Ostrava – Olomouc 0:4 (kon.) | Jihlava – Brno 2:2 (kon.)
FC Baník Ostrava
0:4 (0:2)
SK Sigma Olomouc
Neděle 30.07.2017, 10:30 • Sportovní areál, Vřesina • Juniorská liga – Morava • 1. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký den a u dalších on-line přenosů na shledanou. (12:22:07)

Právě skončilo utkání mezi FC Baníkem Ostrava a SK Sigmou Olomouc. Ostrava si v první půli vynutila územní převahu, kterou však nedokázala korunovat brankou. Naopak to byla Sigma, kdo se prosadil, a v první půli dokonce dvakrát. Nejprve svůj celek poslal do vedení Roman Bala a těsně před pauzou zvyšoval z přímého kopu Štefan Danis.

Druhou půli začal znovu aktivněji Baník, ale po třetí brance v jeho síti se hra vyrovnala. Tu vsítil Madrelius Antonio Urquiola Romero a Sigma měla našlápnuto k jednoznačnému vítězství. To navíc korunoval čtvrtou brankou Patrik Voleský. Baník nedokázal proměnit ani jednu ze svých šancí, a tak si Olomouc odváží domů vysokou výhru 4:0.

90

90
    Žlutou kartu dostává David Nízký (SK Sigma Olomouc).

88
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Madrelius Antonio Urquiola Romero, přichází Martin Vybíral.

87
    Rohový kop Baníku zakončoval hlavou jeden ostravských. Jeho pokus vyrazil Gröger na další roh, proti kterému se Sigma znovu dokázala ubránit.

86
    Pavel Zifčák nevyhodnotil situaci dobře. Místo roztáhnutí hry do strany se snažil vysunout dloubáčkem Romeru, který na jeho přihrávku nemohl dosáhnout.

85
    Ani po střele Josefa Celby se Ostrava branky nedočkala! Střelu baníkovského hráče po zemi na zadní tyč zastavil skvělým zásahem Denis Gröger.

83
    Střela spíše z kategorie propagačních nemohla ohrozit olomouckou bránu. Denis Gröger bude za malou chvíli odkopávat.

81
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Tohle už je pro domácí debakl! PATRIK VOLESKÝ se vyhnul ofsajdovému postavení a po přihrávce od svého spoluhráče postupoval z boku na bránu Baníku. Následně vyslal tvrdou křižnou ránu, která zapadla přesně na zadní tyč ostravské brány.

81
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Martin Antl, přichází Jiří Sláma.

79
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Matěj Helešic, přichází Alexandr Holec.

79
    Míč se poté odrazil k Jakubu Jurášovi, jehož střela z voleje letí vysoko nad. Mezitím se připravuje střídání na straně Ostravy.

79
    Dění se nyní stěhuje do šestnáctky Baníku. David Nízký se už chystá k rozehrání rohového kopu.

78
    Helešic motal hlavu svým soupeřům v pokutovém území, ale ti nakonec dokázali jeho střelu zblokovat. Poté navíc Baník ztrácí míč kvůli ofsajdovému postavení.

77
    SIgma aktivním napadáním donutila Baník zahrát až ke svému brankáři, který následně míč nakopává kupředu.

75
    Ondřeji Šašinkovi se ovšem střela hrubě nepovedla a míč po jeho pokusu přeletěl i zábrany za hostující bránou.

74
    U rohu pokutového území byl faulován Jakub Bolf a poté může Baník ohrozit bránu Sigmy.