Gent – Genk 1:1 (kon.) | Standard – Charleroi 0:0 (kon.) | Mechelen – Oostende 1:1 (kon.)
konec
Standard Lutych
0:0 (0:0)
Sporting Charleroi
Neděle 10.09.2017, 18:00 • Stade Maurice Dufrasne, Lutych • Belgická liga • 6. kolo
Předzápasové kurzy: 2.02 3.4 3.67
   
  Z mé strany je to pro dnešek vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne! (19:54:16)
   
  Držení míče: 48 % : 52 %.
  Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 2:2. Rohy: 5:3.
   
  Je konec! Standard Lutych v bojovném utkání uhrál se Sportingem Charleroi pouze bezbrankovou remízu. Jediné šance se zrodily v prvním poločase. Carlinhos si v pokutovém území naběhl na centr a orazítkoval tyč. Na druhé straně mohl v závěru první půle otevřít skóre Diandy, jenže jeho ránu vyrazil Guillermo Ochoa. Ve druhé půli už se pouze bojovalo a šancí jsme se nedočkali.
   
  90+3
  Konec zápasu.
   
  90+2
  Standard zahrával ještě jeden přímý kop. Paul-José Mpoku napřáhl k dalekonosné střele, která prosvištěla vysoko nad břevnem.
   
  90+1
  Žlutou kartu dostává Stergos Marinos (Sporting Charleroi).
   
  90
  Také Sporting se v závěru vydal do útoku. Centrovaný míč z levé strany však prosvištěl do zámezí. Diváci nejsou s dnešní hrou spokojení a hlasitě pískají.
   
  89
  Domácí se usadili v blízkosti pokutového území a snaží se udeřit v samotném závěru utkání. Sébastien Pocognoli Merveille Bokadi si naběhl na pěknou přihrávku, ale opět přestřelil branku.
   
  88
  Collins Fai se snažil zbavit obránce u rohového praporku. Fai se pokusil o riskantní kličku, která mu nevyšla a poté se navíc při návratu dopustil faulu.
   
  87
  Collins Fai si naběhl na pěknou přihrávku do pokutového území a vystřelil z hodně ostrého úhlu. Domácí fotbalista trefil jen prostor, kde stál Nicolas Penneteau.
   
  86
  Fai vystoupil proti vysoké přihrávce za obranu domácího celku, zpracoval si míč a vyvezl jej na polovinu soupeře.
   
  85
  Na světě je další žlutá karta. Moussa Djenepo ji vidí za faul na polovině hrací plochy.
   
  84
  Ră Christian Luyindama Nekadio operoval s míčem na hranici pokutového území, jenže dlouho váhal s odcentrováním a obránce mu balón vypíchl.
   
  83
  Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Sébastien Pocognoli, přichází Valerij Lučkevič.
   
  82
  Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází David Pollet, přichází Chris Bedia.
   
  81
  Hra je opět přerušena! V pokutovém území domácího delku zůstává ležet domácí stoper Fai, který si nejspíš přivodil zranění stehenního svalu.
   
  80
  Obrana Sportingu si pohlídala další vysokou přihrávku na hranici pokutového území. Nikdo v červeném dresu za míčem nespěchal a hostující zadáci měli snadnou práci.
   
  79
  Christian Luyindama Nekadio si pětadvacet metrů od branky přehodil míč na levačku a pohotově vypálil. Jeho prudká střela minula Penneteauvo branku o dobré čtyři metry.

  Tomáš Kubečka

  Branky:

  Karty:   29. Bokadi (STA), 45+2. Agbo (STA), 85. Djenepo (STA) – 56. Ilaimaharitra (CHL), 90+1. Marinos (CHL)


  Držení míče: 48 % : 52 %.
  Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 2:2. Rohy: 5:3.
  Standard Lutych: Ochoa – Pocognoli (83. Lučkevič), Fai, Luyindama Nekadio, Laifis – Bokadi, Ndongala (75. Djenepo), Carlinhos, Agbo – Mpoku, Čop.
  Náhradníci: J-F. Gillet – Emond, Scholz, Djenepo, Marin, Lučkevič.

  Sporting Charleroi: Penneteau – Marinos, Martos, Dessoleil, Fortuna – Rezaei (62. Benavente), Ilaimaharitra, Diandy, Baby, Lukebakio (76. Saglik) – Pollet (82. Bedia).
  Náhradníci: P. Mandanda – Zajkov, Benavente, Hendrickx, Saglik, Fall, Bedia.

  Rozhodčí: Smet – Gilon, Wyns