Austrálie – Brazílie 0:4 (kon.) | Norsko – Švédsko 1:1 (kon.) | Francie – Anglie 3:2 (kon.)
Austrálie
0:4 (0:1)
Brazílie
Úterý 13.06.2017, 12:05 • Melbourne Cricket Ground • Mezinárodní přípravné zápasy

Skončilo přípravné utkání hrané v Melbourne, kde domácí Austrálie podlehla 0:4 týmu Brazílie. V prvním poločase se dokázal trefit Diego Souza a stav byl tak 0:1. Do druhého poločasu vstoupili opět aktivněji hosté a přidali další tři branky. Nejprve se trefil hlavou Thiago Silva, o patnáct minut později zvýšil vedení svého týmu Taison. V samém závěru se hlavou prosadil opět Diego Souza a rozhodl tak o výhře kanárků rozdílem třídy. Domácí trenér tak bude mít o čem přemýšlet, neboť za týden se jeho tým představí na Konfederačním poháru. Naopak Brazílie má volno, představí se až v srpnu v kvalifikaci na MS, jejich soupeřem bude Ekvádor. (14:03:53)

90+3
    90+3. Diego SOUZA - 0:4

90+3
    Brazílie právě vstřelila branku!
    A přeci jen se ještě dočkáváme branky! Na rohový kop si nejlépe naběhl DIEGO SOUZA, který hlavou překonává Langeraka! Souza tak vstřelil branku v první i poslední minutě zápasu. – 0:4.

90+2
    Neskutečné! Brazílie šla do rychlého protiútoku, Taison a Willian šli dva na jednoho, a domácí obránce chtěl odkopnout míč, trefil ho ale nešťastně a míč letěl do vlastní branky, Langerak ale převedl další povedený zákrok a roh tak budou mít ještě hosté.

90+2
    Poslední příležitost dnešního utkání, domácí tým má k dispozici rohový kop.

90+1
    Austrálie drží míč na vlastní polovině a pokusí se o poslední útok v tomto zápase.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 2 minuty.

90
    Hosté měli k dispozici standartní situaci z pravé strany, domácí si ale celou situaci pohlídali.

89
    Hosté zahráli roh nakrátko, Willian si narazil se spoluhráčem a už byl ve vápně. Jeho nabídka na malé vápno našla Rodriguinha, který pálil velmi dobře, Langerak ale proti jeho střele vytáhl skvělý zákrok a díky němu teď Austrálie neinkasovala počtvrté!

88
    Alex Sandro z levé strany neprotlačil míč do vápna, nicméně si hosté vyzkouší výhodu rohového kopu.

87
    Brazílie se drží na polovině soupeře a uvidíme, jestli přidá čtvrtou branku.

86
    V posledních minutách vidíme nepřesnosti na obou stranách, nejprve se k míči nedostal Maclaren, následně nepřesně přihrál i Willian.

84
    Utkání se dohrává v poklidném tempu, Brazílie si hlídá pohodlné vedení.

83
    Ještě jedna změna na straně kanárků. Ze hřiště odchází Paulinho, na jeho místo se postaví Augusto.

82
    Austrálie si v útoku neporadila a míč jim utekl do zámezí.

80
    Fernandinho posílal míč na levou stranu, Taison ale v šestnáctce nic nevymyslel a o míč tak kanárci přichází.

78
    Střídaní připravil i trenér Austrálie. Na hřišti se už neukáže Luongo, Wright a Troisi, na hřišti se místo nich představí Mooy, McGowan D. a Rogic.

77
    Další střídaní na straně Brazilců. Ze hřiště odchází Thiago Silva a Giuliano, na jejich místa se postaví Jemerson a Rodriguinho.