Zlínsko – Uničov 1:6 (kon.) | Prostějov – Hulín 0:3 (kon.) | Líšeň – Vyškov 0:4 (kon.)
HFK Olomouc – Petřkovice 0:2 (kon.) | Rýmařov – Hlučín 2:1 (kon.)
1. SK Prostějov
0:3 (0:3)
SK Spartak Hulín
Sobota 26.08.2017, 16:30Moravskoslezská fotbalová liga • 4. kolo

Spokojenější po zápase jsou hosté. Zaslouženě vyhráli díky řadě individuálních chyb, které předvedli v prvním poločase Prostějované. (18:19:30)

90+2

90
    Hapal s Kroupou se snažili o hlavičkování vysokého míče, neuspěli však.

89
    Kroupa dostal pěknou přihrávku, nohou ale ve vzduchu tečoval míč jen vedle brány.

88
    Už pěkných pár minut se zápas prakticky jen dohrává. O vítězi je rozhodnuto.

85
    Kolem brány hostí jen proletěl míč, byl prudký, ale neškodný. Skončil totiž daleko od brankové konstrukce.

85
    Prostějovu se teď podařilo na chvíli udržet míč, ale jen na čáře a v uctivé vzdálenosti od hulínské brány.

83
    Hra se nyní opravdu vleče.

80
    A Hradil se prakticky okamžitě po své=m nasazení mohl dočkat gólu. U tyče byl totiž zcela osamocený, když na něj letěla prudká nahrávka. Nakonec se rozhodl pro střelu z první, trefil ale jen tyč.

79
    Hosté opět střídají, Ondřejku nahrazuje Minář.

78
    Pančochář chtěl dlouhou křižnou nahrávkou rozjet slibnou kombinaci, míč ale soupeř srazil. A nedostal se k němu ani nabíhající Kroupa.

76
    Faul domácích naopak rozhodčí potrestal. Z nákopu se ale stal jen zakopnutý balon.

75
    Hosté střídají, místo Dvořáčka přichází Hradil.

74
    Rozhodčí to nebude mít při odchodu ze stadionu lehké. Jeho puštění domnělého faulu hostí nesou diváci hodně nelibě. A dávají to sudímu "sežrat".

71
    Zapletal se dostal na levém křídle k míči, v rychlosti ale vypálil jen do připraveného Chytila.

70
    Další střídání domácích. Langera nahrazuje Fládr.

69
    Picí pauza.

69
    Míč po rohu domácích přistál na hlavě Kroupovi, ten ale mířil nad.

68
    Machynek zvládl dobře ošemetnou situaci, kdy na něj jako na posledního hráče šel s míčem osamocený soupeř. O míč ho obral a sám rozjel protiútok.