Švýcarsko – Slovensko | 2:1 (kon.) | | | Finsko – USA | 3:4 (po pr.) | | | Švédsko – Kanada | 1:4 (kon.) |
Rusko – Česko | 1:2 (kon.) |
Třinec – Vítkovice | 2:4 (kon.) | | | Motor ČB – J. Korea | 9:1 (kon.) | | | Chomutov – Fischtown Pinguins | 2:5 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Písek | 10:3 (kon.) | | | EC-KAC – Banská Bystrica | 5:3 (kon.) |
K. Vary – Mladá Boleslav | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Jihlava – Düsseldorf | 2:3 (po pr.) |
Šumperk – Vítkovice | 4:2 (kon.) | | | Jastrzębie – Osvětim | 2:4 (kon.) |
Ústí n/L – Liberec | 1:5 (kon.) | | | Poruba – Šumperk | 0:8 (kon.) | | | Litoměřice – Ústí n/L | 0:1 (kon.) |
Děčín – Ústí n/L | 0:2 (kon.) | | | Ústí n/L – Drážďany | 9:3 (kon.) |
konec
Švýcarsko
2:1
(0:1, 1:0, 1:0)
Slovensko
53:13
|
Vylúčenie v tíme Švajčiarsko (Mathieu Vouillamoz – 2 min., vrazenie na mantinel).
|
|
33:06
|
Vylúčenie v tíme Slovensko (Simeon Pjaták – 2 min. pre hráčsku lavicu, príliš veľa hráčov na ľade).
|
|
28:24
|
Vylúčenie v tíme Švajčiarsko (Raphael Calzimiglia – 2 min., faul kolenom).
|
|
22:41
|
Vylúčenie v tíme Švajčiarsko (Valentin Nussbaumer – 2 min., krosček).
|
|
05:59
|
Vylúčenie v tíme Slovensko (Oliver Okuliar – 2 min., hákovanie).
|
Branky a nahrávky:
30. S. Schmid, 48. Pena Triana (Moser) – 3. Okuliar (Bučko, Sarvaš)
Rozhodčí: Baluška, Goga – Tvrdoň, Synek
Diváci:
Neproměněná penalta:
Švýcarsko:
Charlin (A. Schmid) – Aebischer, Berni, Gross, Henauer, Kälin, Moser, Wyss – Calzimiglia, Schwab, Gerber – Kiener, Nussbaumer, Oana – Patry, Pena Triana, S. Schmid – Verboon, Vouillamoz, Wetter – Wüest.
Náhradníci:
Trenér:
Slovensko: Vojvoda (Vyletelka) – Bučko, Dlugoš, Ilenčík, Kobolka, Turan, Vitaloš, Zekucia – Kupka, Džugan, Čederle – Faško-Rudáš, Hryzák, Kováčik – Melcher, Minko, Okuliar – Paulíny, Pjaták, Sarvaš – Šeliga.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Slovensko: Vojvoda (Vyletelka) – Bučko, Dlugoš, Ilenčík, Kobolka, Turan, Vitaloš, Zekucia – Kupka, Džugan, Čederle – Faško-Rudáš, Hryzák, Kováčik – Melcher, Minko, Okuliar – Paulíny, Pjaták, Sarvaš – Šeliga.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Baluška, Goga – Tvrdoň, Synek
Diváci:
Daniela Mesíková