PSG – Amiens 2:0 (kon.) | Lyon – Štrasburk 4:0 (kon.) | Méty – Guingamp 1:3 (kon.)
Montpellier – Caen 1:0 (kon.) | Saint-Étienne – Nice 1:0 (kon.) | Troyes – Rennes 1:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:0 (1:0)
OGC Nice
Sobota 05.08.2017, 20:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 1. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (21:52:13)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 3:3. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 11:8.

Dnešní utkání je za námi. Zápas byl velmi vyrovnaný, ale domácí díky brance ze čtvrté minuty utkání, kterou vstřelil Bamba nakonec berou všechny tři body. Hosté si v utkání vypracovali pouze jednu jedinou vážnější šanci, kterou však v 14. minutě neproměnil Eysseric.

90+3

90+2
    Už nám běží poslední nastavená minutka utkání, a tak to vypadá, že domácí uhájí vedení ze čtvrté minuty utkání a svého soupeře porazí nejtěsnějším možným rozdílem, a to 1:0.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 2 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání. Domácí stále vedou 1:0 po brance ze čtvrté minuty, kterou vstřelil Bamba.

89
    Hosté si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak od jednoho z nich skončil jen v zámezí.

87
    Domácí momentálně už jen brání a snaží se ubránit jednogólové vedení.

86
    Míč však od rohového praporku skončil jen na hlavě jednoho z hráčů v zeleném dresu, který ho následně poslal svou hlavou mimo vápno.

86
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

85
    Hosté kombinují s míčem na polovině soupeře.

84
    Pierre-Gabriel se ale nakonec zvedl z trávníku a ošetření si nevyžádal.

83
    Pierre-Gabriel měl nějaké zdravotní potíže a rozhodčí tak musel přerušit hru.

82
    Dabo dostal příliš nepřesný pas za obránce a míč tak skončil pouze v zámezí.

81
    Hosté se nemohou dostat do šance přes pevnou obranu soupeře.

80
    Pierre-Gabriel vyslal na branku slabou střelu z hranice vápna, se kterou neměl Cardinale větší potíže.

79
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Oussama Tannane, přichází Rayan Souici.

78
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Vincent Koziello, přichází Adrien Tameze.