Jihlava – Nitra 3:2 (kon.) | Kometa Brno – Martin 3:1 (kon.) | Uh. Hradiště – Poruba 1:5 (kon.)
Letňany – Černí Vlci 0:2 (kon.) | Warriors Brno – Prostějov 0:1 (kon.) | MHC Martin – Nitra 0:3 (kon.)
Kometa Brno – Jihlava 3:2 (kon.)
HC Uherské Hradiště
1:5 (1:3, 0:2)
HC RT TORAX Poruba
Neděle 02.04.2017, 11:30SIDA Cup • O 9. - 10. místo

37:28
    Uherské Hradiště si zahraje přesilovou hru. Daniel Skála míří na minutu na trestnou lavici.

02:39
    Poruba má k dispozici další přesilovku. Za faul jde na minutu na trestnou lavici pykat Jeroným Vogl.

00:35
    Hned na začátku utkání si přesilovku zahrají hosté, menším trestem je potrestán David Vícha.

Zuzana Spurná

Branky a nahrávky: 1. Kaláč (Ančík) – 9. Vehovský (Kovalčík, Haladěj), 10. Macias, 12. Kovalčík (Vehovský), 36. Becher (Macias), 36. Kalužík (Kaleta)

HC Uherské Hradiště: Nowak (Mraček) – Obal, Novák, Ančík, Zatloukalová, Vogl, Mišturik, Vícha, Třetina, Volas, Valouch, Kaláč, Koníček, Jánoš, Maršálek, Janík.
    HC RT TORAX Poruba: Žalčík (Drabčík) – Borkovec, Haladěj, Kaleta, Šinal, Pasek, Petruška, Činčala, Kalužík T., Brabec, Becher, Skála, Stuchlík, Macias, Pospíšil, Vehovský, Kovalčík.