Bournemouth – Manchester City 1:2 (kon.) | Crystal Palace – Swansea 0:2 (kon.) | Huddersfield Town – Southampton 0:0 (kon.)
Newcastle – West Ham 3:0 (kon.) | Watford – Brighton 0:0 (kon.) | Manchester Utd. – Leicester 2:0 (kon.)
Newcastle United
3:0 (1:0)
West Ham United
Sobota 26.08.2017, 16:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League • 3. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:07:07)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 8:5. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 17:11.

Utkání sledovalo 52 093 diváků.

Utkání je u konce a na stadionu Newcastlu propuká tříbodová radost. Domácí dnes svého soupeře předčili v útočné fázi, dokázali se dostat do šancí a po přestávce dvě z nich proměnili v gól. Na 2:0 upravoval v 72. minutě hlavou Ciaran Clark a skóre uzavřel v 85. minutě Aleksandar Mitrović, když dostal přihrávku za obranu a své sólo proměnil dokonalým blafákem. Výsledkem je tak jasná výhra 3:0, Newcastle si připsal první body, zatímco West Ham na bodový zisk stále čeká.

90+4

90+3
    Pérez zkusil štěstí, jeho rána zpoza vápna ale letěla vysoko nad Hartovu branku.

90+2
    Hart rozehrává, posílá dopředu dlouhý nákop.

90+1
    Ne, tohle nebylo povedené, navíc se pískal útočný faul uvnitř pokutového území.

90+1
    Domácí i za rozhodnutého stavu útočí, nyní mají k dispozici rohový kop.

90
    Rozhodčí přidá čtyři minuty.

89
    Domácí fanoušci už slaví tříbodový zisk, ti hostující už několik minut opouští svá místa.

88
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Matt Ritchie, přichází Jacob Murphy.

87
    No, už je rozhodnuto, West Ham odjede i dnes s prázdnou...
    86. Aleksandar MITROVIĆ - 3:0

86
    Newcastle právě vstřelil branku!
    Tohle se hostům v obraně vůbec nepodařilo. Po pěkné narážečce unikl ofsajdové pozici ALEKSANDAR MITROVIĆ, šel sám na Harta, udělal mu kličku a zakončil do prázdné branky – 3:0!.

85
    Domácí dobře kontrolují závěr utkání, dnes jim to opravdu sedlo.

84
    A skutečně, Lanzini to zkusil z velké dálky, branku Newcastlu ale neohrozil. Jeho pokus šel vysoko nad.