Maďarsko – Polsko 1:1 (3:2 po pen.) | Bosna – Česko 0:4 (kon.) | Rumunsko – Francie 1:0 (kon.)
Slovinsko – Rusko 0:1 (kon.)
Slovinsko
0:1 (0:0)
Rusko
Čtvrtek 15.06.2017, 21:15 • Fotbalový stadion Za Lužánkami • ME v malé kopané • Čtvrtfinále

Posledním semifinalistou je Rusko, které ve čtvrtfinále udolalo po tuhém boji Slovinsko 1:0. Jedinou branku vstřelil Sergej Faustov a zajistil tak svému týmu boj o medaile.

Slovinci sice ve druhém poločase sahali po vyrovnání, ale vždy narazili na výborného ruského gólmana Koršikova.

Na Rusy tak čeká semifinále proti Maďarsku. To se odehraje zítra od 19:30.

Ode mě je to pro dnešek vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (22:06:36)

40+2

40+2
    Slovinci se nevzdávají a stále svého soupeře mačkají. Jenže ani Šimičova šance gólem neskončila.

40+1
    Šajnovič sahal po vyrovnání, ale dnešním mužem zápasu je zatím Koršikov.

40
    Utkání se nastaví o dvě minuty, Dokáží Slovinci vyrovnat?

39
    Rusové mohli rozhodnout! Po slovinské chybě byl sám před Jamakovičem Faustov. Vpravo měl ještě lépe postaveného spoluhráče, ale sobecky střílel sám a neuspěl.

38
    A opět Šišič! Nyní mířil se střelou do vzdálenější šibenice, kterou o kousek minul.

37
    Jamakovič se vydal na útočný výlet a tvrdou střelou sundal Kulagina.

35
    Šišič opět divákům ukázal své technické dovednosti a po přešlapovačce vypálil. Pouze do clonícího obránce.
    33.

33
    Po dvou minutách mohlo být vyrovnáno. Šišič z první posunul doleva balon na Klemenčiče, který z bezprostřední blízkosti nechal vyniknout Koršikova. Ten samý hráč o pár vteřin později zahrozil znova, tentokrát minul.
    31. FAUSTOV - 0:1

31
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Je tu první branka dnešního duelu! Z levé strany posílal balon do ohně Kuksov, kde byl připravený SERGEJ FAUSTOV a z jedničky poslal balon za Prinegu.

30
    Teď jí byl blízko Koršikov, jenž vyslal tvrdou pumelici směrem na Prinegu. Ten už po několikáte v dnešním zápase podržel svůj celek.

30
    Je za námi půlhodina hry a na první branku stále čekáme.
    28.

28
    Faustov narýsoval přesný centr z pravé strany na hlavu Medvedeva, který ve stoprocentní šanci minul prázdnou branku.