Fréjus St-Raphaël – Guingamp 0:1 (kon.) | Monaco – Lille 2:1 (kon.)
AS Monaco
2:1 (2:0)
Lille OSC
Úterý 04.04.2017, 21:00 • Stade Louis II, Monaco • Francouzský pohár • Čtvrtfinále

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (23:00:50)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 4:2. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 16:13.

Dnešní čtvrtfinále rozhodl první poločase. Domácí z velké převahy dokázali vstřelit dvě branky. O oba se postaral Valere Germain, který tak posunul svůj tým do semifinále. Navíc již ve čtyřicáté minutě přišli hosté o vyloučeného Carlense. I v deseti se Lille podařilo alespoň snížit, když se fantasticky prosadil z volného přímého kopu Anwar El Ghazi. To už ale nic nezměnilo na konečném postupu vedoucího celku Ligue 1 do semifinále poháru.

90+3
    90+3. El GHAZI - 2:1

90+3
    Lille právě vstřelilo branku!
    V úplném závěru zápasu fauloval před vápnem Moutinho a Lille mělo ještě jednu šanci alespoň na snížení. Míč si vzal pro sebe možná nejaktivnější hráč hostů ANWAR EL GHAZI a parádní střelou nad zdí do levé šibenice uzavírá dnešní zápas.

90+3
    U středového kruhu zůstal ležet Fabinho. Po krátkém pobytu na trávníku se však zvedá a konec zápasu již dohraje.

90+2
    El Ghazi si vyměnil míč s Éderem. Následně se dostal prvně jmenovaný až do pokutového území, ale pod tlakem bránících hráčů si odkopl míč za brankovou lajnu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90
    Již v devadesáté minutě se dostal do rychlého sprintu Dirar. Zpětnou nahrávkou našel rozběhnutého Fabinha ve druhé vlně, ale domácí záložník si nezpracoval míč a poté u něj je už obránce.

88
    Ani kolumbijský reprezentant nedokázal přidat třetí branku. Z dobrého místa ve vápně napálil jen do hrudi bránícího Xeku.

87
    Falcao získal míč ve středu pole, hned se díval, kam při balon přesunul. Chtěl najít mezi obránci Silvu, ale k souhře střídajících hráčů nedošlo. Palmieri byl v defenzivě přesný.

85
    Radamel Falcao si vzal míč k rozehrávce volného přímého kopu. Na zadní tyč mířil monacký snajpr přesně, ale na tom místě stál Maignan.

84
    Posledních zhruba deset minut pro oba týmy. O postupujícím je zřejmě rozhodnuto, ale Lille může ještě zdramatizovat závěr zápasu.

83
    Falcao je po příchodu na trávník velmi aktivní. Ještě rozpumpuje útočné snažení domácího týmu. Jorge však ve skluzu ztrácí balon ještě před vápnem.

82
    Touré hlavičkoval z bodu pro pokutový kop po rozehrání od rohového praporku. Z vyložené šance je jen hlavička metr nad břevno.

81
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Germain, přichází Falcao.

80
    Domácí již přehrávají situace, které by se daly zakončovat. Ještě vymýšlejí lepší přihrávku na volného spoluhráče, ale střely nepřicházejí.

78
    Ani teď nezkompletoval Germain svůj hattrick. Měl dostatek času na umístěnou střelu, ale těsně míjí vzdálenější tyč.