Riga – HC Slovan 3:2 (kon.) | Zvolen – Poprad 5:1 (kon.) | Košice – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.)
Vítkovice – Třinec 6:3 (kon.) | Třebíč – Žďár n/S 5:3 (kon.) | Trenčín – Havířov 6:5 (po pr.)
Litvínov – K. Vary 4:3 (1:0 po s.n.) | Plzeň – Motor ČB 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 1:0 (kon.)
Prostějov – Frýdek-M. 2:5 (kon.) | Benátky n/J – Slavia 2:3 (kon.) | Přerov – Vsetín 3:4 (2:3 po s.n.)
Klatovy – David Servis 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Znojmo 3:2 (kon.) | Zlín – Olomouc 2:1 (kon.)
Jihlava – Kometa Brno 1:5 (kon.)
HC Košice
5:2 (3:1, 1:0, 1:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Úterý 08.08.2017, 17:00 • Steel aréna, Košice • Přípravné zápasy

Skončilo sa dnešné prípravné stretnutie medzi Košicami a Liptovským Mikulášom, po výsledku 5:2 sa z výhry tešia domáci hokejisti.

Pomer striel v dnešnom zápase: 28:25

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám pekný zvyšok večera. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (18:58:04)

59:50
    Košice dali gól!
    Ešte je tu finálna úprava výsledku, tentokrát tá z kategórie kozmetických. Do prázdnej trafil presne TOMÁŠ KLÍMA.

59:29
    Liptovský Mikuláš to skúša hrou bez brankára.

59:06
    V záverečnej minúte ešte prišla strela Ladislava Nagya, ktorá bola ale nepresná. Puk tak skončil na zadnom mantineli.

58:20
    Začalo sa posledných 100 sekúnd riadnej hracej doby. Všetko pritom nasvedčuje tomu, že nás rovnaký čas delí aj od konca samotného zápasu.

57:40
    Pacalaj nemal komu nahrať, a tak ostal stáť s pukom v obrannom pásme Liptovského Mikuláša. Zápas opätovne výrazne stratil na svojom tempe.

56:57
    Hostia puk jednoducho vytlačili von z obrannej tretiny a odišli striedať. Zdá sa, že záver stretnutia sa bude niesť v podobnom duchu.

55:49
    Individuálny prienik zakončil Hrična peknou strelou pod hornú žrď, gólman bol však dostatočne pozorný a puk vytlačil späť do hry.

54:45
    Vylúčený Jakub Suja sa už vrátil na ľad a zapojil sa do diania. Liptovskému Mikulášu sa presilovú hru nepodarilo využiť, počas dvoch minút si totiž gólovú príležitosť nevypracoval.

54:20
    Ani teraz hosťom snaha o založenie útočnej akcie nevyšla. Zdá sa, že stav sa už výraznejším spôsobom meniť nebude.

53:28
    Udeje sa tak v tejto chvíli. keď domáci kontrolujú puk v strede ľadoveh plochy. Liptovský Mikuláš sa teraz trápi s nepresnou rozohrávkou.

53:10
    Košičania sa oslobodzujú, zatiaľ ale striedať nebudú.

52:47
    Strela od modrej ešte Škorvánkovi vypadla, košický gólman si ale dal následne veľký pozor na to, aby sa už k dorážke nik nedostal.

52:42
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Suja – 2 min., držanie).

51:08
    Nagy hľadal Hovorku, jeho prihrávka však bola až príliš okatá, a tak bol puk včas zastavený obranou. Košický kapitán dnes nepôsobí práve najistejším dojmom.

50:06
    Začalo sa posledných 10 minút riadnej hracej doby. S najväčšou pravdepodobnosťou sa dnes predlžovať nebude.

49:16
    Šedivý posunul Jenčíkovi, ten Bicekovi. Víťaz Stanley cupu to skúšal strelou švihom, avšak tá bola zrazená na ochrannú sieť.