Arnhem – Heerenveen 4:2 (kon.) | Den Haag – Groningen 4:3 (kon.) | Nijmegen – Ajax 1:5 (kon.)
GA Eagles – Heracles 1:4 (kon.)
Go Ahead Eagles
1:4 (1:4)
Heracles Almelo
Sobota 08.04.2017, 20:45Nizozemská Eredivisie • 30. kolo

Heracles Almelo nakonec pohodlně vítězí na hřišti posledních Go Ahead Eagles 4:1. Náskok si vypracovali už v prvním poločase, i za pomoci dvou penalt a červené karty. V druhém poločase se představil i český útočník Jaroslav Navrátil, ovšem velkou stopu v zápase nezanechal. (22:36:48)

90+2

90
    Nastavují se dvě minuty.

89
    Marengo také zkusil snížit, ale ani on nebyl se střelou doprostřed úspěšný.

88
    Ritzmaier vyslal tvrdou rychle padající střelu kousek nad.

86
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Joey Pelupessy, přichází Thomas Sander.

85
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Sébastien Locigno, přichází Joey Groenbast.

83
    Po delší době byl u míče Navrátil, kterému pozici pěkně připravil Armenteros, český útočník však nenacentroval přesně.
    79. Reuven Niemeijer (HRC)

79
    Další pěkná střela Niemejera, tentokrát ho pěkně vychytal Zwarthoed.

76
    Armenteros famózní zadovkou uvolnil Niemeijera a ten trefil tyč!

75
    Žlutou kartu dostává Pedro Chirivella (Go Ahead Eagles).

74
    Po snaze Crowleyho o obstřel uvidíme roh.

73
    Dva krásné fotbalové momenty! Nejdříve Hendriks rozehrál přímý kop do břevna a poté Chirivella pálil do Castra, který předvedl nádherný zákrok.

72
    Žlutou kartu dostává Justin Hoogma (Heracles Almelo).

71
    Armenteros nevyřešil dobře situace 3 na 1 a trochu sobecky to vzal na sebe, jeho zakončení však neskončilo gólem.

67
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Jarchinio Antonia, přichází Ludcinio Marengo.

66
    Probíhající pasáž hry jednoznačně vyznívá pro domácí barvy, ti budou rozehrávat rohový kop.

64
    Ani z pořadného závaru se nepodařilo domácím snížit. Blok obránců Heracles zblokoval hned dvě střely.

Jiří Hendrich

Branky: 22. Crowley – 13. Bruns (pen.), 16. Kuwas, 21. Peterson, 44. Armenteros (pen.)

Karty:   43. Fischer (EAG), 75. Chirivella (EAG) – 72. Hoogma (HRC)   12. Manu (EAG)

Go Ahead Eagles: Zwarthoed – Ritzmaier, Fischer, Schenk, Locigno (85. Groenbast) – Duits (46. Suk), Crowley, Chirivella – Manu, Hendriks, Antonia (67. Marengo).
    Náhradníci: Cummins – Marengo, Achenteh, de Kogel, Rexhepi, Nieveld, Suk, Groenbast.

Heracles Almelo: B. Castro – Gosens, Hoogma, te Wierik, Breukers – Niemeijer, Pelupessy (86. Sander), Bruns (58. Darri) – Peterson, Armenteros, Kuwas (46. Navrátil).
    Náhradníci: Brouwer, Sander, Fij – van de Berg, Navrátil, de Kler, Darri.