Mexiko – Senegal 1:0 (kon.) | Francie – Itálie 1:2 (kon.) | USA – Nový Zéland 6:0 (kon.)
Mexiko
1:0 (0:0)
Senegal
Čtvrtek 01.06.2017, 09:30 • Incheon Stadium • Mistrovství světa U20 • Osmifinále

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (11:34:33)

Utkání je u konce. Mexiko tento duel nakonec přeci jen zvládlo v základní hrací době a postupuje do čtvrtfinále, kde se může těšit na souboj s Anglií. Výhra se ale rozhodně nerodila snadně. Souboj hodně ovlivnila červená karta, kterou v 72. minutě viděl senegalský Guèye. Mexičané početní převahu využili až v 89. minutě, o vítěznou branku se postarali střídající hráči. Na skvělou přihrávku Aguilara si naběhl Cisneros, který střelou do prázdné brány překonal brankáře M'Bayeho. Pro Senegal je to krutá rána, neřekl bych, že dnes byl horším týmem. Navíc po vyloučení byli Senegalci i v deseti aktivnějším celkem. Šampionát pro ně ale i přesto končí.

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:23.

90+5

90+5
    Poslední nákop Senegalu do velkého vápna soupeře, obrana Mexika odvrací do bezpečí, hlavní sudí Cakır nejspíše každou chvílí odpíská konec utkání!

90+4
    Poslední minuta, Mexičané míč drží na útočné polovině u rohového praporku. Čárový sudí však ukazuje odkop od brány.

90+3
    Badji teď na polovině hřiště doslova sestřelil Cisnerose a po zásluze vidí žlutou kartu.

90+2
    Senegal už hraje vabank a nabízí se šance pro rychlé brejky Mexika, jeden takový teď zastavuje nepřesná přihrávka Antuny.

90+1
    Hlavní sudí přidává čtyři minuty nad rámec druhého poločasu. Antuna v té první dobře našel Cisnerose, ovšem tomu je odpískána ruka.

90
    Hráči Senegalu se dostali ihned do útoku, jenže míč končí v zámezí. Rozehrávat od brány bude brankář Romero.
    89. Ronaldo CISNEROS - 1:0

89
    Mexiko právě vstřelilo branku!
    Mexičané se dostávají v závěru zápasu do vedení! Střídající Aguilar našel svou přesnou přihrávkou před bránou úplně volného RONALDA CISNEROSE, pro kterého už nebylo problémem míč uklidit do prázdné brány!

88
    Přímý kop dostali k dispozici hráči Senegalu. Střelecký pokus N'Diayeho končí zhruba metr od levé tyče Romery!

87
    Dobrá kombinace Mexika, míč se dostal až na hranici velkého vápna, ovšem pokus Cervantese bez problémů chytá brankář M'Baye.

86
    Rychlý přechod na útočnou fázi zastavuje faul Sarra. Antuna se hodně zlobí, že se vše obešlo bez žluté karty.

85
    Do zajímavého úniku ve třech se dostávali fotbalisté Senegalu. Přihrávku N'Diayeho odvrací mexická obrana do bezpečí.

83
    Senegal teď logicky nikam nepospíchá, nejprve standardní situace, poté celek z Afriky vybojoval i rohový kop – už osmý v tomto duelu.