HFK Olomouc – Vel. Meziříčí 1:1 (kon.) | Vyškov – Hulín 1:3 (kon.) | Petřkovice – Líšeň 1:0 (kon.)
Třebíč – Blansko 1:0 (kon.) | Kroměříž – Hlučín 0:0 (kon.)
HFK Třebíč
1:0 (0:0)
FK Blansko
Sobota 08.04.2017, 15:30 • Fotbalový stadion Za nemocnicí • Moravskoslezská fotbalová liga • 20. kolo

V Třebíči skončilo další utkání , ve kterém byli nakonec úspěšnější domácí , kteří nakonec porazili svého soupeře z Blanska 1:0 brankou Michala Dočekala z úvodu druhého poločasu.
    Hosty dnes může mrzet především brankově neúspěšný první poločas , ve kterém byli určitě lepším týmem.
    Po změně stran a vstřelení branky již domácí hráči blanenské do větší šance nepustili a tak nakonec celkem poprávu zvítězili.
    Já se pro dnešek loučím a těším se opět někdy na počtenou (18:15:35)

90+1

90+1
    Poslední šance hostů – rohový kop....

90
    Sudí nastaví jednu minutu.

90
    Útočný faul u půlící čáry zastavuje akci domácích.

89
    Míč proletěl pokutovým územím, kde ovšem žádný z hráčů Třebíče netečoval. A tak se hra přenáší ke středu hřiště.

89
    Rohový kop pro domácí....

88
    Na druhé straně bude brankář Staněk odkopávat od své svatyně.

88
    Střela Novotného (TRE) míjí bránu Flodera zleva.

87
    Na hostující polovině se snaží domácí navýšit svůj náskok, zatím neúspěšně.

86
    Střelu Kratochvíla (BLA) domácí brankář vyboxoval do bezpečí.

86
    U půlící čáry je faulován Kolařík (BLA).

84
    Novák (TRE) střílel nalevo od hostující brány.

83
    Střídání v týmu HFK Třebíč: ze hřiště odchází Dočekal, přichází Novotný.

82
    Heřmánek (TRE) přihrával do pokutového území hostů, ovšem spoluhráče v tomto prostoru nenašel.

82
    Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Gromský, přichází Buchta.
    80. Bogner mohl rozhodnout, jenže trefil břevno!

80
    Břevno nyní zazvonilo po střele Bognera (TRE).

80
    Hosté se usadili na domácí polovině , ovšem domácí provádějí nebezpečné protiútoky.

77
    Opět Novák (TRE) šel po levé straně, přihrával před pokutové území, tam ale žádný hráč v červených dresech nebyl.

76
    Hosté útočili z pravé strany, míče se však zmocnili domácí, Novák však před pokutovým územím střílel slabě a tak brankář Floder neměl s jeho střelou žádnou práci.

75
    Hra se nám přesunula spíše do středu pole a i nadále pokračují hráči obou mužstev vysokými míči.

74
    Útočný faul zastavil akci hostů

73
    Střídání v týmu HFK Třebíč: ze hřiště odchází Peručica, přichází Novák.

71
    Hosté budou moci rozehrát trestný kop z cca 25m. Střela míří napravo od domácí svatyně

70
    Žlutou kartu dostává Mackdonald (HFK Třebíč).

69
    Bogner (TRE) se probíjel sám po pravé straně , dostal se až k brance , jeho střela však mířila vedle

68
    Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Duda, přichází Kolařík.

68
    Dvě šance domácích končí u hostujícíh obránců

67
    Střídání v týmu HFK Třebíč: ze hřiště odchází Johnson, přichází Bogner.

67
    Heřmánek (TRE) mířil mimo tři tyče

67
    Žlutou kartu dostává Dočekal (HFK Třebíč).

60
    Nedorozumění Komínka (TRE) a Peručici (TRE) končí další útok domácích , tentokráte po pravé straně

58
    ....Minx (BLA) střílel mimo

58
    Trestný kop hostů z cca 25m......

58
    Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Chloupek, přichází Minx.

57
    Pěkná akce domácích , která končí zakopnutím Johnsona v pokutovém území hostů

56
    Staněk (TRE) chytá slabou střelu Dudy (BLA) z levé strany hřiště

55
    Před svým pokutovým územím je faulován Hanuš (BLA) , hra pokračuje po omluvě Johnsona (TRE)

54
    Odkopem od své brány zahájí další část hry brankář Staněk (TRE)

53
    Dlouhé vysoké míče se nyní oboustranně snášejí nad třebíčským trávníkem

51
    Na druhé straně si míč před dotírajícím Johnsonem(TRE) pohlídal brankář Floder

50
    Ze středu na levou stranu přihrával před domácí bránu Kratochvíl (BLA) , domácí brankář si však na míč počkal a před dotírajícím hostujícím hráčem si jej pohlídal

49
    Domácí vstoupili do druhé půle opravdu aktivně , za což si vysloužili vedení v dnešním zápase
    47. Michal DOČEKAL - 1:0

47
    Třebíč právě vstřelila branku!
    Po levé straně se domácí probili až před branku , kde se míč dostal k Michalu DOČEKALOVI , který si již s nabídnutou šancí poradil 1:0

47
    Po úvodním útoku domácích se míč nakonec dostal až k brankáři Staňkovi (TRE) , který odkopává

46
    Domácí hráči započali svou rozehrávkou druhou část dnešního utkání

46

Máme za sebou první poločas zápasu , který zatím branku nepřinesl , ovšem blíže k ní byli hráči hostujícího Blanska.
    Snad se dočkáme branek ve druhé půli.

45+1

45+1
    Domácí se v posledních minutách usadili na blanenské polovině , k ohrožení Flodrovy brány se však nedostali

39
    Metr od pokutového území je faulován hostující Kučera , hosté mají výhodu trestného kopu

37
    Hosté si rozehrají další rohový kop po akci , kdy na tribunách zatrnulo , když brankář Staněk podběhl míč , který mířil do jeho brány. Konečky prstů alespoň odklonil dráhu míče do zámezí.

36
    Domácí se snaží , střelu Peručici chytá Floder do svých rukavic

35
    Karásek (TRE) střílí z dálky vysoko nad hostující bránu

34
    Domácí se nyní zkoušeli z levé strany pomocí svých dlouhonohých hráčů dostat až před hostující bránu , což se jim nakonec podařilo , ke své smůle však blanenská obrana byla připravena a domácí akci hatí

33
    Stálé dobývání domácí brány končí offsidem hostů

30
    Hosté pokračují v aktivní hře a domácí se zatím nemohou dostat do blízkosti blanenské svatyně

25
    Sám před brankou se nyní po přihrávce zleva ocitl Chloupek (BLA) , jeho střelu však v pravém horním rohu své brány chytá Staněk

23
    Hra opět pokračuje

22
    .....na hrací ploše se objevují nosítka a hostující útočník bude odnesen mimo hrací plochu . Potlesk tribun

21
    Na domácího brankáře se řítil Stehlík(BLA) , domácí brankář jeho střelu chytil , avšak po souboji zůstává hostující hráč ležet na hrací ploše. Je ošetřován....

16
    Před hranicí pokutového území zůstává ležet po faulu Hanuš(BLA) , hosté rozehrají trestný kop...

15
    Trestný kop Peručici (TRE) zastavuje postavená zeď

13
    Offside zastavuje další akci hostů

13
    První střela hostů na bránu končí v náručí domácího brankáře – z otočky střílel Stehlík

11
    A máme tu další odkop od domácí brány. Hosté působí po prvních deseti minutách utkání určitě aktivněji

9
    Ponechanou výhodu hosté přetavili pouze střelou mimo tři tyče domácí svatyně

8
    Míč po akci hostů po levé straně nechal dojít zkušeně do zámezí Mackdonald(TRE) – odkop od Staňkovy brány

5
    Na druhé straně rozehrávali hosté rohový kop , následná střela Hanuše (BLA) mířila nad domácí bránu

5
    Střelu Peručici(TRE) před branku hostů odkopl Chloupek (BLA)

4
    Domácí se usazují na polovině blanenských

3
    První akce domácích , kdy se probíjel Heřmánek , který nahrál Johnsonovi , končí na kopačkách hostující obrany

2
    Odkop od domácí brány

1
    Utkání zahájili svou rozehrávkou hosté

1

HFK Třebíč: Staněk-Bagnon,Houser,Ayodeji,Mackdonald,Komínek(C),Karásek-Dočekal,Peručica,Heřmánek-Johnson
    Náhradníci: Bogner,Novák,Novotný,Hagara

FK Blansko: Floder-Hanuš,Šplíchal,Gromský,Koláček(C)-Duda,Kratochvíl,Chloupek,Kučera-Trtílek,Stehlík
    Náhradníci: Feik,Kolařík,Buchta,Minx,Juran

Rozhodčí: Zdeněk SILNÝ- Lukáš LAKOMÝ, Tomáš ŘEZNÍČEK – delegát: Jaroslav BENEŠ.

Podzimní vzájemný zápas dnešních soupeřů skončil v Blansku vítězstvím třebíčských 2:1 , kdy se za domácí strefil Jakub Šplíchal a za hosty byl dvakrát úspěšný Patrik Bogner

Nejlepším střelcem hostů v aktuální sezoně je Jan Koudelka s pěti vstřelenými brankami
    Na domácí straně je to sedmibrankový Michal Dočekal

Domácí jsou na tom o trochu lépe , při zisku 24 bodů jsou aktuálně 11.

Tabulkové postavení dnešních soupeřů ja následující: Hosté z změsta nad řekou Svitavou jsou při zisku 14 bodů aktuálně na sestupové 15. příčce

3-0-0-3 a skóre 6:11 je vizitkou domácích , kteří stále čekají na první jarní body

3-0-1-2 a skóre 2:4 , to je vizitka dnešních hostů v jarní části soutěže

Dobrý den z Třebíče , kam v rámci dalšího kola Fortuna Moravskoslezské fotbalové ligy zavítá tým FK Blansko

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.