Zagłębie S. – Tychy 1:1 (kon.) | Žižkov – Jablonec 0:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Vlašim 3:1 (kon.)
Zlín – Zlaté Moravce 1:2 (kon.) | Plzeň – Ústí n. L. 8:1 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 0:0 (kon.)
Slovácko – Znojmo 4:1 (kon.) | Olomouc – Trnava 1:3 (kon.) | Cracovia – Karviná 2:2 (kon.)
Teplice – Táborsko 3:1 (kon.) | Skalica – Opava 1:2 (kon.) | Zabrze – Třinec 0:2 (kon.)
FC Zlín
1:2 (1:1)
FC ViOn Zlaté Moravce
Středa 28.06.2017, 16:00 • Luhačovice • Přípravný zápas
    62. CLÉBER - 1:2

62
    Zlaté Moravce daly gól!To jsou věci, nevýrazný tým se ve druhém poločase dostává zásluhou CLÉBERA do vedení. To jsou nevídané věci, které se dějí v Luhačovicích.
    40. ORÁVIK - 1:1

40
    Zlaté Moravce daly gól!Máme tady vyrovnání, ani domácí obrana není bez chyb. Rychlou akci ViOnu zakončil krásnou střelou PETER ORÁVIK. Švenger neměl nárok zasáhnout.

39
    Žlutou kartu dostává Baris (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).

38
    Cléber nám ukázal velice rychlé nohy, když ho nedokázal chytit ani rychlík Bartolomeu a hned z toho byla zapeklitá šance pro hosty, kterou končí Janíček rázným odkopem do zámezí.
    32. TRAORÉ - 1:0

32
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hostující obrana propadla a toho také využil domácí celek. Po menším závaru ve vápně před slovenskou brankou se dostal k míči IBRAHIM TRAORÉ, který překonal Kováče v brance ViOnu.

28
    Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Norkovič, přichází Orávik.

4
    Zlín volí postupnou kombinaci na hostující polovinu, která byla účinná. Beaguel se dostal u pokutového území k míči a nebezpečně vypálil, brankář hostí vyrazil na roh.

Jan Mládek

Branky: 32. Traoré – 40. Orávik, 62. Cléber

Karty:   39. Baris (ZMO)

FC Zlín: Švenger – Bartošák, Janiček, Hnaníček, Pazdera, Traoré, Masař, Bartolomeu, Fantiš, Beaguel, Štípek
    Druhý poločas: Švenger – Bartošák, Gajič, Matejov, Pernatskij- Drazan, Holík, Mlýnek, Džafič, Chwaszcz, Diop

Náhradníci: Šiška, Matejov, Gajič, Bačo, Pernatskij, Mlýnek, Drazan, Holík, Džafič, Diop, Chwaszcz

FC ViOn Zlaté Moravce: Kováč – Nikolič, Chren, Pastva, Baris, Kadlík, Guilavogui, Cléber, Ujlaky, Norkovič (28. Orávik), Horník
    Náhradníci: Gešnábel, Orávik, Záhumenský, Holec, Renann, Baggio, Jančura