Kazachstán – J. Korea 2:5 (kon.) | Polsko – Ukrajina 2:1 (kon.)
Kazachstán
2:5 (1:1, 1:0, 0:4)
Jižní Korea
Neděle 23.04.2017, 16:00 • Palace of Sports, Kyjev • Mistrovství světa - I. A Divize • 2. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (18:19:45)

Dnešní utkání je za námi! Kazachstán byl před dnešním utkáním favorizován na výhru, ale Jižní Korea překvapivě zvítězila 5:2! Kazachstán sice po dvou třetinách vedl 2:1, ale třetí třetinu vůbec nezvládl a prohrál jí výsledkem 4:0! Jižní Korea tak má na svém kontě po dvou zápasech plný počet bodů!

Střely na branku: 32 – 21 (v této třetině: 14 – 10)

59:30
    Hostující fanoušci už oslavují výhru své země. Jižní Korea tak má po dnešní výhře na svém kontě plný počet bodů.

58:33
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.

58:00
    Poslední dvě minutky třetí třetiny!

57:35
    Dallman napřáhl ke střele od modré, ale Daltona neprostřelil.

56:27

55:27
    Ještě zbývá minuta z pětiminutového trestu Lipina. Hosté ale už mají pohodlný náskok, a tak to vypadá, že si proti papírově lepšímu týmu připíší cenný skalp.

54:19
    Dawes se ocitl zcela osamocen u kotouče těsně před Daltonem. Ten však jeho následné zakončení fantasticky vyrazil do rohu kluziště a tímto zákrokem tak podržel svůj tým.

53:28
    Hosté se momentálně nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.

52:40
    Hostům i nadále pokračuje pětiminutová přesilovka pět na čtyři.
    51:41 Ki-sung KIM - 2:5

51:41
    Jižní Korea právě vstřelila branku!
    Hosté bleskově využívají svou dvojnásbnou přesilovku a vedou už 5:2! KI-SUNG KIM dostal skvělou přihrávku před branku. Následně naznačil střelu, objel Kolesnika a kotouč zasunul za brankovou čáru! Asistence: Alex Plante a Sang-Wook Kim.

51:28
    Vyloučení v týmu Kazachstán (Alexandr Lipin – 5 min., vražení na hrazení + osobní trest do konce utkání, vražení na hrazení). Trest odpyká Nikita Michajlis.

51:13
    Vyloučení v týmu Kazachstán (Martin St. Pierre – 2 min., sekání).

51:10
    Hosté i nadále hrozí, ale další branku zatím nepřidali.

50:43

Martin Penker

Branky a nahrávky: 9. Bochenski (Dawes), 34. Dawes (Bochenski, St. Pierre) – 16. Ahn (K-s. Kim), 46. Plante (Čcho, Swift), 48. S-h. Shin (Čcho), 50. W-j. Kim (Plante), 52. K-s. Kim (Plante, S-w. Kim)

Kazachstán: Kolesnik (Kudrjavcev) – Dallman (A), M. Semjonov (A), Savčenko, Stěpanov, Lipin, Polochov, Lakiza – Dawes, Boyd, Bochenski (C) – Michajlis, Puškarjov, St. Pierre – Sagadajev, Markelov, R. Starčenko – Chudjakov, N. Ivanov, Kučin.
    Jižní Korea: Dalton (S-č. Park) – Young, W-Č. Kim, D-k. Lee (A), Regan, Plante, So, Oh – K-s. Kim, S-w. Kim, Ahn – Čcho (A), S-h. Shin, H-j. Shin – Swift, J-č. Lee, W-j. Kim – Sin, Č-k. Park, W-s. Park (C) – Č-h. Lee.

Rozhodčí: Grumsen, Hansen – Korepanov, Persson