Bosnia EU Teplice – VITO Proboštov 2:6 (kon.)
SK Bosnia Online EU Teplice
2:6 (1:2)
FC VITO Proboštov
Neděle 26.03.2017, 20:00 • SH Teplice, Na Stínadlech. • Ústecký krajský přebor • 17. kolo

Utkání skončilo výhrou týmu FC VITO Team Proboštov. Nejvíce produktivní byl při utkání Radek Kupka, který dva góly vstřelil a u dvou branek asistoval.

Z Teplic je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (17:36:03)

Dnešní utkání sleduje 14 diváků.

50
    Proboštov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je URBAN. Asistence: Formánek.

47
    Autorem branky je FORMÁNEK. Asistence: Kupka.

43
    Autorem branky je KUPKA. Asistence: Ferenc.

34
    Autorem branky je FORMÁNEK. Asistence: Memeti.

32
    Tým Bosnia EU Teplice právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ŠÍSTEK. Asistence: Němec.

26

V první půli vstřelili více branek hosté, kteří si do druhého poločasu nesou těsné jednobrankové vedení.

25

18
    Autorem branky je HOMOLKA. Asistence: Šlégr.

15
    Autorem branky je KUPKA.

10
    Autorem branky je FERENC. Asistence: Kupka.

1

SK Bosnia Online EU Teplice: Václav Šlégr – Patrik Tesař, Michal Němec, Roman Homolka, Dominik Šístek, Adnan Beganovič. Vedoucí mužstva: Václav Šlégr.

FC VITO Proboštov: Marek Šváb – Adrin Memeti, Martin Urban, Michal Ferenc, Jiří Formánek, Radek Kupka. Vedoucí mužstva: Martin Urban.

Rozhodčí: Hanzlík, Kamínek.

Celá jména sudích:

Hlavní rozhodčí: Jiří Hanzlík.
    Druhý rozhodčí: Zdeněk Kamínek.

Příjemný nedělní večer z Teplic, kde zanedlouho začne dohrávka 17. kola Ústeckého krajského přeboru. Celek SK Bosnia Online EU Teplice vyzve tým FC VITO Team Proboštov.

Vítáme Vás u on-line přenosu z Teplic, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná ve 20:00 hod.

Stadion: Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, Teplice;
    kapacita: 859 míst.

Branky: 18. Homolka (Šlégr), 32. Šístek (Němec) – 10. Ferenc (Kupka), 15. Kupka, 34. Formánek (Memeti), 43. Kupka (Ferenc), 47. Formánek (Kupka), 50. Urban (Formánek)

Rozhodčí: Hanzlík, Kamínek