Deset minut na určení vítěze nestačilo, následovat budou samostatné nájezdy.

10:00
    Konec prodloužení.

09:50
    Frodl zasáhl proti Kubicovi, následně se ale kotouč odrazil k Drobnému, jehož střelu do odkryté klece vytáhl nad branku Filip Bílek rukavicí!

09:03
    Střílenou přihrávku Kverky dokázal Jirkův vytěsnit.

08:02
    Kubica připravil pro Romana Skácela puk před zcela odkrytou klec, kterou ale brněnský útočník nedokázal trefit!

05:47
    Hosté mířili do přečíslení tří proti jednomu, Kubica to ale vzal na sebe a trefil jen připraveného Frodla!

04:59
    Obdržálek vyslal prudkou střelu, kterou ale Frodl podržel.

04:18
    Dominik Bílek byl sám před Jirkůvem, kterého ale ani nadvakrát nepřekonal.

03:24
    Brno drží puk ve své moci, Kubicovu ránu Frodl vytěsnil.

02:09
    Další střelecký pokus si připsal Kubica, Frodl znovu pohotově zasáhl.

00:46
    Drobný se po pravé straně dostal do šance, ale na Frodla prudkou ranou nevyzrál.

48:01

Brno druhý zápas zvládlo lépe a vyrovnalo sérii na 1:1. O postupujícím rozhodne desetiminutové prodloužení s náhlou smrtí, které začne za pár minut.

David Mencl

Branky a nahrávky: 6. Matějček (Dušek) – 1. Kubica, 10. R. Skácel (L. Skácel), 12. Kubica, 32. Drobný (Kubica), 39. Drobný (Kazlepka), 48. Drobný (L. Skácel)