Hr. Králové – Vlašim | 2:1 (kon.) | | | Ústí n. L. – Třinec | 0:3 (kon.) |
Leganés – Getafe | 1:2 (kon.) |
Hamburg – RB Lipsko | 0:2 (kon.) |
Lille – Bordeaux | 0:0 (kon.) | | | Méty – PSG | 1:5 (kon.) |
Kroměříž – Val. Meziříčí | 5:1 (kon.) |
Lok. Košice – Skalica | 2:0 (kon.) |
Anderlecht – Lokeren | 3:2 (kon.) |
Feirense – Sporting | 2:3 (kon.) | | | Benfica – Portimonense | 2:1 (kon.) |
Perm – CSKA Moskva | 0:1 (kon.) |
Zagłębie – Wisła Pł. | 2:2 (kon.) | | | Arka – Wisla Krakov | 3:1 (kon.) |
Luceafarul Kluž – Č. Budějovice | 2:0 (kon.) | | | Schalke – Sparta Praha dívky | 1:0 (kon.) | | | Česká Třebová – Hrusice | 1:0 (kon.) |
Příbram – Sp. Brno | 0:0 (kon.) | | | Jihlava – Karviná | 3:3 (kon.) | | | Roudné – Frýdek-Místek | 0:4 (kon.) |
Hertha – Xaverov | 5:0 (kon.) | | | Olomouc – Lanškroun | 4:0 (kon.) | | | Ústí n. L. – Hodonín | 3:1 (kon.) |
Opava – Mladá Boleslav | 1:1 (kon.) | | | Monaco – Šumperk | 1:2 (kon.) | | | ACS Kinder – Kohoutovice | 5:1 (kon.) |
SKP Č. Budějovice – Prachatice | 0:1 (kon.) | | | Slavia – Sparta | 1:0 (kon.) | | | Brno – Zlín | 2:0 (kon.) |
Anderlecht – Liberec | 3:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Bohemians 1905 | 4:1 (kon.) | | | Slovácko – Hlučín | 3:1 (kon.) |
Ostrava – Kohouti Rokycany | 0:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Táborsko | 2:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Karviná | 3:0 (kon.) |
Sp. Brno – Jihlava | 2:1 (kon.) | | | Hrusice – Příbram | 0:2 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Schalke | 0:0 (kon.) |
Sparta Praha dívky – Česká Třebová | 0:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Mladá Boleslav | 0:5 (kon.) | | | Hodonín – Opava | 0:2 (kon.) |
Lanškroun – Ústí n. L. | 1:1 (kon.) | | | Roudné – Hertha | 0:4 (kon.) | | | Xaverov – Olomouc | 0:8 (kon.) |
Šumperk – Zlín | 4:2 (kon.) | | | Sparta – Brno | 2:0 (kon.) | | | Prachatice – Slavia | 0:9 (kon.) |
Monaco – ACS Kinder | 0:3 (kon.) | | | Kohoutovice – SKP Č. Budějovice | 0:0 (kon.) | | | Liberec – Táborsko | 0:3 (kon.) |
Kohouti Rokycany – Hr. Králové | 0:5 (kon.) | | | Hlučín – Ostrava | 1:0 (kon.) | | | Anderlecht – Slovan Bratislava | 6:0 (kon.) |
Bohemians 1905 – Slovácko | 1:5 (kon.) | | | Karviná – Sp. Brno | 1:1 (kon.) | | | Česká Třebová – Luceafarul Kluž | 0:3 (kon.) |
Příbram – Sparta Praha dívky | 3:0 (kon.) | | | Jihlava – Hrusice | 1:1 (kon.) | | | Schalke – Č. Budějovice | 4:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Hodonín | 2:2 (kon.) | | | Olomouc – Roudné | 7:0 (kon.) | | | Ústí n. L. – Xaverov | 2:1 (kon.) |
Opava – Lanškroun | 3:0 (kon.) | | | Hertha – Frýdek-Místek | 3:0 (kon.) | | | Zlín – Sparta | 1:4 (kon.) |
SKP Č. Budějovice – Monaco | 1:1 (kon.) | | | Slavia – Kohoutovice | 4:0 (kon.) | | | Brno – Prachatice | 5:2 (kon.) |
ACS Kinder – Šumperk | 2:1 (kon.) | | | Táborsko – Kohouti Rokycany | 0:0 (kon.) | | | Slovácko – Anderlecht | 0:5 (kon.) |
Ostrava – Bohemians 1905 | 2:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Hlučín | 2:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Liberec | 1:1 (kon.) |
Č. Budějovice – Sp. Brno | 1:2 (kon.) | | | Hrusice – Karviná | 0:3 (kon.) | | | Sparta Praha dívky – Jihlava | 0:3 (kon.) |
Schalke – Česká Třebová | 4:0 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Příbram | 3:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Hodonín | 1:1 (kon.) |
Lanškroun – Mladá Boleslav | 1:2 (kon.) | | | Xaverov – Opava | 0:3 (kon.) | | | Hertha – Olomouc | 2:0 (kon.) |
Roudné – Ústí n. L. | 1:6 (kon.) | | | Šumperk – Sparta | 0:9 (kon.) | | | Prachatice – Zlín | 0:2 (kon.) |
Kohoutovice – Brno | 0:7 (kon.) | | | ACS Kinder – SKP Č. Budějovice | 4:0 (kon.) | | | Monaco – Slavia | 0:7 (kon.) |
Liberec – Kohouti Rokycany | 3:1 (kon.) | | | Hlučín – Táborsko | 1:0 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Hr. Králové | 0:3 (kon.) |
Slovan Bratislava – Slovácko | 5:0 (kon.) | | | Anderlecht – Ostrava | 4:1 (kon.) | | | Sp. Brno – Hrusice | 2:0 (kon.) |
Česká Třebová – Č. Budějovice | 1:0 (kon.) | | | Příbram – Schalke | 0:6 (kon.) | | | Jihlava – Luceafarul Kluž | 0:3 (kon.) |
Karviná – Sparta Praha dívky | 1:1 (kon.) | | | Hodonín – Lanškroun | 5:0 (kon.) | | | Olomouc – Frýdek-Místek | 2:0 (kon.) |
Ústí n. L. – Hertha | 1:0 (kon.) | | | Opava – Roudné | 8:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Xaverov | 0:0 (kon.) |
Sparta – Prachatice | 8:1 (kon.) | | | SKP Č. Budějovice – Šumperk | 3:3 (kon.) | | | Slavia – ACS Kinder | 5:1 (kon.) |
Brno – Monaco | 0:1 (kon.) | | | Zlín – Kohoutovice | 0:2 (kon.) | | | Kohouti Rokycany – Hlučín | 1:3 (kon.) |
Slovácko – Liberec | 2:0 (kon.) | | | Ostrava – Slovan Bratislava | 0:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Anderlecht | 0:2 (kon.) |
Táborsko – Bohemians 1905 | 0:3 (kon.) | | | Česká Třebová – Příbram | 1:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Hrusice | 2:2 (kon.) |
Sparta Praha dívky – Sp. Brno | 0:2 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Karviná | 4:0 (kon.) | | | Schalke – Jihlava | 4:1 (kon.) |
Olomouc – Ústí n. L. | 1:5 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Lanškroun | 0:1 (kon.) | | | Xaverov – Hodonín | 1:6 (kon.) |
Roudné – Mladá Boleslav | 0:6 (kon.) | | | Hertha – Opava | 1:0 (kon.) | | | SKP Č. Budějovice – Slavia | 1:3 (kon.) |
Šumperk – Prachatice | 3:2 (kon.) | | | Kohoutovice – Sparta | 0:4 (kon.) | | | Monaco – Zlín | 0:3 (kon.) |
ACS Kinder – Brno | 4:1 (kon.) | | | Slovácko – Ostrava | 0:4 (kon.) | | | Liberec – Hlučín | 0:1 (kon.) |
Bohemians 1905 – Kohouti Rokycany | 3:1 (kon.) | | | Anderlecht – Táborsko | 7:1 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Hr. Králové | 2:1 (kon.) |
konec
FK Příbram
0:6
FC Schalke 04
Karel Milec
Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.
Branky:
2. Etri, 4. Etri, 8. Thier, 9. Thier, 15. Celebi, 16. Schroer
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
FK Příbram:
Karas – Abrhám, Čadek, Hájek, Havelka, Kalivoda, Kareš, Kudelňák, Němec, Nikl, Příhoda, Toufar, Zápotočný
Náhradníci:
Trenér:
FC Schalke 04: Breuers – Bolut, Celebi, Das Gupta, Demircan, Etri, Görlitz, Kappler, Özgen, Schroer, Tendahl, Thier, van Eck, Vozar
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
FC Schalke 04: Breuers – Bolut, Celebi, Das Gupta, Demircan, Etri, Görlitz, Kappler, Özgen, Schroer, Tendahl, Thier, van Eck, Vozar
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Autorem branky je LUCA TONI SCHROER, který zakončil do prázdní branky po přihrávce Aymena Boluta, který nechtěl riskovat, že trefí další tyč.
Silas Thier se uvolnil ve vápně, ale ještě předložil míč ENSARU CELEBOVI, který s ledovým klidem zvýšil na 5:0.
Tohle je solidní suchá sprcha pro středočeský tým. SILAS THIER zvýšil na 4:0, když se prosadil hlavičkou ve vápně.
SILAS THIER dorazil do branky míč, který předtím orazítkoval brankovou konstrukci!
Druhá branky Schalke přichází velmi brzy, druhou brankou v utkání se prosadil ABDUL KARIM ETRI.
Schalke se rychle ujímá vedení, když se krásnou ranou prosadil ABDUL KARIM ETRI.
1.FK Příbram: Karas – Abrhám, Čadek, Hájek, Havelka, Kalivoda, Kareš, Kudelňák, Němec, Nikl, Příhoda, Toufar, Zápotočný
FC Schalke 04: Breuers – Bolut, Celebi, Das Gupta, Demircan, Etri, Görlitz, Kappler, Özgen, Schroer, Tendahl, Thier, van Eck, Vozar.