Nové Veselí – Kopřivnice 35:24 (kon.) | Královo Pole – Dukla 25:35 (kon.) | Litovel – Hranice 24:26 (kon.)
Jičín – Plzeň 24:27 (kon.) | Karviná – Lovosice 35:31 (kon.) | Frýdek-M. – Zubří 24:31 (kon.)
O2xyworld HBC Jičín
24:27 (12:14) Stav série: 0:3
Talent tým Plzeňského kraje
Sobota 01.04.2017, 18:00Chance Extraliga mužů • Čtvrtfinále

30
    Konečný stav 24:27, do další fáze play-off si zajistili postup hosté z Plzně (19:30:57)

Konec zápasu. (17:23)

30
    Omlouváme se za výpadky s připojením, utkání skončilo výhrou hostů o čtyři branky. Konečný stav utkání je 23:27 z pohledu domácích. (17:23)

56
    Omlouváme se za výpadky připojení, v čase 55:31 je stav utkání 20:26 z pohledu domácích (17:23)
    49
    Opět nechytatelnou střelou zvyšuje vedení svého celku Milan Škvařil (17:23)
    48
    Z pravého křídla se prosadil Wildt (17:22)
    47
    Prosadil se domácí Šulc (17:21)
    46
    Za domácí snižuje Čurda (16:21)
    44
    Opět se prosadil hostující Škvařil (15:21)
    42
    Další branku přidává Škvařil (15:20)
    40
    Nařízenou sedmičku proměnil domácí Krahulec (15:19)
    39
    Čurda snižuje z levé spojky (14:19)
    38
    Prosadil se hostující Šíra (13:19)
    37
    Gól vstřelil tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jan Blecha). (13:18)

37
    Z rychlého útoku se prosadil Blecha (13:17)
    36
    Za faul na Šíru nařízen sedmimetrový hod, který proměnil Tonar (13:17)

38
    Další zákrok přidává domácí Veverka, odražený balon však získali hosté (13:16)

37
    Hosté si vylámali zuby na domácím Veverkovi, ale následně si Jičín v útoku nepřesně přihrál a balon mají opět hosté (13:16)
    36
    Dalekonosnou střelou se prosadil domácí Šulc (13:16)
    35
    Svoji šestou branku přidává Škvařil a hosté vedou o čtyři branky (12:16)

35
    Loskot na Štochla nevyzrál (12:15)

34
    Domácí v útoku přišli o balon ale hosté z rychlého útoku nepřekonali domácího Veverku (12:15)
    33
    Nekompromisní střelou se prosadil hostující Milan Škvařil (12:15)

32
    Domácí Čurda branku netrefil, do útoku jdou hosté (12:14)

31
    Začal druhý poločas. (12:14)

30
    První poločas skončil. (12:14)
    30
    Zároveň s klaksonem ukončujícím první poločas se prosadil domácí Šulc a stanovuje tak poločasový výsledek na 12:14 z pohledu domácích (12:14)
    30
    Prosadil se hostující Ivancev z levé spojky (11:14)

29
    Na dvě minuty vyloučen hostující Šindelář, Plzeň zůstává u míče, trenér hostí si v čase 28:36 bere oddechový čas (11:13)
    29
    Střelou z dálky se prosadil Čurda (11:13)
    28
    Škvařil se prosadil individuálně a posílá hosty do vedení o tři branky (10:13)
    27
    Domácí Dědeček překonal z pravého křídla Štochla (10:12)
    25
    Krahulec za domácí snižuje ze sedmimetrového hodu (9:12)
    24
    Z rychlého útoku se prosadil Blecha (8:12)
    23
    Tonar nařízenou sedmičku proměnil (8:11)

23
    Hlava vyloučen na dvě minuty za faul na Tonara (8:10)

22
    Domácí Šulc pálil pouze do tyče, hosté jsou v útoku (8:10)
    21
    Hostující Poloz zvyšuje vedení svého celku (8:10)
    20
    Tentokrát nařízenou sedmičku domácí proměnili, konkrétně David Krahulec (8:9)

20
    Škvařil vyloučen na dvě minuty za faul na Milka (7:9)

19
    Pod hrozbou pasivní hry hostující Škvařil pálil vedle (7:9)
    18
    Rychna chytře získal odražený balon a z prostoru brankoviště Štochla překonal (7:9)

18
    Radek Král nařízenou sedmičku neproměnil (6:9)

18
    Za faul na Drbohlava vyloučen hostující Fořt (6:9)
    18
    Hosté odpovídají z prostoru pivota, prosadil se Jakub Šíra (6:9)
    17
    Střelou z dálky se prosadil domácí Šafář (6:8)
    17
    Tonar se individuálně provlékl domácí obranou a hosté opět vedou o tři branky (5:8)

16
    Veverka vytasil další zákrok proti střele Škvařila, hosté zůstávají u míče (5:7)

16
    Kubík Štochla z levého křídla nepřekonal, hosté jsou v útoku (5:7)

15
    Domácí Veverka teď dvakrát za sebou své spoluhráče podržel, domácí v útoku opět zkouší hru bez bránkáře (5:7)
    14
    Za faul na Šulce nařízen sedmimetrový hod, který proměnil Král (5:7)
    13
    Rychlou lajnu hostí zakončil z levého křídla Blecha, hosté vedou poprvé v utkání o 3 branky (4:7)

12
    Krahulec z rychlého útoku Štochla nepřekonal, hosté jsou v útoku (4:6)

11
    Milan Škvařil dostává žlutou kartu za faul na Drbohlava (4:6)
    11
    Milko neproměnil svou šanci a brankář Štochl střílí branku přes celé hřiště (4:6)
    10
    Opět se za hosty prosadil pěknou střelou Škvařil (4:5)

10
    Milko dostává žlutou kartu po faulu na Šindeláře (4:4)
    10
    Individuálně se prosadil domácí Loskot a srovnává stav (4:4)

9
    Domácí jsou v útoku a zkouší hru bez brankáře se 7.hráčem v poli (3:4)
    8
    Domácí přišli o míč díky technické chybě a z levého křídla posílá Plzeň do vedení Blecha (3:4)
    7
    Hostující Škvařil tentokrát Veverku překonal (3:3)

7
    Domácí Veverka se teď blýskl dvakrát za sebou skvělými zákroky, hosté zůstávají u míče (3:2)
    6
    Z pravého křídla překonal Štochla domácí Krahulec (3:2)
    6
    Po technické chybě domácích se prosadil z rychlého útoku Milan Škvařil (2:2)

5
    Po faulu na Šindeláře nařízen sedmimetrový hod, který Poloz neproměnil (2:1)

4
    Domácí Drbohlav z prostoru pivota Štochla nepřekonal (2:1)

4
    Škvařil netrefil branku a v útoku jsou domácí (2:1)
    3
    Individuálně se prosadil domácí Šulc (2:1)
    2
    Hostující Poloz srovnává z prostoru pivota (1:1)
    2
    Z rychlého brejku se prosadil domácí Krahulec po dobrém zákroku Veverky (1:0)

1
    Výhoz mají hosté z Plzně (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Rozhodčí a delegát zápasu

Rozhodčími 3. zápasu mezi Jičínem a Plzní budou pánové Přemysl Fukalaa Radek Mohyla. Delegátem utkání je pak pan Vangelis Simu.

Stav série je tedy 2:0 pro plzeňské házenkáře, kteří mají šanci hned v sobotu sérii ukončit, pokud v Jičíně zvítězí. Pokud se jičínským podaří série zdramatizovat, další zápas je na programu hned v neděli 2. dubna rovněž od 18.00 hodin.

První dva zápasy série se hrály na půdě Plzně, která vyhrála celou základní část Extraligy. Jičínští do play-off postoupili z 8. místa, které si zajistili až v posledním kole výhrou v Hranicích.

Úvodní duel byl velmi vyrovnaný, avšak z vítězství 26:23 se radoval favorit z Plzně. Utkání se mohlo zlomit za stavu 24:22, kdy šel zcela sám na brankáře Štochla jičínský David Krahulec, ale ani jednu šanci neproměnil.

Druhý zápas už byl jasnou záležitostí domácí Plzně, která si do poločasu vytvořila osmibrankový náskok, který navýšila na konečných 34:24.

Po necelém týdnu jsou na programu 3. zápase čtvrtfinále play-off Extraligy házené mužů. V sobotu od 18.00 hodin v jednom ze čtyř zápasů hostí domácí celek HBC Ronal Jičín tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.