HC Slovan – K. Vary 1:2 (0:1 po s.n.) | Třinec – Minsk 3:2 (kon.) | Vítkovice – Riga 5:3 (kon.)
Sparta – CSKA Moskva 1:5 (kon.) | HC Slovan – Vítkovice 2:3 (1:2 po s.n.) | Třinec – Sparta 4:3 (kon.)
K. Vary – Riga 1:5 (kon.) | Minsk – CSKA Moskva 0:5 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Slovan Bratislava
1:2 (1:0, 0:1, 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 04.08.2017, 08:00 • MINI WERK ARENA, Třinec • President Cup

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Energie Karlovy Vary.
    Autorem vítězné branky je JOSEF BLECHA.

46:12
    V brankovišti Slovanu došlo k mele a bude se vylučovat. Za hrubost si dvě minuty odpykají Kala a Pastucha.

39:02
    V pěti si ovšem Vary nezahrály ani třicet vteřin. Hákováním se totiž provinil Jakub Ševčík a to znamená jediné, hosté musí znovu do oslabení.

36:27
    Filip Molnár ujížděl s pukem na Charváta, na modré čáře mu strčil hůl pod brusle Tomáš Bílek a musí si odpykat dvě minuty za podražení.

28:07
    Slovan musí do tří! Dvě minuty za faul kolenem dostává Richard Patzelt.

26:48
    Útočnou akci Energie zastavil jen za cenu faulu Filip Molnár. Dvě minuty za hákování.

22:05
    Energie pokračovala v přesilové hře a hnala se za dalším zakončením, vzápětí se ale Korčmaroš provinil podražením a rozhodčí jej posílá na trestnou. Pokračovat se bude ve čtyřech.

20:38
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Přesilová hra Energie je rychle proměněna! Proti střele Robina Sapouška ještě stačil Beke zastavit puk před brankovou čárou, na dorážku TOMÁŠE BÍLKA už byl ale krátký. Je tedy vyrovnáno! Asistence: Robin Sapoušek, Alexandr Remeš.

20:07
    Na ledové ploše zůstal ležet Patrik Hohl, jenž už teď s pomocí spoluhráčů odjíždí na střídačku. Na opačnou stranu putuje Ejem, který si odpyká čtyři minuty za nedovolené bránění, protože karlovarský útočník má drobné krvavé zranění.

18:55
    Charvát skončil na ledové ploše, i v leže ale dokázal zabránit slovenským hráčům v pokusech o dorážku.

17:54
    Přesilovku si zahraje také Slovan, prvním vyloučeným hráčem Energie je Blecha. Dvě minuty za podražení.

17:15
    První velká šance také na straně Energie! Remeš se u levé tyče dostal k vyraženému puku, následně jej ale zvedl až příliš vysoko.

16:12
    Petráš se zničehonic ocitl s pukem sám před karlovarským gólmanem, Charvát ale zachoval klid a dokázal puk vyrazit!

13:04
    Slovan právě vstřelil branku!
    První gól letošního ročníku patří Slovanu! Slovenští hráči přečíslili svého soupeře, Lukáš Lipiansky těsně před brankou přihrál DENISI KOBEROVI, útočníkovi s třináctkou na dresu jen stačilo nastavit hůl a usměrnit puk do odkryté části klece. Pěkná akce. Asistence: Lukáš Lipiansky.

08:59
    Bude se ale poprvé vylučovat, dvě minuty za hákování dostává Marco Ejem.

01:35
    Obrovská šance pro Slovan! Vavruška byl před brankou zcela nebráněn a dostal se ke dvěma zakončením, v obou ale trefil pouze připraveného brankáře Karlových Varů!

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 14. Kobera (Lipiansky) – 21. Bílek (Remeš), rozh. náj. Blecha

HC Slovan Bratislava: Beke (Uhrovič) – Verčík, Ejem, F. Patzelt, R. Patzelt, Pastucha, Rajzík, Hrušč – Ketner, Lipiansky, Vavruška, Petráš, Jasenec, Molnár, Samadov, Géci, Kobera, Határ, Ožvald, Trubač, Derčalík
    HC Energie Karlovy Vary: Charvát (Bednář) – Benda, Vondráček, Kala, Matoušek, Remeš, Kosina – Sapoušek, Rymon, Blecha, Botoš, Korčmaroš, Pohanka, Hohl, Krutina, Ševčík, Bílek, Prošek, Mareček, Vogel, März