Zlín – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Plzeň – Dukla Praha 2:0 (kon.)
Sobota 29.04.2017, 20:15ePojisteni.cz liga • 26. kolo

Pro dnešek je to od nás z Doosan arény vše, přejeme hezký zbytek víkendu a budeme se těšit u dalších přenosů nejen z fotbalové ePojisteni.cz ligy. (22:41:07)

ZÁPASOVÉ STATISTIKY

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 6:11. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:15.

Viktoria zvládla domácí zápas s Duklou díky dvěma trefám z prvního poločasu, a připisuje si tak důležité vítězství v boji o celkové prvenství. Skóre otevřel už v 21. minutě Milan Petržela, na kterého navázal už po čtyřech minutách z penalty také kapitán Marek Bakoš. Dukla měla několik dobrých šancí po změně stran, zejména Olayinka byl hodně vidět, všechny své příležitosti ke skórování ale spálil, a Kozáčik tak uhájil čisté konto.

Plzeň se tedy prozatím posouvá o bod zpět do čela ligové tabulky a bude čekat, jak se povede Slavii s Jabloncem.

90+3

90+3
    Lukáš Štetina se dostal po krásném centru Podaného k hlavičce, Kozáčik byl ale opět na správném místě a ještě jedním zákrokem tak potvrdil své čisté konto z tohoto zápasu. Dorážka Tetoura z ostrého úhlu pak mířila mimo tři tyče.

90+2
    Po faulu právě na Olayinku budou hosté zahrávat ještě jeden přímý kop.

90+2
    Opět se dostal ke střele aktivní Olayinka, nyní po pěkném průniku z levé strany, i tentokrát ale jeho pokus končí jen na rukavicích Matúše Kozáčika.
    90+1. Olayinku po pěkné akci vychytal Kozáčik.

90+1
    Peter Olayinka pálil po centru z otočky, míč ale končí v náruči brankáře Kozáčika.
    90. Štetina ze střední vzdálenosti bránu minul.

90
    Po tečované střele Štětiny z pravé strany bude Dukla zahrávat ještě jeden rohový kop.

89
    Střelu Tetoura teď zablokoval na roh Tomáš Hořava.

89
    Matějů se odhodlal ke střele z nějakých třiceti metrů, nemířil ale přesně.

88
    Teď to vypadalo, že byl Poznar po rychlém brejku domácích faulován na hranici pokutového území, sudí Franěk ale nechává pokračovat ve hře.

87
    Poznar se ihned zapojil do kombince, domácí ale nakonec příliš dlouho balon neudrželi.

86
    Poslední střídání na straně Viktorie. Andreas Ivanschitz dnes končí, na posledních pár minut jde na plac Tomáš Poznar.

84
    Dukle se teď daří kombinace na polovině hřiště, zatím mají ale Pražané problém propracovat se do střelecké pozice.