonem. Avšak odražený puk dostal CONNOR BROWN, který srovnává stav utkání. Bez asistence.

09:21
    Nyní sledujeme hokej nahoru a dolů, ale bez střely na bránu.

08:12
    Přihrávka před branku, kterou tečuje domácí hráč, tentokrát Andersen úspěšnější.

07:33
    Hosté se snaží o rychlou odpoveď, Lehner je proti.
    07:05 Ryan O'REILLY - 1:0

07:05
    RYAN O'REILLY, hezky využil přihrávku z pravého rohu kluziště od Ennise a posílá svůj tým do vedení. Asistence: Tyler Ennis a Kyle Okposo.

06:40
    Eichel nedosáhl na přihrávku a nakonec doletěl puk až k brankáři hostů, který ho raději ukryl pod svou lapačku.

06:22
    Komerční přestávka.

05:59
    Marner se snažil Lehnera překvapit nahozeným pukem zpoza branky. Na Lehnera si však nepřišel.

05:34
    Ofsajd domácích, Carrier si nepohlídal modrou čáru.

05:00
    Hosté se ihned dostali zpět do útočné třetiny, kde se snaží dostat ke střele.

04:33
    Hosté vyhazují na zakázané uvolnění, vhazuje se po levici Andersena.

04:03
    První velká šance hostů! Komarov se dostal do skvělé střelecké pozice, poté co jeho spoluhráči vybojovali puk za brankou Lehnera. Lehner vychytal Komarova.

03:16
    Pobídka na najíždějícího Marnera byla příliš dlouhá.

02:32
    Jeden z domácích hráčů se snažil vyjet zpoza branky, ale nepodařilo se mu puk zamést do branky, posléze byl odstaven obranou.

02:06
    Kane ujížděl na bránu, jeho střelecký pokus kryje Andersen.

01:10
    Hosté se dokázali posléze osvobodit a také prověřili pozornost Lehnera.

00:27
    Domácí se ihned vrhli do útoku a Andersen musel dávat pozor na dvě střely od domácích borců.

00:01

Do dnešního utkání nezasáhne Roman Polák, který si odpykává trest.

Buffalo Sabres: Lehner (A. Nilsson) – McCabe, Bogosian, Falk, Gorges (A), D. Kulikov, Austin – Moulson, Girgensons, Carrier – E. Kane, Rodrigues, B. Gionta (C) – M. Foligno, Eichel, Reinhart – Ennis, R. O'Reilly (A), Okposo.

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – C. Carrick, Rielly (A), N. Zajcev, Gardiner, Marčenko, Hunwick (A) – Ben Smith, Boyle, M. Martin – J. van Riemsdyk, Bozak, Marner – Komarov, Kadri, Co. Brown – Hyman, Matthews, W. Nylander.

Rozhodčí: G. Hebert, G. Skilliter – G. Devorski, S. Cherrey.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Experti NHL.cz mluví o konci základní části a play-off!

Československá stopa v utkání
    Buffalo Sabres: nikdo za tým nehraje
    Toronto Maple Leafs: Roman Polák

Buffalo Sabres se nachází na čtrnáctém místě tabulky Východní konference. Doposud nasbírali 72 bodů a přesně 10 bodů jim schází na osmou příčku, která je poslední místenkou do play off. Buffalo v posledním zápase nestačilo na svém hřišti na Pittsburgh, s kterým prohráli 1:3.

Toronto Maple Leafs je na tom o mnoho lépe. Nachází se na sedmé příčce Východní konference s 85 body. Avšak jistotu play off zdaleka nemají a musí tedy stále bojovat. Forma týmu je nyní na dobré cestě, již tři zápasy byly pro Toronro vítězně. V posledním odehraném zápase zvítězili 4:2 nad New Jersey Devils.

Posledních pět vzájemných zápasů
    Toronto Maple Leafs – Buffalo Sabres 1 : 3
    Toronto Maple Leafs – Buffalo Sabres 4 : 3
    Buffalo Sabres – Toronto Maple Leafs 1 : 2
    Buffalo Sabres – Toronto Maple Leafs 1 : 8
    Toronto Maple Leafs – Buffalo Sabres 0 : 1sn

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 8. R. O'Reilly (Ennis, Okposo), 10. E. Kane (Bogosian, R. O'Reilly), 23. Eichel (D. Kulikov, Okposo), 26. D. Kulikov (Ennis, Eichel), 34. Eichel (Reinhart, Falk) – 10. Co. Brown, 23. Matthews (Hunwick, W. Nylander)

Toronto Maple Leafs: Andersen (21. McElhinney) – C. Carrick, Rielly (A), N. Zajcev, Gardiner, Marčenko, Hunwick (A) – Ben Smith, Boyle, M. Martin – J. van Riemsdyk, Bozak, Marner – Komarov, Kadri, Co. Brown – Hyman, Matthews, W. Nylander.

Rozhodčí: Hebert, Skilliter – Devorski, Cherrey

Diváci: 19 070