Inter Lipsko – Dukla Praha 1:3 (kon.) | Vlašim – Žižkov 5:2 (kon.) | Opava – Žilina B 6:3 (kon.)
Zlaté Moravce – Karviná 3:2 (kon.) | Varnsdorf – Liberec jun. 7:2 (kon.) | Teplice – Bahrajn 3:0 (kon.)
Katowice – Zlín 0:0 (kon.) | Pardubice – Podbrezová 0:1 (kon.) | Slavia – West Brom 2:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Petřkovice 2:3 (kon.) | Mšeno – Jablonec 0:7 (kon.) | Kroměříž – Olomouc 1:6 (kon.)
Sparta – Ingolstadt 2:2 (kon.) | Liberec – Aue 1:0 (kon.) | Vlašim – Vyšehrad 5:1 (kon.)
Bielefeld – Příbram 5:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Znojmo 0:3 (kon.) | Zwickau – Dukla Praha 1:1 (kon.)
Hallescher – Bohemians 1905 2:2 (kon.)
SK Slavia Praha
2:1 (0:1)
West Bromwich Albion
Středa 12.07.2017, 17:00 • Pöllauberg • Přípravný zápas

Ode mě je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a někdy zase u fotbalu nashledanou. (18:53:01)

Utkání je u konce! Slavia si nakonec poradila s West Bromwichem 2:1, a to díky druhému poločasu, kde vstřelila hned dvě branky. Po pěti minutách druhé části hry se patičkou prosadil Simon Deli, kterého napodobil o šestadvacet minut později obranný kolega Michal Frydrych.

Sešívaní tak zvládli předposlední přátelské utkání před soutěžním startem. V neděli je čeká poslední test, do Edenu přijede Nice.

90+1

90
    Anglický celek se po hodně dlouhé době dostal do vápna, kde kolem Laštůvky letěly dva centry. Ani jeden nebyl nebezpečný, následovat bude rohový kop.

89
    Halil Altintop nyní dostával přihrávku na pravé křídlo a když viděl vyběhnutého Myhilla, tak zkusil jeho pozornost. Míč ale nakonec skončil mimo branku.

88
    Ani obrana Slavie se již nikam nežene. Stopeři kombinují s brankářem Laštůvkou a zbytečně se nikam neženou. Nejspíše utkání skončí aktuálním výsledkem.

86
    Z dálky to zkoušel zatím trápící se Halil Altintop. Pár metrů před vápnem zakončoval technicky, míč ale skončil nakonec jen nad brankou.

85
    Začínají poslední minutky základní hrací doby a od vstřelení vedoucí branky z kopačky Michala Frydrycha šla aktivita obou celků celkem dolů.

84
    Hodně povedený centr letěl na zadní tyčku, kde byl Muris Mešanovič. Bosenský útočník se ovšem k prudce nakopnutému míči nedostal.

83
    Poslední minutky nenabízejí žádný kvalitní fotbal. Především anglický celek si přihrává na vlastní polovině a nedaří se mu projít do útoku.

81
    Baggies jsou v posledních minutách pod tlakem a nedaří se jim dostat do nějakého zakončení. Nyní byli napadáni a míč odkopli do autu.

80
    Na začátku poslední desetiminutovky bude od své branky odkopávat brankář Myhill, který si moc nezachytil a hned dvakrát inkasoval.

79
    Jaromír Zmrhal nyní posílal parádní pas na Murise Mešanoviče, bohužel pro Pražany jen do ofsajdu. Bosenský útočník by nejspíše míč ani tak nezachytil.
    77. Michal FRYDRYCH - 2:1

77
    Slavia právě vstřelila branku!
    Slavia jde poprvé na rakouském soustředění do vedení! A velkou zásluhu na tommá aktivní MICHAL FRYDRYCH, který se po odražené střele dostal k míči a levačkou překonal Myhilla v brance.

75
    Na roh z pravé strany navázala standardní situace stejného rázu, akorát z opačné strany hřiště. Muris Mešanovič zakončoval hlavičkou, ale jen vysoko nad.

74
    Wilson zablokoval snažení Michala Frydrycha a Slavia bude rozehrávat rohový kop z pravé strany. Poté, až si Halil Altintop dojde pro míč, který skončil na kopečku za brankou.

73
    Slavia kombinuje na polovině hřiště, odkud se pokusí rozjet nějakou nebezpečnou akci. Ve druhém poločase jich moc nebylo.
    Krásná momentka z úvodní branky střetnutí

David Panuška

Branky: 51. Deli, 77. Frydrych – 26. McClean

Karty:   39. Dawson (WBA)

SK Slavia Praha:
    I. poločas: Laštůvka – Frydrych, Deli, Jugas, Bořil – Ngadeu – Van Buren, Hušbauer, Rotaň, Danny – Škoda.

II. poločas: Laštůvka – Frydrych, Jugas, Deli, Flo – Souček – van Buren (72. Zmrhal), Ščuk, Altintop, Danny (64. Švento) – Škoda (64. Mešanovič).

Náhradníci: Otáhal, Kovář – Švento, Ščuk, Trubač, Altintop, Zmrhal, Alvir, Flo, Tecl, Bílek, Souček, Mešanovič.

West Bromwich Albion:
    I. poločas: Foster – Nyom, Dawson, Evans (c), Brunt, Phillips, Yacob, Livermore, McClean, Rodriguez, Rondón.

II. poločas: Myhill – Lowe, Donellan, O'Shea, Melbourne, Wilson, Harper, Field, Leko, Robson-Kanu, McMananam.