Žižkov – Varnsdorf 0:0 (kon.) | Vlašim – Č. Budějovice 0:2 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
0:0 (0:0)
FK Varnsdorf
Neděle 06.08.2017, 10:15 • Seifertova ulice, Praha-Žižkov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 2. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle. (12:06:03)

Je dobojováno. Viděli jsme duel, který nabídl několik šancí, ale branky jsme se nedočkali a Žižkov tak remizoval s Varnsdorfem 0:0. V prvním poločase byl lepší Varnsdord, ale ve druhém zase Žižkov, takže remíza je spravedlivá. Nutno ale dodat, že příliš pohledné utkání jsme nesledovali.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Jan Šulc (FK Varnsdorf).

90+3
    Do slibné šance se hnal Bazal, ale nakonec ho zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

90+1
    Rozhodčí přidal tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Domácí drží míč a snaží se něco vymyslet, ale vypadá to, že dnes se branky nedočkáme a týmy si body rozdělí.

87
    Z rohového kopu ale nic nebylo, protože pro míč si opět došel pozorný Porcal, který dnes předvádí velmi spohlivý výkon.

86
    Pavel Hašek se prezentoval stříleným centrem a Porcal musel míč vyrazit na rohový kop.

85
    Žlutou kartu dostává Michal Bílek (FK Varnsdorf).

84
    Žlutou kartu dostává Ondřej Kocourek (FK Varnsdorf).

83
    Po střele z velké dálky musel nadvakrát zasahovat Hrubeš, ale nakonec si s nepříjemnou střelou poradil a zlikvidoval ji.

82
    Žlutou kartu dostává Miroslav Podrazký (FK Viktoria Žižkov).

81
    Je před námi posledních deset minutek. Branku jsme zatím neviděli, tak uvidíme, jestli se některý z celků ještě dokáže prosadit.

79
    Podrazký to vyzkoušel ze standardní situace, ale trefil pouze hráče ve zdi a následně míč sebral Radek Porcal.

77
    Po chybě v obraně šel domácí Musa sám na branku, zezadu ho faulem zastavil Zieris, ale rozhodčí k překvapení všech udělil jen žlutou kartu.

76
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Daniel Kozma, přichází Michal Bílek.