Tomsk – Zenit 0:2 (kon.) | Samara – Orenburg 1:1 (kon.) | FK Krasnodar – Machačkala 0:0 (kon.)
FK Krasnodar
0:0 (0:0)
Anži Machačkala
Pondělí 01.05.2017, 17:00 • Stadion Kubaň, Krasnodar. Kapacita: 32,000 diváků. • Ruská Premier Liga • 26. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky ruské Premier Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí FK KrasnodarAnži Machačkala.

Anži Machačkala z posledních pěti zápasů vyhrála jediný. Poradila si s Terekem 1:0. Remizovala s Petrohradem 1:1 a Tomskem 3:3. Nestačila na Ural 2:3 a Samaru 1:3.

FK Krasnodar z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Kazaní 1:0, Arsenalem Tulu a Amkarem 2:0. Remizoval s Rostovem 0:0 a CSKA Moskvou 1:1.

Domácí fotbalisté jsou v tabulce na čtvrtém místě (11-11-3; 44 bodů) a hosté dvanáctí (7-7-11; 28 bodů).

Z posledních pěti vzájemných zápasů třikrát vyhrál Krasnodar a dvakrát se narodila remíza.

FK Krasnodar: Sinicyn – Torbinskij, Granqvist, Martynovič, Petrov – Gazinskij, Kaboré – Wánderson, Podběrezkin, Claesson – Smolov.
    Náhradníci: Abajev, D. Adamov – Naldo, Ramírez, Žigulev, V. Kalešin, Laborde, Joãozinho, Pereyra.

Anži Machačkala: D. Jurčenko – Paršivljuk, Phibel, Žirov, Musalov – Kacajev, Gulijev, Tetrašvili, P. Jakovlev – Budkivskij, Prudnikov.
    Náhradníci: Filcov – Ezzatollahi, Agalarov, Asildarov, Kudrjašov, Georgijevskij, Dolgov, Batov, Chadarcev, Ljach, Bryzgalov, Brown Forbes..

Zápas za malý moment začne.

1

1
    Andreas Granqvist dokázal zastavit pokus o útočnou akci soupeře, hostující tým se pokusil zahrozit jako první.

2
    Sergej Petrov nedokázal přesně odcentrovat před branku, následuje autové vhazování na hostů na své obranné polovině.

4
    Fjodor Smolov se probojoval k zakončení, jeho pokus z velké vzdálenosti dokázal brankář zastavit celkem snadno.

5
    Hostí nyní hrají aktivněji, ke střele se odhodlal Alexandr Prudnikov, ale jeho pokus byl zablokovaný domácím obráncem.

6
    Andrej Sinicyn po nepřehledné situaci dokázal míč zastavit, střelecký pokus soupeře se neujal.

7
    Sledujeme rychlý fotbal, hraje se ze strany na stranu, ani jeden celek se zatím do vyložené střelecké pozice dostat nedokázal.

9
    Následovat bude odkop od branky Davida Jurčenka. Ten dlouhým míčem nikoho ze spoluhráčů nenašel.

10
    Postupnou akcí se domácí snaží něco vymyslet, Dmitrij Torbinskij hledal před brankou naběhnutého spoluhráče, ale míč adresáta nenašel.

11
    Střídání v týmu Anži Machačkala: ze hřiště odchází Pilip Budkivskij, přichází Felicio Brown Forbes.

13
    Domácí celek má více ze hry, ale nemůže se probojovat do vyložené střelecké pozice, mnoho šancí zatím tento duel nenabízí.

14
    Po faulu domácího hráče bude rozehrávat Machačkala volný kop. Míč do hry uvede Sergej Paršivljuk.

15
    Francisco Wánderson zastavil dobře vypadající zárodek akce Anži, ke střele se hosté nedostali.

16
    Jurij Gazinskij se dostal ke střele z velké dálky. Jeho nepříliš povedený pokus dokázal brankář David Jurčenko zastavit poměrně snadno.

18
    Rozehrávat od své branky bude hostující brankář, který musel řešit nebezpečnější situace než jeho protějšek.

20
    Andrej Sinicyn se zapojil do domácí rozehrávky. Míč se k němu dostal a následně jej poslal dlouhým výkopem za polovinu hrací plochy.

23
    Thomas Phibel se probojoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána končí mimo branku. Nechybělo mnoho.

23
    Fjodor Smolov dostal dobrou přihrávku, oklamal brankáře a zakončoval do odkryté branky. Jeho gól platit nemůže, neboť přihrávka byla do postavení mimo hru.

24
    Jeden z domácích hráčů fauloval, hostující David Jurčenko bude rozehrávat od své branky.

25
    Na druhé straně si rozehrávku volného kopu vyzkoušejí Jurij Gazinskij.

26
    Faulů a nepřesností je k vidění hodně, tentokrát si nedovoleně pomohl Fjodor Smolov, a tak míč do hry uvede znovu brankář Anži.

29
    Domácí fanoušci podporují své oblíbence, Krasnodar se ale nemůže dostat do lepší pozice pro zakončení.

31
    Do zajímavé střelecké pozice se probojoval Alexandr Prudnikov, hostující hráč ale branku trefit nedokázal. Gólman byl vyběhnutý z branky, ale netrefil se přesně.

33
    Žlutou kartu dostává Ajaz Gulijev (Anži Machačkala).

36
    Sledujeme poklidnou část hry, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není, fanoušci ženou domácí tým.

37
    Andreas Granqvist se výborně dokázal vrátit a zastavil akci soupeře jen za cenu rohového kopu.

37
    Pavel Jakovlev rozehrával od rohového praporku, následně dokázal brankář míč vyrazit před branku, odkud ranou z první minul Ajaz Gulijev.

39
    Hostující celek hraje aktivně, snaží se vstřelit úvodní branku zápasu, zatím ale marně hledá cestu cestičku, kterou by mohl získat dobrou pozici pro zakončení.

40
    Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, Anži pokračuje v aktivní hře a Vjačeslav Podběrezkin se musel hodně snažit,, aby akci hostů zastavil.

41
    Viktor Claesson se dostal do vyložené střelecké pozice, míč ale nedokázal usměrnit do branky tak, jak by potřeboval. Brankář zasahovat nemusel, míč mířil mimo branku.

43
    Sergej Paršivljuk centroval před branku, Charles Kaboré poslal míč do autu. Rohový kop pro Jakovleva.

43
    Alexandr Prudnikov se probojoval ke střele, kterou dobře zablokoval Viktor Claesson.

45
    Probíhá poslední minuta hry prvního poločasu, uvidíme, zda se bude nastavovat nějaký čas.

45+1
    Jedna minuta se přidává nad rámec prvního dějství.

45+1

V prvním poločase jsme sledovali opatrnou hru z obou stran, ani jeden celek se nedokázal probojovat do výraznější šance.

46

46
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Viktor Claesson, přichází Mauricio Pereyra.

48
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější úvod druhého poločasu.

49
    Aljaxandr Martynovič se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus byl hodně nepřesný.

51
    Do domácí rozehrávky se zapojil brankář Andrej Sinicyn, který našel před ním stojícího spoluhráče.

53
    Domácí fotbalisté se nemohou probojovat do vyložené střelecké pozice, Anži hraje zodpovědně před vlastní brankou.

53
    Žlutou kartu dostává Mauricio Pereyra (FK Krasnodar).

55
    Hosté vhazují na útočné polovině polovině, akce ale velmi rychle končí nepřesností.

56
    Andreas Granqvist bude vhazovat na své obranné polovině. Krasnodar se snaží postupným založením akce probojovat se do střelecké pozice.

58
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Francisco Wánderson, přichází Ricardo Laborde.

59
    David Jurčenko rozehrává míč od své branky, zvolil dlouhý nákop.

60
    David Jurčenko skvěle zastavil střelecký pokus Mauricia Pereyry. Rohový kop pro Krasnodar.

60
    Žlutou kartu dostává Pavel Jakovlev (Anži Machačkala).

63
    Střídání v týmu Anži Machačkala: ze hřiště odchází Alexandr Prudnikov, přichází Saeid Ezzatollahi.

64
    Mauricio Pereyra rozehrával volný kop z dobré pozice, ale jeho centr dokázala obrana zastavit, a tak se směr hry otáčí.

65
    Žlutou kartu dostává Magomed Musalov (Anži Machačkala).

67
    Pavel Jakovlev rozehrával rohový kop Anži, ale nedokázal vykouzlit tak přesný centr, aby mohl někdo z jeho spoluhráčů zakončovat.

69
    Hraje se zejména na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Sledujeme opatrnou hru z obou stran.

70
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Vjačeslav Podběrezkin, přichází Joãozinho.

71
    Dvacet minut nás dělí od konce druhého poločasu, mnoho šancí k vidění není, vypadá to, že aby týmy chtějí zápas dohrát za bezbrankového stavu.

74
    Domácí fotbalisté se probojovali do střelecké pozice, ale pokus Charlese Kaboréa končí mimo branku.

76
    Machačkala se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, ale domácí defenziva hraje dobře a nedává soupeři mnoho prostoru.

77
    David Jurčenko rozehrává míč od své branky, neboť byl jeho spoluhráč faulovaný. Dlouhý nákop a míč letí daleko za polovinu.

78
    Domácí Joãozinho rozehrává rohový kop, s centrem před branku si dokázal poradit Saeid Ezzatollahi.

79
    Mauricio Pereyra se probojoval do zakončení a jeho ránu z velké dálky kryje David Jurčenko.

80
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden tým se nikam nežene. Brankáři mnoho práce nemají, útočníci se nemohou probojovat do střeleckých pozic.

81
    Střídání v týmu Anži Machačkala: ze hřiště odchází Felicio Brown Forbes, přichází Pavel Dolgov.

82
    Žlutou kartu dostává Dmitrij Torbinskij (FK Krasnodar).

85
    Joãozinho rozehrával po faulu na spoluhráče volný kop, obrana míč dostala mimo hrací plochu, následovat bude rohový kop.

85
    Joãozinho znovu rozehrával, tentokrát rohový kop. Ke střele se nikdo z domácích nedostal.

87
    V poklidném tempu se dohrává druhý poločas, domácí celek má více ze hry, snaží se vstřelit rozhodující branku.

88
    David Jurčenko podržel nyní své spoluhráče, skvěle si poradil s vyloženou šancí Mauricia Pereyry.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, zda se bude nastavovat.

90
    Další zákrok hostujícího brankáře, tentokrát si poradit se střelou Petrova.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90+1
    Fjodor Smolov se probojoval po centru ze strany k hlavičce, jeho rána končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.

90+1
    Žlutou kartu dostává David Jurčenko (Anži Machačkala).

90+3
    Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

90+4

Ani jeden tým v tomto zápase nedokázal vstřelit branku, a tak se fotbalisté rozcházejí za bezbrankového stavu. Aktivnější byl Krasnodar, ale brankáře Jurčenka nepřekonal. (18:55:44)