Portugalsko – Mexiko 2:2 (kon.) | Kamerun – Chile 0:2 (kon.)
2:2 (1:1)
Mexiko
Neděle 18.06.2017, 17:00 • Kazaň Arena, Kazaň • Konfederační pohár • Skupina A
    Mužem zápasu byl vyhlášen Cristiano Ronaldo.

Souboj největších favoritů skupiny A končí remízou 2:2. Druhý poločas dlouho spíše nudil, ale v závěru zápasu to oba celky divákům vynahradily. V 86. minutě strhl vedení na stranu Portugalska Cédric Soares a v tu chvíli to vypadalo, že mistři Evropy zvítězí. V první minutě nastavení si však portugalská obrana nepohlídala rohový kop a Héctor Moreno přesnou hlavičkou srovnal na konečných 2:2. (18:56:46)

90+4

90+2
    Žlutou kartu ještě dostává André Gomes.
    90+1. Héctor MORENO - 2:2

90+1
    Mexiko právě vstřelilo branku!
    Mexičané již v nastaveném čase vyrovnávají! Po rohu Jonathana Dos Santose si naskočil na centrovaný míč HÉCTOR MORENO, kterého neuhlídal Fonte a balón se odrazil od tyče do sítě za zády bezmocného Ruie Patrícia.

89
    A definitivně mohl rozhodnout Gelson Martins. Ten se dostal v šestnáctce do zakončení a vystřelil jen těsně vedle tyče!

87
    Rozhodčí Pitana ještě něco řešil s asistenty u videa, ale gól v tomto případě platí.
    86. Cédric SOARES - 2:1

86
    Portugalsko právě vstřelilo branku!
    Přeci jen se Portugalci dočkali! Na rohu malého vápna se dostal k balónu CÉDRIC SOARES, který ranou do horní části brány strhává vedení na stranu mistrů Evropy! Kdyby byl Ochoa větší, tak by možná dokázal zakročit, ale takhle byl bez šance.

85
    Portugalci se mohli přiblížit výhře! Hlavička Adriena Silvy směřovala o protipohybu Ochoi, který se ale ještě dokázal ke své tyči dostat a zákrokem utkání svému týmu uhájil nerozhodný stav!

84
    Pomalu se blíží závěrečné minuty zápasu. Vypadá to, že oba týmy by remízu braly.

82
    Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Ricardo Quaresma, přichází André Silva.

81
    Nadějně vypadající protiútok Mexika táhl Giovani dos Santos. Ten vše řešil individuálně a skončilo to střelou, která minula bližší tyč Patríciovy brány.

81
    Cristiano Ronaldo dostal míč na paty, přesto ho ale ještě dokázal poslat proti noze Ricarda Quaresmy. Ten vypálil jen do Ochoovy náruče.

80
    Peralta se hned snažil zapojit do hry, ale byl z toho jen útočný faul.

79
    Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Raúl Jiménez, přichází Oribe Peralta.

78
    Ricardo Quaresma se ve druhém poločase pohybuje na levém křídle. Z jeho kopačky přilétl do šestnáctky další centr, Mexičané se však ubránili.