Lipt. Mikuláš – Trenčín 3:2 (po pr.) | Detva – Skalica 5:0 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
3:2 (0:2, 0:0, 2:0 - 1:0) Stav série: 1:0
HK DUKLA Trenčín
sk Neděle 26.03.2017, 17:00 • SE aréna • Tipsport Liga (SR) play-off • Baráž

Liptáci dnes predviedli dokonalý obrat. Po tom ako prehrávali 0:2 dokázali v tretej tretine streliť dva góly zásluhou Krišku a Cibáka. V predĺžení hrali dlhú dobu Liptáci v oslabení a Trenčania si vypracovali viacero sľubných príležitostí. O víťazstve Liptovského Mikuláša a dvoch bodoch napokon rozhodol Uram. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (19:41:31)

67:33
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    MAREK URAM bol v rýchlom protiútoku. Mohol prihrávať Matúšovi Sukeľovi no rozhodol sa pre strelu. brankár strelu zastavil, ale puk napokon prekĺzol za jeho chrbát. Asistencie: Tomáš Nádašdi, Matúš Sukeľ.

67:16
    Domáci v plnom počte.

66:41
    Po ofsajde Trenčína sa vhadzuje v strednom pásme. Trenčín sa už nasťahoval do útočného pásma. Holenda vystrelil od modrej čiary, ale brankár puk vyráža.

66:02
    Liptákom sa napokon puk podarilo vyhodiť a na chvíľu sa oslobodzujú.

65:47
    Drgoňovu strelu Nagy vyráža, ale Trenčín zostáva pri puku.

65:19
    Trenčín vyhral buly a zostáva v útočnom pásme.

65:15
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Stehlík – 2 min., vrazenie na mantinel).

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Liptáci po veľkom úsilí a veľkom množstve gólových príležitostí napokon zaslúžene vyrovnali, keď v trestnom strieľaní strelil gól Cibák. V riadnom hracom čase sa tak zápas skončil výsledkom 2:2. Pokračovať sa bude v päťminútovom predĺžení 3 na 3.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:32
    Švec nahodil zo stredného pásma puk na Nagya, ten si ho pristavila a napokon ho prikryl a hru prerušuje.

58:46
    Vybíral je s pukom za bránou. Nemal však komu prihrať a obrancovia Trenčína mu puk vypichli.

57:23
    Starostova strela trafila Nagya do masky a hra sa prerušuje.

57:09
    Cibák spoza brány perfektne našiel osamoteného Stehlíka. Jeho strelu Volden zastavila a hra sa prerušuje.