Dukla Praha – Plzeň 3:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Liberec 1:1 (kon.) | Hr. Králové – Karviná 3:2 (kon.)
Brno – Jihlava 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 5:1 (kon.)
FC Hradec Králové
3:2 (2:1)
MFK Karviná
Neděle 30.04.2017, 12:00 • Slavia Hradec Králové, Hradec Králové • Juniorská liga • 26. kolo

Daniel Řapek sice dvě minuty před koncem prvního poločasu ve velice kvalitním utkání Juniorské ligy, ve kterém se střetly dva týmy z čela tabulky, odpověděl na brzký gól Jiřího Mikera ze šesté minuty, jenže těsně před přestávkou vrátil Votrokům vedení z penalty kapitán Petr Václavek, který se dvacet minut opět postavil k rozehrání pokutového kopu a zvýšil na 3:1. Už to vypadalo, že žádný gól nepadne, v nastavení se ještě ale prosadil z penalty na straně Karviné střídající Ostap Sas, po jehož gólu byl konec. Konečný výsledek: Hradec Králové 3 MFK Karviná 2. (13:56:36)

90+2
    90+2. Ostap SAS - 3:2

90+2
    Karviná právě vstřelila branku!
    Hostující brankář Michal Pastornický postavil míč na značku pokutového kopu pro střídajícího OSTAPA SASE, který přízemní střelou zamířil k pravé tyči a upravil konečný výsledek na 3:2!

90+1
    Nad rámec utkání byly nastaveny 2 minuty.

90
    Ten samý hráč, který ve druhém poločase zavinil penaltu na straně Karviné, nyní fauloval v blízkosti šestnáctky a trenér Petr Samec to okomentoval slovy: "Bylo to úplně to samé, jako předtím. Kdyby to byla penalta, to by byl problém." Nejen u mě, ale i na tvářích diváků to vyvolalo úsměv.

89
    Do konce utkání zbývají odehrát necelé dvě minuty a uvidíme, zda se nad rámec zápasu bude něco nastavovat.

86
    Střídající Ostap Sas rozehrál na levé straně hřiště standardní situaci a zvolil přízemní střelu, která prošla mezi hloučkem hráčů v šestnáctce a mířila ke vzdálenější pravé tyči, Varol Ikizgül šel ale včas na zem a připsal si dobrý zákrok!

84
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Petr Galuška, přichází Zdeněk Behan.

84
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Jiří Bláha, přichází Jakub Martinec.

84
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Jiří Miker, přichází Radek Kollár.

81
    Karviná vybojovala ve středu hřiště přímý kop a následná střela mířila pod břevno, také ale do rukou Varola Ikizgüla.

78
    Václav Střelec na pravé straně obranné poloviny svého týmu zastavil faulem protiútok Karviné a viděl první žlutou kartu duelu. Jinak se dnešní utkání hraje ve sportovním duchu.

78
    Votroci se ocitli na pravé straně šestnáctky v obrovské šanci a už se zdálo, že akci zbytečně zabrzdili, jenže poté přišla přihrávka do středu a přízemní střela ze značky penalty, kterou stejně jako v prvním poločase fantasticky zneškodnil Martin Pastornický, a opět podržel svůj tým nad vodou!

75
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Dominik Mládek, přichází Ostap Sas.

75
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Lukáš Kania, přichází Gianpaolo Pezzotti.

72
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Aleš Zbudil, přichází Jan Dostál.
    71. Petr VÁCLAVEK - 3:1

71
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Hradec Králové po rohovém kopu z pravé strany vybojoval penaltu, kterou opět proměnil domácí kapitán PETR VÁCLAVEK, který přízemní střelou zamířil k levé tyči a vstřelil svůj druhý gól!

Tomáš Reiner

Branky: 6. Miker, 45. Václavek (pen.), 71. Václavek (pen.) – 39. Řapek, 90+2. Sas (pen.)

Karty:   78. Střelec (HKR)

FC Hradec Králové: Ikizgül – Václavek (C), R. Holeš, Chocholatý (67. Hynek), Zbudil (72. Dostál), Brokeš, T. Holeš, Střelec, Bláha (84. Martinec), Bederka, Miker (84. Kollár).
    Náhradníci: Jech. Trenér: Ladislav Škorpil.

MFK Karviná: Pastornický – Kania (75. Pezzotti), Jakubov, Karčmář (C), Putyera, Plesník – Dendis (46. Tomšů), Galuška (84. Behan), Mládek (75. Sas) – Řapek, Macej.
    Náhradníci: Přibyl – Novák, Strakoš. Trenér: Petr Samec.

Rozhodčí: Milan Matějček. Asistenti: Petr Caletka, Adam Horák