Poprad – Lipany 6:1 (kon.) | Haniska – R. Sobota 1:3 (kon.) | Martin – Nové Mesto n/V 0:3 (kon.)
L. Mikuláš – Sereď 1:3 (kon.) | Spiš. N. Ves – Skalica 0:4 (kon.) | Nitra – FC Košice 3:0 (kon.)
MFK Zvolen – Pohronie 2:1 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
1:3 (1:0)
ŠKF Sereď
sk Sobota 13.05.2017, 17:00 • Štadión Okoličné • MONACObet liga

V druhom polčase dokázali hostia otočiť stav zápasu, keď sa im behom desiatich minút podarilo streliť tri góly zásluhou Moronga a Pauknera. Sereď si tak z Liptovského Mikuláša odváža plný bodový zisk. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (18:51:24)

90

90
    Žltú kartu dostáva Loduha (ŠKF Sereď).

89
    Sereď dala gól!
    Hostia boli v rýchlom protiútoku. Jackuliak poslal loptu na MATÚŠA PAUKNERA a nikým neobsadený nemal problém zvýšiť na 1:3.

84
    Po ďalšej chybe Liptovského Mikuláša sa v pokutovom území dostal do gólovej príležitosti ADAM MORONG, ktorý prudkou strelou prekonal Šavola.

82
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Mikinič, prichádza Baša.

81
    Žltú kartu dostáva Lišivka (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

79
    Po chybe domácej obrany nastala pred Šavolom neprehľadná situácia, ktorú MATÚŠ PAUKNER využil a vyrovnáva na 1:1.

78
    Jackuliakov rohový kop preletel celým pokutovým územím až za postrannú čiaru.

76
    Mečiar perfektne našiel v pokutovom území Mikiniča, ktorý prudko vystrelil. Šavol loptu iba vyráža na rohový kop.

73
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Andrić, prichádza Ferenčík.

72
    Mečiar zahrával priamy kop z dobrej pozície, ale jeho prudkú loptu Šavol bez problémov chytá.

71
    Žltú kartu dostáva Kreva (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).
    Žltú kartu dostáva Andrić (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

70
    Dnešné stretnutie sleduje 305 divákov.

69
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Staš, prichádza Špilár.

69
    Laco z pravej strany centroval do pokutového územia, kde už bol pripravený Poremba aj Matić, no ani jeden z nich sa k lopte nedostali.

68
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Dubeň, prichádza Laura.

67
    Laco sa prihrávkou snažil vysunúť Matića, ale toho dokázali v poslednej chvíli stopéri Serede zastaviť.

66
    Žltú kartu dostáva Laco (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

64
    Koníček bol vybehnutý z brány a Andrić sa ho snažil strelou z veľkej diaľky prekvapiť, no lopta letela len ponad jeho bránu.

62
    Na oboch stranách je teraz viacero nepresností a hrá sa prevažne v strede ihriska.

60
    Žltú kartu dostáva Mečiar (ŠKF Sereď).

59
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Jasenovský, prichádza Laco.

58
    Už sa pomaly dvíha a vyzerá, že bude v poriadku. V hre sa môže pokračovať.

57
    Na trávniku zostáva ležať Andrić a je ošetrovaný..

55
    Jasenovský dostal od Matića loptu do pokutového územia a pokúsil sa o center, ale hostia boli pozorní a loptu zachytili.

53
    Sered postupne zvyšuje aktivitu, ale do vyloženej šance sa zatiaľ nedostala.

51
    Staš v pokutovom území našiel Matića, ale ten pod tlakom nezakončil presne a bude sa odkopávať od brány Serede.

50
    Poremba v rohu ihriska vybojoval rohový kop, ktorý bude zahrávať Staš.

48
    Loduha sa pekne uvoľnil stredom ihriska a z hranice pokutového územia vystrelil. Lopta bola ale príliš nepresná a minula bránu Liptovského Mikuláša.

46
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Krč, prichádza Jackuliak.

46
    Začal sa druhý polčas.

V prvom polčase dnešného stretnutia boli aktívnejší Liptáci. Vypracovali si viacero dobrých príležitostí a hrozili súperovi najmä z protiútokov. Stav zápasu sa napokon podarilo otvoriť Stašovi, ktorý z dobrej streleckej príležitosti posiela loptu pod brvno.

45
    Prvý polčas sa skončil.

44
    Hra sa ku koncu prvého polčasu upokojila a tímy sa do útoku netlačia.

41
    Liptáci zahrávajú priamy kop. Ujal sa ho Janec, ktorý v pokutovom území našiel Lišivku, ale jeho pokus o vrátenie lopty pred bránu bol neúspešný.

39
    Paukner dostal presnú loptu do pokutového územia, ale hlavičkou tesne minul Šavolovu bránu.

35
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Po peknej rýchlej akcii sa dostal do dobrej streleckej pozície TOMÁŠ STAŠ, ktorý presnou strelou pod brvno otvára stav stretnutia.

32
    Mikinič sa dostal dostal po prihrávke od Pauknera do dobrej streleckej pozície, ale triafa iba Šavola a ten loptu chytá.

28
    Matić zahrával rohový kop. Jeho lopta spoluhráča v pokutovom území nenašla a hostia ju odkopli.

26
    Kapitán hostí, Mečiar bude zahrávať priamy kop. Očenáš túto loptu vyhlavičkoval na rohový kop-

24
    Šavol sa dopustil obrovskej chyby, ale napokon loptu dokázal odkopnúť.

22
    Mikiničov center dokázali Liptáci odvrátiť a loptu poslali za postrannú čiaru.

20
    Jasenovský pekne našiel v pokutovom území Matića, ktorý sa ešte uvoľnil a snažil sa centrom nájsť Porembu, ale ten bol dobre bránený a hostia loptu odkopli na rohový kop.

17
    Po Lišivkovom centri bola pred bránou Serede neprehľadná situácia, ale Koníček napokon loptu chytá.

15
    Jasenovský dostal loptu na hranicu pokutového územia a nebezpečne spoza obrancu vystrelil. Brankár Koníček si dal pozor a loptu chytá.

14
    Morong bol v obrovskej príležitosti a išiel sám proti Šavolovi. Ten jeho úmysel vystihol a loptu vyrazil.

13
    Mikinič sa uvoľnil po ľavej strane a pokúsil sa prihrať na hranicu 16-ky spoluhráčovi, ale prihrávka bola nepresná a dostávajú sa k nej Liptáci.

12
    Liptáci kombinujú v zadných radoch. Po nepresnej prihrávke napokon o loptu prišli, ale Sereď sa do príležitosti dostať nedokázala.

10
    Poremba prihral nabiehajúcemu Matićovi, ktorý mohol ísť sám proti brankárovi, ale rozhodca hru prerušil kvôli ofsajdu.

7
    Paukner sa dostal k lopte na hranici pokutového územia, ale príliš dlho váhal s loptou a jeho prihrávku napokon dokázali Liptáci zachytiť.

5
    Domáci sú zatiaľ aktívnejším tímom, ale z protiútoku sa im zatiaľ gól streliť nepodarilo.

4
    Goran Matić dostal prihrávku na pravú stranu a pokúsil sa o center do pokutového územia, kde už stál pripravený Lišivka, ale center bol nepresný.

2
    Jasenovský sa uvoľnil po pravej strane a snažil sa poslať do úniku Staša, ale hostia dokázali loptu zachytiť.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Šavol – Očenáš, Janec, Andrić, Poremba, Matić, Staš, Jasenovský, Lišivka, Kreva, Jánošík
    Náhradníci: Mikušiak, Ferenčík, Laco, Špilár

ŠKF Sereď: Koníček – Dubeň, Mečiar, Mikinič, Paukner, Krč, Loduha, Kmeť, Morong, Ventúra, Djiby Ba
    Náhradníci: Baša, Laura, Jankto, Jackuliak, Šálka

Rozhodca: Kozák – Ličko, Mihalík.

Vážení športoví priatelia, vítame vás pri sledovaní sobotňajšieho zápasu 8. kola nadstavbovej II. futbalovej ligy, kde domáci MFK Tatran Liptovský Mikuláš privíta na svojom štadióne tím ŠKF Sereď. Stretnutie má výkop o 17:00.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš odohral svoj posledný zápas v Šamoríne. Liptáci sa dostali do vedenia už v 21. minúte zásluhou Staša. Hostia dokázali vyrovnať ešte v prvom polčase, keď dokázal skórovať Silvino Da Cruz. V druhom polčase oba tímy pokračovali vo vyrovnanom výkone, no v 64. minúte dostali domáci možnosť strhnúť vedenie na svoju stranu, keď dostali možnosť kopať pokutový kop. Silvino Da Cruz sa z pokutového kopu nemýlil a spečatil tak výhru domácich 2:1. MFK Tatran Liptovský Mikuláš má v tabuľke 39 a je na desiatom mieste.

ŠKF Sereď si v siedmom kole zmerala sily so Spišskou Novou Vsou na vlastnom ihrisku. Stav zápasu otvoril v 16. minúte Morong, no v prvom polčase už ďalší gól nepadol. V 52. minúte dostali domáci výhodu priameho kopu a kapitán domácich, Mečiar, poslal Sereď do dvojgólového vedenia. O šesť minút neskôr bolo už o zápase definitívne rozhodnuté, keď na 3:0 spečatil Paukner a domáci nedovolili hosťom streliť ani jeden gól. Sereď je v tabuľke na siedmom mieste so 42 bodmi.