Širak – ND Gorica | 0:2 (kon.) | | | Irtyš Pavlodar – Dunav Ruse | 1:0 (kon.) | | | Kajrat – Atlantas | 6:0 (kon.) |
Ventspils – Valur | 0:0 (kon.) | | | Pjunik – Slovan Bratislava | 1:4 (kon.) | | | Partizani Tirana – Botev Plovdiv | 1:3 (kon.) |
Trenčín – Kutaisi | 5:1 (kon.) | | | Levadia Tallinn – Cork City | 0:2 (kon.) | | | Dinamo Minsk – Runavík | 2:1 (kon.) |
Soligorsk – FK Sūduva | 0:0 (kon.) | | | VPS – Olimpija Lublaň | 1:0 (kon.) | | | Dinamo Bt. – Jagiellonia | 0:1 (kon.) |
Čichura – Rheindorf Altach | 0:1 (kon.) | | | Škendija – Dacia Kišiněv | 3:0 (kon.) | | | Lyngby – Bangor City | 1:0 (kon.) |
Kalju – B36 Tórshavn | 2:1 (kon.) | | | Ferencváros – Jelgava | 2:0 (kon.) | | | Beitar Jeruzalém – Vasas Budapešť | 4:3 (kon.) |
Odd – Ballymena | 3:0 (kon.) | | | Haugesund – Coleraine | 7:0 (kon.) | | | Larnaka – Lincoln | 5:0 (kon.) |
Zaria Balti – FK Sarajevo | 2:1 (kon.) | | | UE Santa Coloma – Osijek | 0:2 (kon.) | | | Levski – Sutjeska | 3:1 (kon.) |
Zirä FK – Differdange | 2:0 (kon.) | | | Fola – Milsami | 2:1 (kon.) | | | KÍ Klaksvík – AIK Stockholm | 0:0 (kon.) |
Norrköping – Priština | 5:0 (kon.) | | | Connah's Quay – Helsinki | 1:0 (kon.) | | | Midtjylland – Derry City | 6:1 (kon.) |
Bala Town – Vaduz | 1:2 (kon.) | | | Skënderbeu – Sant Juliá | 1:0 (kon.) | | | Vojvodina – Ružomberok | 2:1 (kon.) |
Maccabi Tel Aviv – Tirana | 2:0 (kon.) | | | Domžale – Flora | 2:0 (kon.) | | | Tre Penne – FK Rabotnički | 0:1 (kon.) |
CZ Bělehrad – Floriana | 3:0 (kon.) | | | Široki Brijeg – Ordabasy | 2:0 (kon.) | | | Mladost Podgorica – Gandzasar | 1:0 (kon.) |
Mladost Lučani – Keşla FK | 0:3 (kon.) | | | Crusaders – FK Liepāja | 3:1 (kon.) | | | St. Johnstone – Riteriai | 1:2 (kon.) |
Rangers – Niederkorn | 1:0 (kon.) | | | Valletta – Folgore | 2:0 (kon.) | | | St Joseph's – AEL Limassol | 0:4 (kon.) |
Željezničar Sarajevo – Zeta | 1:0 (kon.) | | | Fehérvár – Balzan | 2:0 (kon.) | | | Lech Poznaň – Pelister | 4:0 (kon.) |
Reykjavík – Seinäjoki | 0:0 (kon.) | | | Stjarnan – Shamrock | 0:1 (kon.) |
Německo – Mexiko | 4:1 (kon.) |
Apollon Limassol – Mladá Boleslav | 1:2 (kon.) |
Hokejisté HC Frýdek-Místek – Fanoušci HC Frýdek-Místek | 9:8 (kon.) |
konec
La Valletta FC
2:0
(1:0)
SS Folgore
Daniel Kinc
Branky:
42. Borg, 48. Velasco
Rozhodčí: Denis Scherbakov (BLR) – Andrei Getikov (BLR) Evgeni Romanov (BL
Diváci:
Karty: 65. Zerafa (VTT), 87. Borg (VTT) – 33. Genestreti (FFF)
Neproměněná penalta:
La Valletta FC:
Bonello – Umeh (81. J. Borg), Camilleri (C), S. Borg, Zerafa – Cruz Gill – Mifsud, Santiago, Pani (90. Briffa), Romeu – Velasco (64. Nwoko).
Náhradníci: Vella – Briffa, Nwoko, Fenech, J. Borg, Spiteri, Pulis.
Trenér:
SS Folgore: Bianchi – Sartori (84. Iuzzolino), Genestreti, Semprini, Brolli – Nucci (C), Bezzi – Martin Lago, Paradisi, Bianchi (77. Venerucci) – Bernardi (83. Sacco).
Náhradníci: Tamagnini – Sacco, Venerucci, Giardi, Aluigi, Bonifazi, Iuzzolino.
Trenér:
Náhradníci: Vella – Briffa, Nwoko, Fenech, J. Borg, Spiteri, Pulis.
Trenér:
SS Folgore: Bianchi – Sartori (84. Iuzzolino), Genestreti, Semprini, Brolli – Nucci (C), Bezzi – Martin Lago, Paradisi, Bianchi (77. Venerucci) – Bernardi (83. Sacco).
Náhradníci: Tamagnini – Sacco, Venerucci, Giardi, Aluigi, Bonifazi, Iuzzolino.
Trenér:
Rozhodčí: Denis Scherbakov (BLR) – Andrei Getikov (BLR) Evgeni Romanov (BL
Diváci:
Čtvrtek 06.07.2017
Folgore - Valletta 0:1
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 5:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:17.
Folgore - Valletta 0:1
Branky: 65. Bianchi (vla.)
Karty: 59. Sacco (FFF), 64. Bezzi (FFF) – 42. Pani (VTT), 56. Zerafa (VTT), 69. Umeh (VTT), 84. Briffa (VTT)
Držení míče: 44 % : 56 %.Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 5:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:17.
La Valletta je maltský fotbalový klub z tamějšího hlavního města a jedná se zřejmě o nejznámější klub z ostrovního státu u východního pobřeží Itálie. Domácí jsou dvaadvacetinásobným mistrem maltské nejvyšší fotbalové soutěže.
SS Folgore Falciano Calcio (celý název) je sanmarinský fotbalový klub z obce Falciano založený v roce 1972. Jedná se o čtyřnásobného mistra tamnější nejvyšší fotbalové soutěže, ovšem v posledních letech se velkým konkurentem stávají celky Tre Penne a La Fiorita. Poslední titul se datuje do sezóny 2014/2015.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
La Valletta FC: Bonello – Umeh, Camilleri (C), Borg, Zerafa – Cruz Gill – Mifsud, Santiago, Pani, Romeu – Velasco.
Náhradníci: Vella – Briffa, Nwoko, Fenech, Borg, Spiteri, Pulis.
SS Folgore: Bianchi – Sartori, Genestreti, Semprini, Brolli – Nucci (C), Bezzi – Martin Lago, Paradisi, Bianchi – Bernardi.
Náhradníci: Tamagnini – Sacco, Venerucci, Giardi, Aluigi, Bonifazi, Iuzzolino.
Rozhodčí: Denis Scherbakov (BLR) – Andrei Getikov (BLR) Evgeni Romanov (BL.
A z něj se domácí dostávají do vedení! Umeh povedeným centrem do šestnáctky našel volného S. BORGA, jenž se rychle zorientoval a rozvlnil síť pohotovou střelou 1:0!
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.
Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Umeh se opět převtělil do role nahrávače, když povedenou přihrávkou uvolnil MAXIMILIANA VELASCA a ten se nemýlil – 2:0!