Sobota 24.06.2017, 21:00 • Coliseum Alfonso Perez • Španělská LaLiga 2 • Finále

To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:59:00)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 7:6. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 6:10.

Je dobojováno. Getafe si zahraje příští ročník LaLigu! Ve druhém poločase jsme nesledovali příliš pěkný fotbal. Domácí se již soustředili na obrannou fázi hry. Hosté se do poslední chvíle snažili o zvrat v utkání, ale to se jim nakonec nepodařilo, i když měli v závěru druhého poločasu poměrně slibné šance!

90+7

90+7
    Žlutou kartu dostává Camille (CD Tenerife).

90+6
    Stále se hraje, již běží šestá minuta, hosté odcentrovali míč z pravé strany, ale nikdo nedokázal hlavičkou míč dostat do branky. Následně domácí vyváží míč na polovinu soupeře.

90+5
    Nyní pěkná akce domácích po levé straně hřiště a mohlo být rozhodnuto, bohužel domácí hráč trefuje míč ve skluzu mimo tři tyče.

90+3
    Více než polovina nastavení je pryč a míč se pohybuje na polovině hřiště. Domácí fanoušci už pomalu slaví.

90+1
    Rozhodčí nastavuje pět minut. Nicméně ai to bude i více, neboť brankář Guaita nejspíše zdržuje hru a žádá ošetření po nedávném zákroku.

90+1
    Žlutou kartu dostává Sanz (CD Tenerife).

90
    Žlutou kartu dostává Pena (Getafe CF).
    90. Další šance hostujícího celku!

90
    Opět další nepřesné odkopnutí míče v obraně domácího celku. Hostující hráči se velmi rychle zmocnili míče a dokázali se dostat lehce před branku, první pokus opět kryje výborný Guaita, druhý pokus míří vysoko nad bránu. Další velká šance hostů.

89
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Pacheco, přichází Pena.

88
    Domácí chystají další střídání a je jasné, že Pacheco nebude spěchat.
    87. Šance hostů.

87
    Ouha, to byla velká šance pro hosty. První střelu Guaita vyráží před sebe, následně se dostává míč opět k hostujícímu hráči, který si střihl hezké nůžky, avšak tento pokus konči mimo tři tyče. Nyní byla obrana Getafe hodně nepozorná a dovolila soupeři několik pokusů k zakončení.