Pardubice – Most 3:1 (kon.) | Plzeň – Sudoměřice 5:0 (kon.) | Letohrad – Kovo Praha 2:0 (kon.)
SK Hokejbal Letohrad
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
TJ Kovo Praha
Sobota 09.09.2017, 16:00 • Letohrad • CROSSDOCK Extraliga • 1. kolo

Konec zápasu. (17:33:49)

43:41
    Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Adam – 2 min., krosček).

40:34
    Letohrad je stále aktivnější a vypadá to že Kovo dnes již k ničemu nepustí.

38:32
    Šimara je v dnešním zápase zatím bez chybný, jeho zákroky jsou klidné a vyrovnané, žádná střela ani dorážka jej zatím nepřekvapila.

37:00
    Kovo musí nyní využít přesilovku, aby stálo aspoň náskok Letohradu jen na jednobrankový. Moc času do konce již nezbývá a pražský tým určitě nechce domu odjet bez bodu.

37:00
    Vyloučení v týmu SK Hokejbal Letohrad (Krejsa – 2 min., držení hole).

34:38
    Letohradští jsou aktivnější nejen na míčku, ale také u mantinelů kde souboje nevzdávají.

34:10
    Letohrad je v poslední třetině aktivnější a pražské Kovo se na hřišti spíše ztrácí. Jejich převaha z první a druhé třetiny je ta tam.

32:29
    Letohrad právě vstřelil branku!
    Autorem branky je HOLEC. Asistence: Hejtmánek David a Adamec.

30:01

Další třetina začne v 17:09

Kovo i když větší část třetiny bylo lepší, dostalo v poslední minutě góla a prohrává 1:0. Uvidíme který z týmu přijde více na motivovaný do poslední třetiny.

Dnešní utkání sleduje 99 diváků.

30:00

29:26
    Autorem branky je VĚCHET. Asistence: Hejtmánek David.

27:34
    Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Adam – 2 min. sekání).

25:05
    Vyloučení v týmu SK Hokejbal Letohrad (Faltus – 2 min., příliš mnoho hráčů na hřišti).

24:39

22:39
    Vyloučení v týmu SK Hokejbal Letohrad (Böhm – 2 min. sekání).

Klára Krpelánová

Branky a nahrávky: 30. Věchet (Hejtmánek David), 33. Holec (Hejtmánek David, Adamec)

SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Šupík) – Hejtmánek Josef, Anýž, Adamec, Böhm, Vychytil, Krejsa, Teplý, Lajčiak, Halbrštát, Hejtmánek David, Košťál, Cvejn, Häusler, Věchet, Běloušek, Derka, Holec, Faltus, Škabraha
    TJ Kovo Praha: Lain (Vaníček) – Winter, Bydžovský, Adam, Plecitý, Kovářík, Zeman Ma., Kočka, Zeman Mi., Šlehofer, Wurdák, Fabián, Kyclt, Krejčí, Franěk, Strejček

Rozhodčí: Boháček, Gráca