Převýšov – Tachov 3:1 (kon.) | Táborsko akademie – Chrudim 2:0 (kon.) | Štěchovice – Zápy 1:1 (4:2 po pen.)
po penal. (4:2)
TJ Štěchovice
1:1 (0:0)
SK Zápy
Neděle 30.04.2017, 17:00 • Stadion TJ Štěchovice, Vltavská 388 • Česká fotbalová liga • 25. kolo

Končí nám i penaltový souboj, ve kterém domácí Štěchovice vybojovaly druhý bod. Během druhého poločasu jsme se dočkali dvou gólů, nejprve se prosadil za hosty Matějka, ale domácí Maruš stihl vyrovnat. Penaltový souboj pak vyhráli domácí hráči, kteří jsou v této disciplíně nejlepší a mají již sedm takových úspěchů. Pro dnešek to je z mé strany vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek prodlouženého víkendu. (18:59:59)

90
    Druhý poločas končí bez nastaveného času nerozhodným výsledkem, dnes tedy ve Štěchovicích uvidíme penaltový souboj o druhý bod.

89
    Vorasický si naběhl na centr Nováka a ve vápně svedl souboj s Maršálkem, kterého při svém snažení fauloval.

86
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Kovařík, přichází Veselý.

85
    Košatův centr proletěl vápnem až k brankové čáře, tam se důležitou hlavičkou prosadil Petr Pavlík a zachránil hosty od možné pohromy.