Cornetová – Cibulková 1:2 (kon.) | Pavljučenkovová – Cibulková 0:2 (kon.)
6 2 4
Dominika Cibulková
2
2 6 6
sk Čtvrtek 24.08.2017, 01:11WTA New Haven - Connecticut Open (tvrdý povrch) • Osmifinále

Slovenská ženská jednotka Dominika Cibulková prehrala prvý set vysoko 2:6, no potom rovnakým výsledkom vyrovnala a osemfinálový boj pokračoval tretím dejstvom. Tam prehrávala naša reprezentantka už 2:4, ale napokon získala štyri gemy v rade a teší sa z víťazstva. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime. Ďakujeme za pozornosť a želáme úspešný štvrtok. (03:17:06)

Koniec zápasu

4:6
    Druhý mečbal už ale Dominika Cibulková využila a teší sa z postupu do štvrťfinále! Alizé Cornetová sa s turnajom lúči.

30-40
    Prvý mečbal francúzska tenistka odvrátila. Boj pokračuje ďalej, Cornetová podáva na udržanie sa v hre.

15-40
    Cornetová teraz zahrala iba za základnú čiaru na svojej polovici. Znamená to zisk dvoch mečbalov pre slovenskú tenistku.

15-30
    Dominika Cibulková bola osamotená pri sieti, pohodlne si počkala na padajúcu loptičku a nekompromisne smečovala. Od víťazstva v zápase ju delia dve lopty.

15-15
    Francúzska hráčka teraz využila, že jej oponentka boa na pravej strane vedľa hracej plochy a zakončila do opačnej časti.

0-15
    Cibulková začala skvelým returnom k telu svojej súperky. Cornetová reagovala iba odpalom za základnú čuaru.

4:5
    Slovenskej hráčke sa to podarilo! Dominika Cibulková získala tretí gem v rade a otočila stav rozhodujúceho setu vo svoj prospech. Vedie 5:4 a jej oponentka teraz musí podávať na udržanie sa v zápase.

0-40
    Cornetovej loptička doletela iba do siete. Francúzska tenistka v tomto geme ešte nebodovala a Cibulková ho teraz môže ukončiť.

0-30
    Cornetová teraz returnovala iba do autu. Slovenská hráčka získava druhý fiftín tohto gemu.

0-15
    Cibulková ide do vedenia aj v deviatom geme, pretože jej súperka poslala loptičku iba do siete. Slovenka má navyše výhodu servisu.

4:4
    Dominika Cibulková zakončila ôsmy gem rozhodujúceho setu skvelým zakončením z forhendu, ktoré smerovala popri postrannej čiare. Skóre tretieho dejstva sa vyrovnáva na 4:4.

30-40
    Podávajúca francúzska hráčka hrala veľmi ťažký bekhend iba do siete. Slovenka sa teší zo zisku dôležitého brejkbalu.

30-30
    Dominika Cibulková teraz využila pásku na sieti, odkiaľ sa loptička nepríjemne odrazila. Cornetová ju ešte dobehla, ale následný súboj pri sieti prehrala.

30-15
    Cibulková sa snažila o krížny úder, ale poslala ho až za postrannú čiaru. Podávajúca Francúzka tak znova vedie rozdielom fiftínu.

15-15
    Teraz slovenská hráčka uspela úderom pred základnú čiaru súperky a vyrovnala tým na 15:15.