Hostivař – Pardubice 2:1 (kon.) | Plzeň – Letohrad 4:13 (kon.) | Dobřany – Hr. Králové 7:1 (kon.)
Kelti – Karviná 5:6 (kon.) | Hr. Králové – Hostivař 7:8 (kon.) | Karviná – Plzeň 6:1 (kon.)
Pardubice – Dobřany 5:4 (2:0 po s.s.) | Letohrad – Kelti 3:4 (0:2 po s.s.)
po s.s. (2:0)
HBC Pardubice
5:4 (2:1, 1:1, 1:2 - 0:0)
TJ Snack Dobřany
Sobota 27.05.2017, 18:00 • ZS Sušice • Mistrovství ČR starších žáků • Skupina A

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Vítejte u posledního utkání skupiny A na MČR starších žáků v hokejbale mezi Pardubicemi a Dobřany. Tento duel rozhodne o tom, kdo bude hrát o bronzové medaile, respektive o páté místo.

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice: Bitnar (Kuryvial) – Baráková, Hálek, Kopsa, Kopřiva, Křemenák, Skoloudík – Drbal, Kábrt, Kábrtová, Kopsa, Kubíček, Moravec, Petráš, Socha, Šťastný, Tichý

TJ Snack Dobřany: Brtník Jiří – Bárta, Brtník Jan, Duchek Aleš, Duchek Tomáš, Hošťálek, Kopf, Krejčí, Malaťín, Matoušek, Neumaier, Rejda, Úbl, Vaníček

Rozhodčí: Nejedlý, Daněk.

00:01

00:20
    První šance Pardubic, v brance byl pohotový Brtník.

02:05
    Icing Pardubic.

02:35
    Krásné obtočení Malatvína okolo brány znamenalo první velké obtíže pro Bitnara!

05:03
    Nahozený balónek od modré chytá Brtník do lapačky.

06:33
    Na tribunách nyní probíhá souboj fanouškovských táborů.

06:55
    Dobřany právě vstřelily branku! A Dobřany se ujímají vedení po pohledné akci, kterou zakončil MATYÁŠ KREJČÍ, asistence: Josef Kopf!

07:05
    Tečovaná rána míří do ochranné sítě nad Bitnarem.

08:33
    Střela doprostřed brány od Šťastného (PCE) neměla šanci na úspěch.

09:09
    Pardubice právě vstřelily branku. Pardubice pomalu začaly přebírat otěže zápasu a po tlaku se prosadil přízemní střelou MARTIN KUBÍČEK, asistence: Vojtěch Moravec.

10:42
    Po střele Duchka (DOB) byl tvrdě napaden ze strany jedním z pardubických hráčů, rozhodčí nevylučují.

12:17
    Brtník znovu zasahuje.

13:04
    Vyloučení v týmu TJ Snack Dobřany (Bárta – Trestné střílení, sekání).

13:04
    Pardubice právě vstřelily branku! Exekutorem byl MARTIN KUBÍČEK, který si pomalým nájezdem vykoupal ranou mezi nohy Brtníka a to znamená vedení Pardubic 2:1.

14:00
    Poslední minuta první třetiny.

14:06
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Kopřiva – 2 min., napadení).
    Vyloučení v týmu TJ Snack Dobřany (Kopf – 2 min., krosček).

14:06
    Strkanici mezi hráči vyřešil rozhodčí Daněk tresty na obou stranách, bude se hrát ve čtyrech.

15:00

Další třetina začne přibližně v 18:38.

Střely na bránu v první třetině: 4 : 5.

První třetina přinesla podle očekávání vyrovnanou bitvu, kterou zatím opanuje díky Kubíčkovi pardubická Alfa.

15:01

16:06
    Obě mužstva v plném počtu.

16:44
    Na 2 minuty vyloučen hráč Matěj Kopsa (PCE) za držení protihráče.

17:30
    Dobřany se stále drží v pásmu.

18:02
    Pardubice vyhazují.

18:44

20:07
    Hra se přelévá ze strany na stranu, i nezaujatý fanoušek si v tomto zápase přijde na své.

Dnešní utkání sleduje 56 diváků.

22:06
    Zásah Brtníka po přízemní střele pardubického útočníka.

22:32
    Už se dostávaly Dobřany do protiútoku, domácí beci však pohromě dokázali zabránit rychlím během.

23:19
    Krásná střela Petráše (PCE) z otočky, se kterou měl Brtník velké problémy!

23:59
    Pardubice právě vstřelily branku! No tak panečku, to bylo sólo v podání VÁCLAVA SKOLOUDÍKA, proběhl od půlky nejprve kolem útočníků Dobřan, pak obelstil i obránce a Brtníkovi perfektní kličkou na forehand nedal Brtníkovi sebemenší šanci a zvyšuje tak vedení Pardubic na 3:1.

24:51
    Ale v další akci Pardubic musím vyzdvihnout vynikající zákrok Brtníka lapačkou!

25:41
    A znovu v akci Brtník, tentokráte rychle sklapl betony a drží naděje Západočechů!

26:45
    Emoce teď cloumají hráči Dobřan. Zákrok Jana Matouška loktem byl ale očividný.

27:20
    A hned první střela od modré byla velmi jedovatá.

28:30
    Dobřany právě vstřelily branku! Ale prosazují se Dobřany a snižují po samostatné akci JAN BRTNÍK na rozdíl jediné branky!

28:53
    Nyní samostatné úprky na obou stranách, ale v obou případech se vyznamenali brankáři!

29:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

29:26
    Ofsajd Dobřan.

30:00

Za nevhodné řeči vůčí rozhodčímu dostává Matyáš Krejčí (DOB) osobní trest na 10 minut.

Střely na bránu ve druhé třetině: 10 : 4.

Další třetina začne přibližně v 19:13.

Ve druhé třetině jsme viděli na obou stranách po jedné brance, což předznamenává velmi zajímavou podívanou v poslední patnáctiminutovce.

30:01

31:28
    Dobřany se zatím marně snaží dostat do útočného pásma.

31:55
    Dvě rány zápěstím z mezikruží od Hošťálka (DOB), byly ztečovány mimo bránu domácích.

32:52
    Za krosček vyloučen hráč Pardubic Skoloudík Václav.

34:16
    Dobřany právě vstřelily branku! První ránu MAXMILIÁNA HOŠŤÁLKA ještě Bitnar vyrazil, ale na dorážku byl již krátký – máme vyrovnáno! Asistence: Martin Rejda

35:12
    Vhazování před dobřanskou bránou.

35:52
    Pumelici jednoho z pardubických Brtník s menšími obtížemi kryje.

37:30
    Změna stran.

37:41
    Za zákrok na dobřanského Duška vyloučen Vojtěch Kopřiva za nedovolené bránění.

37:47
    Dobřany právě vstřelily branku! Rychle využitá přesilovka znamená dokonání velkého obratu Dobřan! Střelcem je JAN MATOUŠEK, asistence: Martin Rejda.

38:13
    Pardubice právě vstřelily branku! Po skrumáži před Brtníkem se nejlépe zorientoval ONDŘEJ ŠŤASTNÝ a máme vyrovnáno! Asistence: Matěj Kábrt.

39:15
    Po velmi tvrdém zákroku u mantinelu vyfasoval pardubický Kubíček trest na 5 + OK za sekání. Trest na 5 minut odpyká Křemeňák.

40:07
    Obrovská šance pro Dobřany, které teď zakládají útok.

41:00
    Pardubičtí se osvobozují.

41:48
    A znovu..

42:06
    Velká chyba Dobřan v obraně potrestána nebyla!

43:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny!

43:22
    Pardubice vybojovali útočné pásmo, v témže čase se vrací do hry Krejčí a také si vyžádaly Dobřany oddechový čas.

43:38
    Zakázané uvolnění Dobřan. To budou ještě nervy!

43:48
    A opět icing domácích.

44:15

44:35
    Obrovská chyba gólmana Pardubic nepotrestána, to může Dobřany velmi mrzet!

44:53
    Za hrubost odchází na trestnou lavici dobřanský Kopf.

45:00

Protože stav utkání je po třetí třetině, o vítězi a zároveň týmu, který bude bojovat zítra o bronzovou medaili rozhodnou samostatná střílení!

Střely na bránu ve třetí třetině: 4 : 7.