Nordics Most – Most "B" 4:3 (kon.) | Ještěři – Kadaň 2:4 (kon.)
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
2:4 (2:2, 0:1, 0:1)
Panthers Kadaň
Neděle 10.09.2017, 16:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • 2. Liga - Čechy Sever

Přeji Vám příjemný zbytek dne a u dalších hokejbalových zápasů na počtenou. (17:50:32)

Kadaň si připisuje první výhru v sezoně. První třetina příliš hokejbalové krásy nepobrala, jednalo se o první dotyky s míčky v sezoně, což bylo vidět. Druhá třetina již byla daleko zajímavější, jen by ji slušelo více branek. Ve třetí třetině měli převahu Ještěři, ale branku vstřelila Kadaň a nakonec se radovala z vítězství.

44:50
    Offside Ještěrů.

44:42
    Vyloučení v týmu HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem (Straka – 2 min., nedovolené bránění).

42:41
    Štefan proběhl po pravé straně, ale pro Brhela byla následná střela lehká práce.

42:30
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem (Straka – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HSÚ Panthers Kadaň (Hrubý – 2 min., hrubost).

42:07
    Fojtova střela nad.

41:24
    Schwarzjirg z vrcholu kruhu minul branku.

39:57
    Vyloučení v týmu HSÚ Panthers Kadaň (Hrubý – 2 min., sekání).

39:37
    Zakázané uvolnění Ještěrů. Hra je v tuto chvíli poněkud rozháraná.

38:57

37:48
    Po střele Řezábka se dostal k dorážce Myška, ale nedokázal míček umístit mezi 3 tyče.

36:54
    Vlastimil Tumpach zblokoval střelu Haase.

35:13
    Panters Kadaň právě vstřelili branku!
    Kadaň krásně vyřešila přečíslení dva na jednoho! Ondřej Tumpach si vyměnil balonek s JIŘÍM PAULEM, který si pak pohrál s Brhelem v brance a zvyšuje vedení Kadaně! Asistence: Ondřej Tumpach

Aleš Zuna

Branky a nahrávky: 6. Fojt, 14. Formánek (Kučera, Čejka) – 2. Linet, 10. Linet (Paul), 19. Mašek, 36. Paul (Tumpach O.)

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem: Brhel (Matějka) – Kučera "C", Panocha, Schwarzjirg "A", Vitko, Straka, Řezábek, Klíma, Myška, Formánek, Čejka "A", Hladík, Fojt, Wágner, Řídel, Haas, Langr
    Panthers Kadaň: Vítek – Armstark, Filipovský, Procházka, Tumpach V., Hrubý, Linet, Mašek, Paul, Rác, Štefan, Tumpach O. "C"

Rozhodčí: Michal Tuček, Jan Adámek