Kert Park Praha – Kladno 5:4 (po pr.)
HC Kert Park Praha
5:4 (3:0, 1:4, 0:0 - 1:0) Stav série: 2:1
HBC Kladno
Sobota 06.05.2017, 16:00 • Hokejbalové hřiště na Lužinách • Coalsoft play-off Extraligy • Finále

Já se s vámi pro tuto chvíli loučím a přeji vám hezký zbytek dne. Nezapomeňte sledovat také zítřejší onlajn přenos! (18:02:27)

O jasné herní převaze Alpiqu hovoří také poměr střel.
    Střely na branku v zápase:

Kert Park – Kladno 25:50

Diváci ani hráči Kertu však z hřiště neodcházejí a to z jednoho nepříjemného důvodu. Vypadá to, že Tomáš Wróbel si přivodil nějaký zdravotní problém, zřejmě po té, co jej v euforii spoluhráči zalehli. Po delší chvíli se produktivní forvard nakonec zvedl a odešel po svých.

Na Lužinách se slaví! Kert Park dokázal i přes herní převahu Kladna první utkání zvládnout a to znamená, že série bude zítra pokračovat za stavu 1:0 pro Kert!

46:15
    Kert Park právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! MARTIN KRUČEK se stává hrdinou tohoto utkání! Forvard Pražanů se dostal s míčkem až před Jirotku a takový útočník, jakým Kruček je, se v těchto situacích nemýlí! Asistence: David Roznberg.

45:54
    Sudova střela z pravé strany mezi tři tyče nemířila.

45:15
    Kladno se hned ze startu vrhá do útoku. Nahození Pospíšila nebezpečné nebylo.

45:01

Vše je připraveno k zahájení prodloužení!

Ani 45. minut nestačilo k rozuzlení tohoto zápasu. To znamená, že bude následovat desetiminutové prodloužení a případně samostatné nájezdy! I ve 3. třetině se hrálo v obrovském tempu a všichni hráči hráli na hranici svých sil – ideální reklama na hokejbal.

45:00

44:43
    Fejfar se od mantinelu dostal až mezi kruhy, odkud vyslal na Jirotku štiplavou střelu zápěstím. Kladenský brankář úspěšný.

44:20
    Hostující střídačka reklamuje sevření míčku, kterého se dopustil Wróbel. Domácí hráč díky této situaci nezískal žádnou výhodu, a tak se vylučovat nebude.

43:49
    Rozhodčí si teď velmi dobře všimli, že nahození Pospíšila bylo provedeno ještě před červenou čarou a vykazují tak hru do obranného pásma Alpiqu.

43:27
    Rejthar nahazoval míček na Mikla. Brankář Kertu toho moc neviděl a nakonec se tento pokus dá zařadit do kategorie nebezpečných!

42:34
    Kladno se dokázalo dobře usadit v pásmu, hned za chvíli se ale vyhánějí a do pásma se budou muset znovu probít.

41:39
    Pospíšil posunul na modré čáře míček na Hnízdila, který nebezpečně pálil z voleje!

41:05
    Aktivní Potěchin vybojoval svému týmu přesilovou hru. Kladno má ideální příležitost k rozhodnutí zápasu!

Vojtěch Filipiec

Branky a nahrávky: 9. Nýdl (Kruček M., Fejfar), 12. Nýdl (Wróbel), 13. Šperl (Wróbel, Nýdl), 21. Wróbel (Pala), 47. Kruček M. (Roznberg) – 18. Potěchin (Barnošák, Šícha), 26. Barnošák (Šícha), 28. Kohout (Potěchin), 29. Pospíšil (Štěpáník, Kudela)

HC Kert Park Praha: Mikl (Papranec) – Nýdl (C), Dulava, Šperl, Skalník, Bureš, Blaško, Bošák – Fejfar, Kruček M., Wróbel, Kruček J., Kovář, Plzák, Sitter, Postulka, Javorka, Vyskočil, Roznberg, Suda, Pala.
    HBC Kladno: Jirotka (Hájek) – Kudela, Pospíšil, Dědič, Hasiman, Soukup, Rejthar – Šícha, Špaček, Štěpáník, Pražák, Kohout, Hnízdil, Ogurčák, Barnošák, Šrámek, Nosek, Novák, Potěchin, Majerníček

Rozhodčí: Olesz, Černý