Tondela – Estoril 2:3 (kon.) | Guimarães – Sporting 0:5 (kon.) | Benfica – Belenenses 5:0 (kon.)
CD Tondela
2:3 (0:2)
GD Estoril Praia
Sobota 19.08.2017, 17:00 • Estádio João Cardoso, Tondela (kapacita: 7.500 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 3. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:56:42)

Po porážce 0:1 s Portem přichází pro Tondelu další domácí prohra, dnes domácí nestačili na Estoril. Hosté rozhodli o svém triumfu zejména v první půli, kterou výsledkově ovládli. Ve druhé půli to již bylo, z pohledu domácích, hodně povedenější, ale tři body si nakonec odváží Estoril a domácí tak znovu zůstávají bez bodu.

90+5

90+5
    António Manuel Tómané (Tondela) nyní domlouvá brankáři soupeře, José Moreira (Estoril) se totiž nechce zvednout z trávníku, vše řeší i rozhodčí.

90+4
    Centr Claude Goncalvese (Tondela) z pravé strany, ale nepřesný.

90+3
    Až nyní se míč dostává na polovinu Tondely, míč nakonec končí u gólmana Ramose.

90+2
    José Moreira (Estoril) nechvátá s odkopem od vlastní branky a sudí mu dává najevo, že tohle nehodlá trpět.

90+1
    Jenže nyní se poroučí na trávník hostující Jorman Aguilar a domácí Ricardo Costa (Tondela) za tento faul dostává žlutou kartu.

90+1
    Sudí nastavuje pět minut, šance pro Tondelu na vyrovnání stále žije.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, je ale zřejmé, že se bude něco nastavovat, míč končí v autu, hosté vhazují z levé strany.

90
    Statistika držení míče – 54% : 46%.

89
    Míč prolétl do vápna Estorilu, krkolomně se tam zkoušel zakončit Hélder Tavares (Tondela), ale to se mu nepovedlo.

89
    António Manuel Tómané (Tondela) padá na útočné polovině, volný kop pro Tondelu.

88
    Estoril se drží na útočné polovině, hosté budou vhazovat z pravé strany.

87
    Hlavičkové souboje v pokutovém území Estorilu, hosté se ubránili.

86
    Míč skončil vedle branky Tondely, hostům tento roh vůbec nevyšel.

85
    Rohový kop pro Estoril, z pravé strany.

84
    Střídání v týmu CD Tondela: ze hřiště odchází Wágner, přichází Mateusz Zachara.

83
    Miguel Cardoso (Tondela) nyní ostře atakoval Oumara Diakhitého.

Martin Dvořák

Branky: 50. Tómané, 62. Heliardo – 13. D. Bruno (vla.), 26. A. Lima, 48. A. Lima

Karty:   47. Goncalves (TND), 69. H. Tavares (TND), 90+1. Ri. Costa (TND) – 55. Joel (ETR), 71. A. Lima (ETR)

CD Tondela: C. Ramos – D. Bruno, Ri. Costa, Ansell, Pité – H. Tavares, B. Monteiro (33. Heliardo), Goncalves, Wágner (84. Zachara) – Tómané, Murilo (72. M. Cardoso).
    Náhradníci: Janota – Boyd, Pedro Nuno, M. Cardoso, Zachara, Joãozinho, Heliardo.

GD Estoril Praia: J. Moreira – Mano, Gonçalo Brandão, P. Monteiro, Joel – Duarte, Evangelista (65. Diakhité), Eduardo (81. F. Fonseca), A. Lima – Claro (67. Aguilar), Kléber.
    Náhradníci: Ribeiro – F. Fonseca, Tocantins, Diakhité, Indio, Aguilar, Boa Morte.

Rozhodčí: Nobre – Aguilar, Martins