Heřmanův Městec – Gajary Flames 0:5 (kon.) | Spišská Belá – Plzeň 15:1 (kon.) | Hostivař – Svítkov 1:2 (kon.)
Heřmanův Městec – Plzeň 5:2 (kon.) | Svítkov – Spišská Belá 1:9 (kon.) | Hostivař – Gajary Flames 1:3 (kon.)
HBC Hostivař
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
HBC Svítkov Stars Pardubice
Sobota 17.06.2017, 11:30 • Sportovní hala Jižní Město • Fair Cup

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.

Oba týmy už jsou na hřišti a rozcvička je v plném proudu.

Hráči už jsou na modrých čarách, Hostivař v bílých dresech a Svítkov v černých.

00:01

1:45
    Hra se přelevá ze strany na stranu, ale zatím žádná větší šance.

03:07
    Vyloučení v týmu HBC Hostivař (Ilušák – 1 min., napadení).

04:07
    Hostivař je kompletní.

05:53
    Vyloučení v týmu HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (Vlašič – 1 min., podražení).

06:21
    Vyloučení v týmu HBC Hostivař (Šťastný – 1 min., hrubost).

06:21
    Vyloučení v týmu HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (Gregor – 1 min., krosček).

07:32
    Vyloučení v týmu HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (Janíček – 1 min., podražení).

08:10
    V zápase se začíná přiostřovat.

08:29
    Vyloučení v týmu HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (Gregor – 1 min., nedovolené bránění).

08:50
    Vyloučení v týmu HBC Hostivař (Grepl – 1 min., podražení).

10:00

Svítkov byl v první třetině aktivnější, o čem svědčí počet střel 12:5, ale kvůli faulům se do většího tlaku nedostal.

10:01

12:02
    Šance pro Hostivař.

12:16
    Vyloučení v týmu HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (Malý – 1 min., sekání).

12:16
    Skoro 50 sekund bude hrát Hostivař 5 proti 3.

13:16
    Svítkov hraje v plném počtu.

15:22
    Šťastný se uvolnil před brankou a chladnokrevně zavěsil do horního rohu.

16:20
    Vyloučení v týmu HBC Hostivař (Grepl – 1 min., sekání).

17:20
    Svítkov si žádnou větší šanci nevytvořil a hraje se v plném počtu.

19:30
    A je vyrovnáno. Vlašič vybídl lobem ke skórování Kňavu a ten střelou na vzdálenější tyč nedal brankáři šanci.

20:00

Druhá třetina byla pro oko diváka zajímavější. Šance byly na obou stranách a brankáři se museli stále soustředit.

20:01

22:54
    Teď se musel Keprt ohánět, ale nakonec drží míček v lapačce.

22:57
    Po vyhrané buly se se Korec opřel do míčku a střelou pod horní tyč nedal brankáři šanci.

27:15
    Hostivař se snaží dorovnat, ale Procházka drží svůj tým.

28:00
    Probíhají poslední dvě minuty utkání.

29:00
    Hostivař hraje bez brankáře.

Dnešní utkání sleduje 77 diváků.

Hostivař si na konci zápasu vytvořila menší nápor, ale hosty podržel výborně chytající brankář Procházka.

Svítkov si připisuje první výhru po vítězství 2:1 na Hostivaří, která stále čeká na první výhru. (12:35:40)