Olympia Radotín – Benátky n/J 4:1 (kon.) | Vyšehrad – Hořovicko 3:1 (kon.) | Vltavín – Tachov 3:5 (kon.)
Domažlice – Zápy 4:1 (kon.) | Benešov – Jirny 2:4 (kon.) | Dobrovice – Chrudim 2:0 (kon.)
FC Slavoj Vyšehrad
3:1 (2:1)
FK Hořovicko
Sobota 01.04.2017, 10:15 • Vyšehrad (UMT) • Česká fotbalová liga • 21. kolo

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek víkendu a u dalších online přenosů na shledanou. (12:07:17)

Máme dobojováno. Domácí Vyšehrad se po inkasované brance rychle oklepal, když dvěma brankama do konce prvního poločasu otočil skóre zápasu. Ve druhém poločase domácí zápas kontrolovali, navíc pojišťovací branku přidal Doležal. Vyšehrad tak získal povinné tři body, naopak hosté z Hořovic budou mít i nadále minimálně třinácti bodovou ztrátu na první nesestupovou pozici.

90
    Na poslední vteřinky se ještě na hřiště podívá Tomáš Křikava, který nahradí Tomáše Březinu.
    90. Drobílkova střela do břevna

90
    Nyní Ladislav Volešák ukázal, co je jeho předností, neboť na jeho nádherný centr si naběhl Drobílek, který svojí střelu namířil pouze do břevna!

89
    Drobílek si vůběc nerozumněl s Rossmannem a výsledkem je další nepřesná nahrávka.

88
    Obrana hostů je v posledních minutách hodně otevřená, nyní se toho pokusil využít Písařka, ovšem zradila ho nepřesná přihrávka.

87
    Ve vápně se nejlépe zorientovali domácí, prudkou náhravkou se ale opět vyhnali ven z vápna soupeře.

86
    U rohového praporku držel míč jeden z domácích natolik zkušeně, že si vymodlil faul.

83
    Písařka byl v souboji s Kaufmanem příliš aktivní, což uviděla i hlavní sudí a píská utočný faul.

83
    S míčem si u vápna domácích nepotykal Dominik Hašek a akce hostů tak končí.

82
    Střídá i domácí Vyšehrad. Ze hřiště odchází střelec druhé branky Oldřich Kostorek, kterého nahrazuje Tomáš Rossmann.

81
    Hořovicko potřetí střídá. Ze hřiště odchází Miroslav Hendrych, kterého nahradil Karel Pusch.

80
    Nebezpečný centr hostů odvrátila na rohový kop až obrana domácích.
    78. DOLEŽAL - 3:1

78
    Vyšehrad právě vstřelil branku!
    David Matějka pláchnul po levé straně a ve vápně si všimnul naběhnuvšího JAKUBA DOLEŽALA, který přesnou střelou k tyči zvyšuje na 3:1.

77
    Volešáka ve vápně čistě odstavil Kaufman, mezitím hosté rychle rozehráli.

75
    Před námi je zhruba poslednich patnácht minut utkání. Přidají domácí pojišťovací branku nebo hosté vyrovnají?

74
    Hodně špatně domácí rozehráli standardní situaci, zřejmě šlo o signál, který se ale vůbec nepovedl.

73
    Drobílek pláchnul po levé straně a až za cenu žluté karty ho musel zastavit kapitán Hořovicka Jan Bežó.

72
    Aubrechtovi byl nyní mávám ofsajd, u míče opět Vyšehrad. Momentálně je hra často kouskovaná.

71
    Druhé střídání Hořovicka. Ze hřiště odchází Jan Šubert, jehož místo zaujme Martin Nademlejnský.

69
    Volešák zahrával rohový kop na který si naskočil Radek Dosoudil, který ve výborné pozici balón pouze líznul.

67
    K dalekonosné střele se odhodlal Bežó, nemířil vůbec špatně, míč skončil zhruba dva metry nad brankou domácích.
    65. Aubrecht v zakončení selhal

65
    Z ničeho nic velká šance hostů! Jako první se k propadnutému míči dostal Aubrecht, který ale s cílem trefit odkrytou branku trefil pouze před sebou stojícího protihráče.

63
    V souboji fauloval Ondřej Vrabec, a ani jemu neunikne šance podívat se, jak vlastně vypadá žlutá karta.

62
    K míči se postavil Ladislav Volešák, trefil však do hlavy jednoho z hráču ve zdi.

61
    Velmi dobrou pozici ze standardní situace nyní mají domácí borci, uvidíme co nám předvedou.

61
    Poprvé bude střídat také Vyšehrad. Ze hřiště odchází Jiří Heřman, kterého nahradil David Matějka.

60
    Nyní je to taková plácaná ve středu hřiště, ani jeden tým není schopný si přesně nahrát.

58
    Hosté se snaží o vyrovnání, chybí jim ale kvalitnější a přesnější nahrávky.

57
    Ve druhé půli stále čekáme na nějakou vážnější šanci, zatím jsme viděli jen náznaky.

56
    Faulovaný na polovině hřiště byl Aubrecht, Březinovi se ale centr do vápna vůbec nepovedl.

54
    Tomáš Březina zastavil slibně vyvíjející se akci Vyšehradu za cenu žluté karty.

53
    Před Volešákem na poslední chvíli a i s trochou štěstí zasáhl Kaufman.

51
    Radek Dosoudil nyní hlavou odvrátil dvě dalekonosná vhazování hostů.

51
    Kostorek se hlavičkou pokusil vysunout Heřmana, míč byl ale dlouhý a končí v náruči Herca.

50
    Heřman ještě stihl vyhrát hlavičkový souboj, po něm mu ale míč sjel z kopačky a končí za postranní čárou.

48
    Ten s přehledem odvrátila pozorná obrana Hořovicka.

48
    Na pravé straně vybojoval jeden z domácích první rohový kop druhého dějství.

46
    Hosté započali druhý poločas nepřesnou přihrávkou.

46

První dějství je za námi a byly jsme svědky vcelku pohledného utkání. Hosté se svého soupeře nezalekli, odměnou za to jim byla vedoucí branka. Vedení trvalo ale necelé dvě minuty, a aby toho nebylo málo, Oldřich Kostorek gólem do šatny poslal Vyšehrad do vedení. Druhý poločas začne přibližně v 11:16.

45
    45. KOSTOREK - 2:1

45
    Nejdříve ve vápně upadl jeden z hráčů Vyšehradu, píšťalka ale opět zůstala němá, domácí tak pokračovali v akci a OLDŘICH KOSTOREK už neměl se zakončením problém.

42
    Hlavní sudí tahá znovu žlutou kartu, nyní se proti pravidlům provinil Luděk Kaufman.
    42. Velká šance Hořovicka

42
    Obrovská šance hostů! Jeden z hráčů Hořovicka se objevil tváři v tvář Procházkovi, ten jeho střelu dokázal vyrazit pouze na naběhnuvšího Krůtu, který v těžké pozici pálil do tyče.

40
    Máme tu první střídání utkání. Nakonec zranění Tomáše Glazera bylo natolik vážné, že místo něj na hřiště přichází Milan Krůta.

40
    Ladislav Volešák se přihrávkou mezi obránci pokusil vysunout Noska, brankář Herco byl ale u míče včas.

39
    Hořovicko už delší dobu nepředvedlo žádnou slušnější akci, domácí na hřišti začínají dominovat.

37
    Volešák si seběhl pro balón až na vlastní polovinu ale ani on nepřihrál přesně na svého spoluhráče.

35
    Vyšehrad zvýšil obrátky, akce ale opět končí nepřesnou nahrávkou. Netrvalo ale dlouho a domácí borci jsou opět u míče.

33
    Volešák rozjel protiútok na jehož konci byla hodně nepřesná hlavička.

32
    Na hřišti nyní ulehl Glazer, na nic vážného to ale nevypadá.

32
    Hendrych v rychlostním souboji před sebe nepustil Glazera, navíc si vymodlil faul.

31
    Pelikán centroval z dobré pozice, zároveň ve vápně upadl jeden z hostů, píšťalka hlavní sudí zůstává ale němá.

29
    Na centr do vápna si naskočil domácí hráč, jeho hlavičce ale chyběla jak razance, tak i přesnost.

27
    Z dálky se pokusil brankáře Procházku překvapit jeden z hráčů Hořovicka, míč mířil zhruba tři metry nad bránu.
    24. NOSEK - 1:1

23
    Úsměv na tvářích hráčů Hořovicka netrval dlouho. K odraženému míči se dostal TOMÁŠ NOSEK, který nechytatelnou střelou prostřelil zpoza vápna brankáře Herca.
    22. HAŠEK - 0:1

22
    Hořovicko právě vstřelilo branku!
    Nyní jsou již domácí ale úspěšný a zaslouženě se dostávají do vedení! Hezkou akci zakončil přesnou střelou DOMINIK HAŠEK.
    20. Neuznaný gól Hořovicka

20
    Hořovicko se už radovalo z branky, radost jim ale překazil až praporek pomezního znamenající ofsajd!

18
    Hořovicko je zase u míče, akce domácích končí tak rychle, jak začnou.

16
    K odraženému míči se dostal jeden z hostů, svým pokusem ale bránu střeženou Procházkou neohrozil.

16
    Nyní se proti pravidlům provinil Herman, další standardka pro Hořovicko.

15
    Vyšehrad v plynulých patnácti minutách vůbec nic nepřevedl, jeho hráči si na hřišti vůbec nerozumí.

14
    Přízemní centr do vápna vyrazil Procházka přímo ke svým spoluhráčům.

12
    Ve velmi dobré šanci se nyní objevil hostující Vaníček, jeho hlavička byla nepřesná, navíc byl máván i ofsajd.

11
    Hosté mají zatím více ze hry a místy to nevypadá, že se jedná o poslední celek tabulky.

9
    U postranní čáry byl tvrdě faulován hráč hostů, což mělo za důsledek první žlutou kartu utkání, kterou obdržel Radek Dosoudil.

8
    Standardní stiuaci zahrávalo i Hořovicko, ovšem ani z tohoto mráčku nezapršelo. Hra je v prvních minutách od obou celků hodně nepřesná.

6
    Doležal nezpracoval prudkou nahrávku Ježdíka, vykopávat bude opět hostující brankář.

5
    Dalším faulem se provinil jeden z hráčů hostů, standardní situace pro Vyšehrad.

4
    Kostorek nedostal od hráčů Hořovicka prostor, nakonec byl faulován na polovině hřiště.

4
    Dalokonosný hod Glazera byl s mírnýma potížema odvrácen.

3
    Hosté vysunuli presink, který byl úspěšný. Budou vhazovat poblíž vápna soupeře.

2
    Další akci započal domácí brankář Procházka.

1
    První akce domácích byla nepřesná, u míče jsou momentálně hosté.

1

Výkop provedou domácí hráči.

Hráči pomalu nastupují na hrací plochu.

FK Slavoj Vyšehrad: Procházka – Hendrych (C), Dosoudil, Drobílek, Doležal, Písačka, Nosek, Kostorek, Heřman, Ježdík, Volešák
    Náhradníci: Junek, Pusch, Matějka, Rossmann, Štika

FK Hořovicko: Herco – Vaníček, Bežó (C), Kaufman, Glazer, Březina, Hašek, Vrabec, Pelikán, Šubert, Aubrecht
    Náhradníci: Křikava Tom., Klimeš, Nademlejnský, Krůta, Křikava Jak.

Rozhodčí: Zadinová – Šafránková, Šulcová.

Vzájemné zápasy

03.09.16 Hořovicko 1:3 Vyšehrad
    30.07.11 Vyšehrad 2:1 Hořovicko
    24.07.10 Hořovicko 4:2 Vyšehrad

Jak jsem již zmínil, na hřiště Vyšehradu přijíždí bezpodmínečně poslední celek České fotbalové ligy FK Hořovicko. Nováček soutěže doposud nasbíral pouhých deset bodů (dvě výhry a dvě výhry po penaltách) a zároveň s nejhorším útokem soutěže je na samém chvostu tabulky. Celek ze Středočeského kraje naposledy zvítězil osmého října, kdy na svém stadionu porazil 3:1 FK Litoměřicko. Od té doby následuje devíti zápasová šňůra bez zisku jediného bodu, a tak v roli jasného outsidera přijíždí i na dnešní zápas.

FK Slavoj Vyšehrad

Domácí Slavoj neprožívá v poslední době vůbec šťastné období. Svěřenci hlavního trenéra Jaroslava Klímy z posledních čtyř ligových zápasů vyhráli pouze jeden a v tabulce se tak propadli až na desáté místo. Po velmi dobrém úvodu do sezóny, kdy Vyšehrad dokonce okupoval první místa tabulky, přichází období, kdy je zapotřebí zase zabrat. Ideální příležitost k tomu budou mít dnes, neboť na jejich trávník přijíždí poslední FK Hořovicko.

Krásné sobotní dopoledne Vám přeji při sledování dnešního utkání třetí české nejvyšší soutěže. Domácí FK Slavoj Vyšehrad na svém stadionu přivítá FK Hořovicko.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.