Sobota 24.06.2017, 21:00 • Coliseum Alfonso Perez • Španělská LaLiga 2 • Finále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.

Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům španělského fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu ze souboje o postup do Primera Division. Společně se dnes podíváme na odvetu mezi Getafe a Tenerife. Výkop je stanoven na 21 hodin.

Úvodní duel

V úvodním zápase, který se odehrál ve středu, se z vítězství na domácí půdě radovalo Tenerife. Getafe hrálo celý zápas pasivně a nedokázalo si vypracovat šance. Jedinou branku vstřelil ve 22. minutě Saenz. Tenerife se už potom koncentrovalo na pozornou obranu a hubený náskok přetavilo ve vítězství.

1

1
    Ihned v úvodu utkání si hosté vybojovali rohový kop, který s přehledem domácí hráči ubránili.

2
    Dobrá příležitost pro Tenerife, hráč již střílel sám na brankáře, ale rozhodčí píská ofsajd.

3
    Na druhé straně se v ofsajdu nacházel Molina.

4
    Po faulu na pravé straně hřiště budou hosté zahrávat standardní situaci.

5
    S tou však hosté nenaložili nejlépe a míč mají domácí.

6
    Po pěkné kombinaci se dostal ke střele Chuli, ale ten míří nad branku soupeře.

7
    Diaz u míče, ale jeho přihrávka směřovala do území nikoho a brankář hostů bude rozehrávat.

8
    Molina byl nyní faulován Camillem a dožaduje se odpískání penalty, ale rozhodčí je jiného názoru a je z toho pouze rohový kop.

9
    Getafe právě vstřelilo branku!
    Centr z rohového kopu byl zahrán do pokutového území, kde míč hlavičkou srazil Molina a ALEJANDRO FAURLIN se nerozmýšlel a vystřelil k pravé tyči.
    9. Dani FAURLIN - 1:0

11
    I když byli v úvodu aktivnější hosté, tak jsou to oni, kteří jako první inkasovali. Nyní jsou u míče a snaží se o odpověď.

13
    Domácím to dlouho netrvalo a přidávají další branku. Po pěkné kombinaci po pravé straně hřiště přišla přihrávka na střed hřiště, kde stál úplně osamocený DANI PACHECO a ten střílí k levé tyči.
    13. Dani PACHECO - 2:0

14
    To je poměrně hořký úvod pro hosty, kteří jsou nyní mírně otřeseni aktuálním průběhem hry.

15
    Getafe je na koni a drží míč. Tenerife se nyní jen brání a snaží se zkoncentrovat.

17
    Tenerife právě vstřelilo branku!
    Brankové hody pokračují. Hosté snižují na rozdíl jedné branky! ANTHONY LOZANO dostal pěknou přihrávku z pravé strany před branku a ten zavěsil míč ve skluzu pod břevno.
    17. Anthony LOZANO - 2:1

19
    Snižující branka dává utkání nový náboj, hosté dokázali využít jedné větší chyby domácích a již je opět o co hrát.

21
    Centr z pravé strany tentokrát v pohodě chytá do svých rukavic brankář hostů.

22
    Getafe u míče, ale kombinuje s ním pouze na své polovině. Vzápětí přichází špatná přihrávka do útoku a u míče jsou hosté.

23
    Tenerife však velmi rychle o kulatý nesmysl přichází.

24
    Getafe kombinovalo před šestnáctkou soupeře, nakonec skončil míč u brankáře, který neměl žádnou těžkou práci.

26
    Chuli velmi hezky vystřelil a Hernandez musel skokem zasahovat, aby míč vyrazil na rohový kop.

27
    Z rohového kopu již domácí nebezpeční nebyli a Hernandez bude odkopávat od své branky.

28
    Getafe je nyní aktivnějším celkem na hřišti a Tenerife se pouze brání a na polovinu soupeře se příliš nedostává.

30
    Nadějný útok hostů, ale přihrávka mířila do ofsajdu a z této šance nic nebude.

31
    U míče opět domácí, kteří kombinují na polovině soupeře.

32
    Přihrávka na Molinera byla příliš dlouhá. Avšak mnoho nechybělo,aby míč ještě stihl na hrací ploše. Nicméně Hernandez bude zahrávat odkop od své branky.

33
    Ihned na polovině hřiště se míče opět zmocnili domácí a ti zahajují další útok.

34
    Tentokrát se však v útoku hráči v modrých dresech nedokázali prosadit a do protiútoku mířilo Tenerife, avšak jejich počínání mělo jepičí život.

36
    Žlutou kartu dostává Camara (CD Tenerife).

37
    Další útok domácích však vede k jejich třetí brance v tomto zápase. Molina dostal hezkou přihrávku a již byl sám před brankářem. Hernandez však jeho střelu kryl. Nicméně míč se pak dostal na volného DANIHO PACHECU a ten střílí čtvrtou branku dnešního utkání.
    37. Dani PACHECO - 3:1

39
    Tenerife je v obranné hře hodně pasivní a díky tomu již prohrává opět o dvě branky.

40
    Kombinace domácích byla nyní narušena, když se na hrací ploše objevily hned dva míče.

41
    Další pokus o střelu k pravé tyči nyní kryje Hernandez.

42
    Nyní drží míč hosté a snaží se něco vymyslet směrem dopředu.

43
    Avšak s míčem se dostali jen lehce za půlku. Soupeř urputně brání a nedává hráčům Tenerife ani kousek prostoru ke kombinaci.

45
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu nad rámec základní hrací doby.

45+1
    V nastavené minutě zahrávalo Getafe rohový kop, z kterého nedává další branku a první poločas je u konce.

45+1

V prvním poločase jsme viděli hodně branek. Getafe dokázalo vsítit ihned tři branky a je na dobré cestě k postupu do nejvyšší soutěže. Jak to opravdu dopadne se budeme dozvídat za necelých patnáct minut, kdy započne druhý poločas.

46

47
    Hosté od úvodu druhého poločasu zamkli svého soupeře na jeho šestnáctce, ale nemohou se zatím dostat do střelecké příležitosti.

48
    Nakonec se Getafe dokázalo osvobodit a Tenerife nepustilo k žádné střele.

48
    Nejspíše za nějaké protesty vidí lavička hostů žlutou kartu od hlavního arbitra. Konkrétně ji dostává Perdomo.

50
    Nyní sledujeme hru zejména na polovině hřiště bez žádných šancí na branku.

51
    Domácí hráči se snažili před branku soupeře dostat po pravé straně, avšak finální přihrávka nebyla vůbec přesná.

52
    Střídání v týmu CD Tenerife: ze hřiště odchází Shibasaki, přichází Niguez.

53
    Po faulu zahrávali domácí standardní situaci, ale ta nevede k přímému ohrožení branky Hernandeze.

55
    Diaz nedokázal udržet míč na hrací ploše a je tu rohový kop pro hosty.

56
    Ten hosté nerozehráli špatně, ale na branku se jim nepodařilo vystřelit. Obrana Getafe velmi dobře přistupovala ke svým protihráčům a ti neměli kousku prostoru k potenciální střele či dorážce.

57
    Nyní se Hernandez zaskvěl proti střele z hranice šestnáctky a domácí budou zahrávat rohový kop.

58
    Samotný rohový kop nepřinesl nic, následně se domácí udrželi na míči. Dokonce se jim podařilo dostat míč do branky, ale bylo to z ofsajdu a branka nemůže platit.

59
    Žlutou kartu dostává Suso (CD Tenerife).

60
    Molina je faulován a to bude zajímavá standardní situace pro domácí mužstvo.

61
    Pacheco to vzal na sebe a jeho pokus skončil vedle pravé tyče.

62
    Střídání v týmu CD Tenerife: ze hřiště odchází Suso, přichází Tyronne.

63
    Tyronne vystřelil, ale jeho střela končí mimo bránu Getafe.

64
    Nyní se nehraje, Pacheco má nějaké zdravotní problémy a je potřeba ošetření.

66
    Pacheco byl odveden za postranní čáru a hra může pokračovat.

67
    Na hřišti se nyní nehraje, Mora celkem nevybíravě sestřelil hostujícího hráče, poté co byl předtím faulován Chuli do oblasti hlavy.

67
    Žlutou kartu dostává Mora (Getafe CF).

68
    Chuli je stále ošetřován na trávníku, rozhodčí mezitím uklidňuje obě mužstva.

71
    Až nyní se začalo opět hrát. Hosté zahrávali standardní situaci, z které nevyplynulo žádné nebezpečí pro Guaitu.

72
    Chuli byl odnesen na nosítkách a pravděpodobně dnes dohrál.

72
    Je to tak, Chuliho nahrazuje Guerrero.

73
    Hra je nyní hodně přerušována fauly, konkrétně na hřišti leží Mora a moc se mu na nohy nechce.

75
    Hra opět po delší době běží. U míče jsou domácí.

76
    Hostující hráč dostal dobrou přihrávku za obranu soupeře, ale podle pomezního se jednalo o ofsajdové postavení.

77
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Mora, přichází Lacen.

78
    Druhý poločas nám zatím příliš fotbalové krásy nenabízí. Domácí brání svůj dvou gólový náskok a hosté se sice snaží, ale velmi lehce se nechávají svým soupeřem vyprovokovat k drobnějším faulům, které jsou však od obou stran.

79
    Boj o míč na polovině hřiště. Zpočátku byli úspěšnější domácí, pak získávají míč hosté.

82
    Po jednodušší střele musel zasahovat Guaita.

82
    Domácí již zahájili taktiku zdržování a do útoku se víceméně již nehrnou.

83
    Domácí nyní drží míč na soupeřově polovině a budou vhazovat. Aby Tenerife otočilo vývoj utkání, to je již vysoce nepravděpodobné.

84
    Tenerife se však ihned po zisku míče snaží o rychlý přechod do útoku.

86
    Střídání v týmu CD Tenerife: ze hřiště odchází Camara, přichází Jouini.

87
    Ouha, to byla velká šance pro hosty. První střelu Guaita vyráží před sebe, následně se dostává míč opět k hostujícímu hráči, který si střihl hezké nůžky, avšak tento pokus konči mimo tři tyče. Nyní byla obrana Getafe hodně nepozorná a dovolila soupeři několik pokusů k zakončení.
    87. Šance hostů.

88
    Domácí chystají další střídání a je jasné, že Pacheco nebude spěchat.

89
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Pacheco, přichází Pena.

90
    Opět další nepřesné odkopnutí míče v obraně domácího celku. Hostující hráči se velmi rychle zmocnili míče a dokázali se dostat lehce před branku, první pokus opět kryje výborný Guaita, druhý pokus míří vysoko nad bránu. Další velká šance hostů.
    90. Další šance hostujícího celku!

90
    Žlutou kartu dostává Pena (Getafe CF).

90+1
    Žlutou kartu dostává Sanz (CD Tenerife).

90+1
    Rozhodčí nastavuje pět minut. Nicméně ai to bude i více, neboť brankář Guaita nejspíše zdržuje hru a žádá ošetření po nedávném zákroku.

90+3
    Více než polovina nastavení je pryč a míč se pohybuje na polovině hřiště. Domácí fanoušci už pomalu slaví.

90+5
    Nyní pěkná akce domácích po levé straně hřiště a mohlo být rozhodnuto, bohužel domácí hráč trefuje míč ve skluzu mimo tři tyče.

90+6
    Stále se hraje, již běží šestá minuta, hosté odcentrovali míč z pravé strany, ale nikdo nedokázal hlavičkou míč dostat do branky. Následně domácí vyváží míč na polovinu soupeře.

90+7
    Žlutou kartu dostává Camille (CD Tenerife).

90+7

Je dobojováno. Getafe si zahraje příští ročník LaLigu! Ve druhém poločase jsme nesledovali příliš pěkný fotbal. Domácí se již soustředili na obrannou fázi hry. Hosté se do poslední chvíle snažili o zvrat v utkání, ale to se jim nakonec nepodařilo, i když měli v závěru druhého poločasu poměrně slibné šance!

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 7:6. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 6:10.

To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:59:00)