Širak – ND Gorica | 0:2 (kon.) | | | Irtyš Pavlodar – Dunav Ruse | 1:0 (kon.) | | | Kajrat – Atlantas | 6:0 (kon.) |
Ventspils – Valur | 0:0 (kon.) | | | Pjunik – Slovan Bratislava | 1:4 (kon.) | | | Partizani Tirana – Botev Plovdiv | 1:3 (kon.) |
Trenčín – Kutaisi | 5:1 (kon.) | | | Levadia Tallinn – Cork City | 0:2 (kon.) | | | Dinamo Minsk – Runavík | 2:1 (kon.) |
Soligorsk – FK Sūduva | 0:0 (kon.) | | | VPS – Olimpija Lublaň | 1:0 (kon.) | | | Dinamo Bt. – Jagiellonia | 0:1 (kon.) |
Čichura – Rheindorf Altach | 0:1 (kon.) | | | Škendija – Dacia Kišiněv | 3:0 (kon.) | | | Lyngby – Bangor City | 1:0 (kon.) |
Kalju – B36 Tórshavn | 2:1 (kon.) | | | Ferencváros – Jelgava | 2:0 (kon.) | | | Beitar Jeruzalém – Vasas Budapešť | 4:3 (kon.) |
Odd – Ballymena | 3:0 (kon.) | | | Haugesund – Coleraine | 7:0 (kon.) | | | Larnaka – Lincoln | 5:0 (kon.) |
Zaria Balti – FK Sarajevo | 2:1 (kon.) | | | UE Santa Coloma – Osijek | 0:2 (kon.) | | | Levski – Sutjeska | 3:1 (kon.) |
Zirä FK – Differdange | 2:0 (kon.) | | | Fola – Milsami | 2:1 (kon.) | | | KÍ Klaksvík – AIK Stockholm | 0:0 (kon.) |
Norrköping – Priština | 5:0 (kon.) | | | Connah's Quay – Helsinki | 1:0 (kon.) | | | Midtjylland – Derry City | 6:1 (kon.) |
Bala Town – Vaduz | 1:2 (kon.) | | | Skënderbeu – Sant Juliá | 1:0 (kon.) | | | Vojvodina – Ružomberok | 2:1 (kon.) |
Maccabi Tel Aviv – Tirana | 2:0 (kon.) | | | Domžale – Flora | 2:0 (kon.) | | | Tre Penne – FK Rabotnički | 0:1 (kon.) |
CZ Bělehrad – Floriana | 3:0 (kon.) | | | Široki Brijeg – Ordabasy | 2:0 (kon.) | | | Mladost Podgorica – Gandzasar | 1:0 (kon.) |
Mladost Lučani – Keşla FK | 0:3 (kon.) | | | Crusaders – FK Liepāja | 3:1 (kon.) | | | St. Johnstone – Riteriai | 1:2 (kon.) |
Rangers – Niederkorn | 1:0 (kon.) | | | Valletta – Folgore | 2:0 (kon.) | | | St Joseph's – AEL Limassol | 0:4 (kon.) |
Željezničar Sarajevo – Zeta | 1:0 (kon.) | | | Fehérvár – Balzan | 2:0 (kon.) | | | Lech Poznaň – Pelister | 4:0 (kon.) |
Reykjavík – Seinäjoki | 0:0 (kon.) | | | Stjarnan – Shamrock | 0:1 (kon.) |
Německo – Mexiko | 4:1 (kon.) |
Apollon Limassol – Mladá Boleslav | 1:2 (kon.) |
Hokejisté HC Frýdek-Místek – Fanoušci HC Frýdek-Místek | 9:8 (kon.) |
konec
Širak Gyumri FC
0:2
(0:1)
ND Gorica
74
|
Domácí stoper tvrdě zajel do protihráče a Kpodo vidí žlutou kartu.
|
|
38
|
Další útok domácích a hosté opět museli zastavit útok pouze za cenu faulu. Faulu se dopustil Boben a hlavní rozhodčí poprvé v dnešním zápase vytahuje žlutou kartu.
|
Branky:
15. Kapić, 69. Kapić
Rozhodčí: Mikhail Vilkov – Dmitri Cheltsov, Aleksei Vorontsov (RUS)
Diváci:
Karty: 74. Kpodo (GYU) – 38. Boben (NDG)
Neproměněná penalta:
Širak Gyumri FC:
Aivazov – Darbinyan, Mikaelyan, Kpodo, Davoyan (C) – Udo, Kaba – Bakayoko (74. Stanojević), Bichakhchyan, Alexandar (54. Kaina) – Nwabueze (74. Muradyan)
Náhradníci: Ermakov – Prljevic, Poghosyan, Muradyan, Kaina, Stanojević, Safaryan,
Trenér:
ND Gorica: Sorčan – Gregorič (C), Kavčič, Boben, Celcer – Kapić (90. Humar), Grudina, Kolenc – Osuji, Filipović (79. Nagode), Žigon (88. Marinič)
Náhradníci: Štrukelj – Edafe, Humar, Jogan, Curk, Marinič, Nagode
Trenér:
Náhradníci: Ermakov – Prljevic, Poghosyan, Muradyan, Kaina, Stanojević, Safaryan,
Trenér:
ND Gorica: Sorčan – Gregorič (C), Kavčič, Boben, Celcer – Kapić (90. Humar), Grudina, Kolenc – Osuji, Filipović (79. Nagode), Žigon (88. Marinič)
Náhradníci: Štrukelj – Edafe, Humar, Jogan, Curk, Marinič, Nagode
Trenér:
Rozhodčí: Mikhail Vilkov – Dmitri Cheltsov, Aleksei Vorontsov (RUS)
Diváci:
Čtvrtek 06.07.2017
ND Gorica - Širak 2:2
ND Gorica - Širak 2:2
Branky: 13. Prljevic (vla.), 90+2. Osuji – 34. Kaba, 56. Bichakhchyan
Karty: 44. Celcer (NDG), 60. Kapić (NDG) – 50. Davoyan (GYU), 81. Nwabueze (GYU), 88. Darbinyan (GYU) 89. Darbinyan (GYU), 90+3. Davoyan (GYU)
David Bochňák