Nantes – Lyon 0:0 (kon.) | Amiens – Nice 3:0 (kon.) | Bordeaux – Troyes 2:1 (kon.)
Caen – Méty 1:0 (kon.) | Dijon – Montpellier 2:1 (kon.) | Toulouse – Rennes 3:2 (kon.)
Toulouse FC
3:2 (1:1)
Stade Rennes
Sobota 26.08.2017, 20:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 4. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost, já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek večera a u dalších onlajnů se těším na počtenou. (21:56:28)

Fauly: 19:23.

Je konec, Toulouse ve velmi zajímavém zápase poráží Rennes 3:2! Do vedení ve druhém poločase nejdříve poslal domácí tvrdou ranou Diop, ale po obrovské hrubce v obraně skóre srovnal Sarr. Duel rozhodla 70. minuta, Amalfitano srazil právě příchozího Jeana, dostal druhou žlutou, musel do sprch a Toulouse navíc kopalo druhou penaltu. Švéd Durmaz se opět nemýlil a Toulouse tak bere do tabulky tři body za výhru, celkem jich má šest, Rennes zůstávají body dva.

90+5

90+5
    Dva útočné fauly Rennes, duel se chýlí ke konci.

90+4
    Sarr centroval před bránu, nakonec z toho byla spíše střela, ale nemířila mezi tři tyče.

90+3
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Max-Alain Gradel, přichází Issiaga Sylla.

90+2
    O míč však přišli a domácí jsou stále blíže ke třem bodům!

90+2
    Hosté kombinují na útočné polovině.

90+1
    Baal dostal přihrávku na levou stranu, nacházel se ale v ofsajdovém postavení.

90+1
    Rennes má čtyři minuty nastavení na srovnání!

90
    Bensebaini přišel o míč, ale vzápětí už jsou u něj opět hráči v červeném.

89
    Dlouhý nákop dolétl až k M'Bolhimu.

89
    Nepřesná rozehrávka hostů, Lafont odkopává od vlastní brány.

88
    Toulouse drží míč na vlastní polovině.

87
    Žlutou kartu dostává Ramy Bensebaini (Stade Rennes FC).

87
    Centr domácí odvrátili.

86
    Ovšem o malou chvíli později už ano, znovu u toho byl Mubele, zajímavý přímý kop pro Rennes.

Matěj Vybíral

Branky: 35. Durmaz (pen.), 58. Diop (Jullien), 71. Durmaz (pen.) – 7. Mubele (Gnagnon), 65. Sarr (H. Traoré)

Karty:   7. Diop (TOU), 36. Cahuzac (TOU), 43. Durmaz (TOU), 52. Delort (TOU) – 25. Amalfitano (REN), 26. Mubele (REN), 41. Bourigeaud (REN), 87. Bensebaini (REN)   70. Amalfitano (REN)

Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 3:9. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 19:23.
    Toulouse FC: Lafont – Amian, Diop, Jullien (C), Moubandje – Gradel (90+3. Sylla), Somália, Cahuzac, Durmaz (85. Blin) – Delort, Toivonen (69. Jean).
    Náhradníci: Goicoechea – Blin, Boisgard, Jean, Michelin, Sangaré, Sylla.

Stade Rennes: M'Bolhi – H. Traoré, Mexer, Gnagnon (79. Ludovic Baal), Bensebaini – Amalfitano, André (C) (85. Janvier), Bourigeaud, Maouassa – Mubele, Sarr.
    Náhradníci: Gertmonas – Ludovic Baal, Danzé, Janvier, Siliki, Prcić, Tell.

Rozhodčí: F. Schneider – D. Zitouni, N. Henninot