Teplice – Dukla Praha 3:1 (kon.) | Zlín – Brno 2:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Karviná 2:1 (kon.)
Olomouc – Liberec 2:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905
2:1 (1:1)
MFK Karviná
Sobota 05.08.2017, 17:00 • Ďolíček, Praha-Vršovice • HET liga • 2. kolo

Bohemians v dnešním utkání vítězí 2:1 nad Karvinou. Domácí poslal ve třicáté minutě do vedení Bartek, na jehož branku Karviná dokázala o sedm minut později odpovědět brankou Wágnera. Od druhého poločasu se hrálo téměř jen na branku Karviné, která se bránila a čekala na chyby Bohemians. Klokani měli několik velmi slibných šancí, ale dlouho nemohli dostat balón za záda Berkovce. Ten kapituloval v devětasedmdesáté minutě, kdy ho propálil Kabajev, ovšem pro ofsajd nebyla branka uznána. Domácím to nemuselo vadit, ty poslal do vedení 2:1 pět minut před koncem základní hrací doby Jirásek. Karviná se v závěru pokusila o vyrovnání, ovšem Fryšťák mnoho práce neměl a tak si domácí po remíze se Spartou připisují první vítězství v letošní sezóně. (18:57:42)

90+3

90+2
    Žlutou kartu dostává Jan Kuchta (Bohemians Praha 1905).
    Žlutou kartu dostává Marek Janečka (MFK Karviná).

90+2
    Domácí mohli jít dva sami na Berkovce, ale rozhodčí Ardeleanu odpískal faul domácímu celku.

90+2
    Karvinští se dostali opět k míči a kombinovali před vápnem, ale jejich snaha nikam nevedla. Od branky bude kopat Tomáš Fryšťák.
    90+1. Tohle mohl být gól! Šmíd zlikvidoval šanci Wágnera

90+1
    Ten si dokázala obrana Klokanů pohlídat. Balón následně poslali stopeři Bohemians na polovinu hřiště.

90+1
    Karvinští se snaží vyrovnat. Nyní budou mít k dispozici rohový kop.

90
    Základní hrací doba bude nastavena o tři minuty.
    88. V závěru se ještě mohl trefit Kabajev, nebyl ale úspěšný

88
    Jevgenij Kabajev v akci! Domácí hráč šel sám na Berkovce, kterého nedokázal prostřelit, následně se k němu míč dostal zpět, ale ani napodruhé Kabavej neuspěl, když napálil balón do tyče.

87
    Při jednom ze soubojů se srazil Kalabiška s Kuchtou. Po menším ošetření to vypadá, že oba hráči budou v pořádku a budou moci pokračovat ve hře.

86
    Bohemians vstřelená branka nabudila a jsou to opět oni, kdo kombinují na polovině soupeře.

85
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Peter Štepanovský, přichází Eric Ramírez.
    85. Milan JIRÁSEK - 2:1

85
    Bohemians právě vstřelili branku!
    A Klokani se svým fanouškům odměňují v podobě druhé branky, o kterou se postaral střídající MILAN JIRÁSEK, který si seběhl na Nečasův centr a z první nedal po zemi šanci Berkovcovi. Bohemians si tak bere před koncem své ztracené vedení zpět.

84
    Domácí fanoušci ženou Klokany za vedoucí brankou. Ti kombinují u vápna hostů.

83
    Domácí měli k dispozici standardní situaci, kterou rozehrál Martin Dostál, balón prolétl vápnem, kde se ho nikdo nedotkl a míč jen těsně minul pravou tyč hostující branky. Martin Berkovec se jen koukl za skákajícím míčem.