Bolívie – Chile 1:0 (kon.) | Kolumbie – Brazílie 1:1 (kon.) | Ekvádor – Peru 1:2 (kon.)
Ekvádor
1:2 (0:0)
Peru
Úterý 05.09.2017, 23:00Kvalifikace MS (Jižní Amerika)

Peruánský národní tým vyhrává tento dramatický duel o jednu jedinou branku. Peru se dostalo do dvoubranového vedení, domácí pak snížili díky pokutovému kopu. (00:57:12)

90+5

90+4
    Více ze hry v samotném závěru poločasu mají fotbalisté ve žlutém, tedy domácí.

90+3
    Momentálně hostující celek dostal na polovinu hrací plochy, a tak si obránci mohou oddechnout.

90+2
    Rohový kop pro domácí celek. Centr poslal Marcos Caicedo do předbrankového prostoru. Nikdo z jeho kolegů nezakončoval přesně.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme nad rámec hrací doby.

90
    Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik se bude nastavovat.

89
    Domácí celek už mnoho času na vyrovnání nemá, další šanci neproměnil Ramirez.

88
    Žlutou kartu dostává Carlos Caceda (Ekvádor).

86
    Hraje se nyní na polovině hrací plochy, míč získal Edison Flores. Do dobré střelecké pozice se přes výborně hrající defenzivu nedostal.

84
    Hostující brankář výborně vytěsnil jeden z domácích pokusů, Ekvádor se pokouší o vyrovnání.

82
    Střídání v týmu Peru: ze hřiště odchází Christian Cueva, přichází Anderson Santamaria.
    Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází Juan Cazares, přichází Fernando Gaibor.
    Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází Jefferson Orejuela, přichází Michael Estrada.

81
    Žlutou kartu dostává Christian Cueva (Ekvádor).

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu. Hostující celek vede o jednu branku.

79
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Christian Ramos (Peru).
    79. Enner VALENCIA - 1:2

79
    Ekvádor právě vstřelil branku!
    S přehledem proměnil hráč tento pokutový kop. Domácí ENNER VALENCIA si počkal na první pohyb brankáře, a podle toho poslal míč. Nechytatelná rána.

77
    Žlutou kartu dostává Paolo Hurtado (Peru). Fauloval v pokutovém území, uvidíme penaltu.

77
    Tak to je velká rána pro domácí Ekvádor, který v prvním poločase výrazněji aktivnější. Domácí prohrávají 0:2 a dál se musí bránit útočné hře soupeře.

Jan Prošek

Branky: 79. Valencia (pen.) – 73. Flores, 76. Hurtado

Karty:   45. Orejuela (ECU), 51. Carrillo (ECU), 81. Cueva (ECU), 88. Caceda (ECU) – 36. Ramos (PER), 77. Hurtado (PER)   79. Ramos (PER)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 7:9. Střely mimo: 5:9. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 15:11.
    Ekvádor: Banguera – Ramirez, Achlier, Arbeleda, Velasco – Orejuela (82. Gaibor), Noboa – Valencia, Cazeres (82. Estrada Martins), Valencia – Caicedo F. (71. Caicedo M.)
    Náhradníci: Dominguez, Dreer – Aimiar, Ayovi, Bagui, Caicedo M., Caicedo L., Estrada Martinez, Gaibor, Oyola, Preciado, Quinonez

Peru: Caceda – Advincula, Ramos, Rodriguez, Trauco – Yuton, Tapia (62. Caragena Mendoza), – Flores, Cueva (82. Santamaria), Carrillo (74. Hurtado) – Guerrero
    Náhradníci: Carvallo, Penny – Advincula, Bulos, Catagena Mandoza, Farfan, Hurtado, Loyola, Pena, Polo, Raidiaz, Santamaria