1:2 (0:0, 1:2, 0:0) Stav série: 0:4
SKA Petrohrad
Středa 29.03.2017, 18:00 • Arena 2000 • Play-off KHL • Semifinále

59:45
    Kovalčuk pálil na prázdnou branku z pěti metrů, ale netrefil ji! Nemusí ho to ale mrzet. Hosté mají puk a už ho nepustí. Petrohrad může slavit postup do finále KHL.

58:40
    Sudnicin je na střídačce. Domácí to zkouší se šesti bruslaři v poli.

48:31
    Bělov nyní vyhodil kotouč do hlediště a dostává dvě minuty za zdržování hry. Další velká šance pro domácí tým v přesilové hře.
    45:10 Apalkov svou střelou našel levý beton Šesťorkina.

45:10
    Velká šance domácích. Apalkov posílal puk k levé tyčce Petrohradu, ale Šesťorkin natáhl svůj levý beton a kotouč tak poslal do bezpečí. Hodně svůj tým podržel.

42:44
    Viktor Tichonov dostává dvě minuty za podražení a nabízí tak domácímu celku přesilovou hru. Velká šance srovnat nepříznivý stav pro Lokomotiv.

39:23
    Je po domácí přesilovce. Kozun dostává dvě minuty za hrubost a síly na ledě se tedy srovnají.

38:15
    A Jaroslavl má možnost vyrovnat v přesilové hře. Rykov dostává dvě minuty za držení protihráče a už sedí na trestné lavici.
    36:39 Alexandr KADĚJKIN - 1:2

36:39
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Domácí se dvakrát dostali do šance ve vlastním oslabení a druhá akce se jim povedla. ALEXANDR KADĚJKIN nastavil svoji hůl před Šesťorkinem a poslal kotouč za jeho záda – 1:2. Domácí tak jsou svému soupeři na dostřel jediné branky. Asistence: Nikita Čerepanov a Andrej Loktionov.

35:33
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jakub Nakládal – 2 min., nedovolené bránění).
    34:21 Anton BĚLOV - 0:2

34:21
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Nyní se to ale hostům povedlo. Domácí si dlouho koledovali před vlastní svatyní, když nevyhodili puk do bezpečí a jejich pasivitu pak potrestal ANTON BĚLOV, jenž kousek za modrou čárou propálil Sudnicina a posílá hosty do dvoubrankového náskoku – 0:2. Asistence: Jevgenij Dadonov a Nikolaj Prochorkin.

30:33
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Maxime Talbot – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Vadim Šipačov – 2 min., sekání).
    28:06 Dinar CHAFIZULLIN - 0:1

28:06
    A hosté ji ihned využívají. DINAR CHAFIZULLIN dostal přihrávku do prostoru mezi kruhy a svou střelou pak dokázal poslat kotouč za Sudnicinova záda. Petrohrad se tak ujímá vedení a zároveň otevírá střelecký účet tohoto zápasu – 0:1. Asistence: Jevgenij Dadonov a Vadim Šipačov.

27:52
    Děrgačjov uháněl s pukem do útočného pásma, za záchrannou brzdu pak zatáhl Ljubuškin, který dostává dvě minuty za podražení. Hosté si tak zahrají další přesilovou hru.

24:50
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Dmitrij Lugin.
    21:02 Averin ve vlastním oslabení ohrozil hostující branku, ale Šesťorkin fantasticky jeho střelu pokryl.

21:02
    Domácí ujeli ve vlastním oslabení dva na jednoho a Averin mohl pálit do odkryté klece hostů, ale Šesťorkin se stihl fantasticky přesunout a vyrazil kotouč svým levým betonem do bezpečí!

19:14
    Antonín Jeřábek vylučuje Gavrikova za hákování a v závěru první třetiny si hosté zahrají přesilovou hru.

12:32
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Alexandr Polunin – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Jarno Koskiranta – 2 min., hrubost).

09:48
    Další trest pro Petrohrad. Na trestnou lavici usedá Bělov za držení protihráče a domácí si tak zahrají další přesilovou hru.
    08:35 Šanci Plotnikova zmařil svým zákrokem Sudnicin.

08:35
    Sergej Plotnikov dostal přihrávku, poté si sjel do prostoru mezi kruhy a svou střelou znovu nechal vyniknout Sudnicina, jenž puk ukrývá ve své náruči!

04:26
    Bude se vylučovat. Hosté hráli v šesti a dostávají tak trest za příliš mnoho hráčů na ledě, který odpyká Děrgačjov.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 37. Kadějkin (Čerepanov, Loktionov) – 29. Chafizullin (Dadonov, Šipačov), 35. A. Bělov (Dadonov, Prochorkin)

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Krasotkin) – Kronwall (C), Nakládal, Ljubuškin, Gavrikov, Pašnin (A), Rafikov, Koledov, Čerepanov – Kozun, Kontiola, Talbot (A) – Korškov, Kraskovskij, Polunin – Mosaljov, Apalkov, Kadějkin – Lugin, Loktionov, Averin.
    SKA Petrohrad: Šesťorkin (Ivannikov) – J. Jakovlev, A. Bělov, Chafizullin, Hersley, Zub, Zubarev, Rykov, Rukavišnikov – Kovalčuk (C), Koskiranta, Ketov (A) – N. Gusev, Šipačov (A), Dadonov – Širokov, Prochorkin, S. Plotnikov – Děrgačjov, Tichonov, Barabanov.

Rozhodčí: Jeřábek, Ravodin – Šišlo, Misjur

Diváci: 9 000