Boavista – Tondela 1:0 (kon.) | Nacional – Rio Ave 0:2 (kon.) | Benfica – Estoril 2:1 (kon.)
Chaves – Porto 0:2 (kon.)
Benfica Lisabon
2:1 (1:0)
GD Estoril Praia
Sobota 29.04.2017, 19:15 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz), Lisabon (kapacita: 65.647 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 31. kolo

Benfica LIsabon si připisuje 3 body za vítězstvím nad GD Estoril Praia 2:1! Góly si podělily 29. z penalty a 66 Jonas – 59. Kleber. Benfica zvítězila díky neskutečné ofenzivní síle a velmi dobré lavičce. Estoril měl smůlu vydržel s Benficou držet krok 30 minut, dokonce hru zcela ovládl mezi 50 – 63 minutou, jenže kromě gólu Klebere vše ostatní zahodili, ale nemají se za co stydět, předvedli výborný výkon na hranici svých možností. Viděli jsme nadprůměrné utkání pro tuto ligu, bylo se nač dívat. Přeji hezký zbytek večera.

Nejlepší hráči:

BENFICA

Útočník: JONAS známka 8,3.

ESTORIL

Záložník: MATTHEUS známka 7,8. (21:14:22)

90+3

90+3
    Hosté roztáhli hru doprava k postranní čáře, ale ten centr byl z kategorie strašných.

90+2
    Augusta fauloval.

90+2
    Estoril dává všechny zbývající síly do útok – hop nebo trop.

90+1
    Mattheus střílí z přímého kopu těsně nad branku Edersona.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Přímý kop pro Estoril z dobré pozice a Jiménez může být rád, že rozhodčí při výhodě zapomněl udělit mu žlutou kartu.

90
    Pizzi poznal tvrdost India.

89
    Hosté to velmi dobře sehráli, ale rozhodčí odhalili další ofsajd v jejich podání.

88
    Kleber se sice diví, ale opravdu fauloval.

87
    Benfica míří ke třem bodům, které jí velmi pomohou v boji o titul.

86
    Benfica dohrááv zápas v exhibičním tempu, nyní se ale vyznamenala obrana hostí, která v krátkém časovém sledu zblokovala 3 nebezpečné střely.

84
    Carlinhos dohrál a místo něho uvidíme akci Bruna Gomese.

83
    Carillo se probíjel do šance, ale přitom si pomohl nedovoleně, když se chtěl zbavit Amada v osobním souboji.