Chabarovsk – CSKA Moskva 2:3 (0:1 po s.n.) | Vladivostok – Jokerit 0:1 (po pr.) | Novosibirsk – Viťaz 4:5 (kon.)
Kunlun – Slovan 2:0 (kon.) | Jaroslavl – Magnitogorsk 3:2 (po pr.) | Minsk – Toljatti 2:0 (kon.)
Dynamo M. – Čeljabinsk 1:4 (kon.) | Petrohrad – Jekatěrinburg 6:2 (kon.)
konec
Dynamo Moskva
1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
Traktor Čeljabinsk
Středa 13.09.2017, 18:30 • VTB Ice Palace • KHL
Předzápasové kurzy: 1.95 4.1 3.26
Partner:
   
  To je ode mě vše a děkuji Vám za pozornost. (21:32:33)
   
  Dinamo utrpělo tedy již třetí porážku za sebou. V dalším zápase hrají s týmem Lada. Traktor potvrdil, že jejich průběh sezóny je jako na houpačce a po minulé prohře dnes přidal vítězství. Další zápas hrají na ledě Jaroslavle.
   
  Traktor nakonec zvládl i třetí třetinu. Dinamo sice snížilo na stav 1:3, ale to bylo tak vše co dnes mohli předvést. Jejich hře chyběl větší důraz před brankou. Pavel Francouz byl v brance Traktoru jistý a s přehledem kryl, ne tolik vážné šance Dinama. Hosté si určitě za svou dnešní hru zasloužili zvítězit.
   
  Konec zápasu.
  59:21 Alexandr RYBAKOV - 1:4
   
  59:21
  Čeljabinsk právě vstřelil branku!
  ALEXANDR RYBAKOV vybojoval puk ve středním pásmu a v pohodě dává puk do prázdné branky a potvrzuje vítězství svého týmu!
   
  59:02
  Hosté v plném počtu.
   
  59:00
  Poslední minuta základní hrací doby!
   
  58:21
  Dinamo se snaží, ale Francouz a obrana Traktoru odolává. Navíc vyhazuje puk přes všechny čáry.
   
  57:20
  Jistý zákrok lapačkou provedl Francouz proti pěkné střele Nikulina od modré čáry. Francouz však neměl vůbec zakrytý výhled a vše dobře viděl. Důležité bylo, že mu nevypadl puk z výstroje.
   
  57:03
  Tak a Dinamo má ještě velkou příležitost a to budou těžké dvě minuty pro Traktor. Navíc Dinamo již hraje bez svého brankáře a zkusí to v šesti lidech.
   
  57:02
  Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexandr Šinin – 2 min., hákování).
   
  56:27
  Traktoru se obranná hra daří na jedničku, hezky vždy vyveze puk až do rohu obranného pásma Dinama a stahuje se zpět do svého pásma.
   
  55:20
  Boj o puk v rohu kluziště, Traktor byl úspěšnější.
   
  54:41
  Necelých pět minut zbývá Traktoru, aby dnes bral tři body. Zatím to vypadá dobře, neboť Dinamo s očekávaným náporem nepřichází.
   
  53:44
  Hosté nyní nebezpečně hráli s pukem za svou brankou, nakonec vše dobře pro ně dopadlo.
   
  52:56
  Dinamo má problém se usadit na delší dobu před brankou Francouze a vytvořit si tak tlak.
   
  51:45
  Traktor se již nesnaží moc útočit a nejspíše všechny síly vrhne na obrannou činnost ve zbývajících minutách. Když získá puk, vyveze ho jen do útočné třetiny a odevzdává soupeři.
   
  51:14
  Francouz zasahuje po další střele domácích.

  Adam Dořák

  Branky a nahrávky: 50. Alexejev – 13. Szczechura (Bailen, Peňkovskij), 14. Gynge (Polygalov, Szczechura), 23. Polygalov (Kravcov, Peňkovskij), 60. Rybakov


  Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – I. Nikulin, Solovjov, Hietanen (C), D. Višněvskij, Korjagin, Kutějkin (A), J. Zajcev – N. Komarov, Dm. Kazionov, Arťuchin (A) – Podšendjalov, Boyd, Karsums – Igumnov, Tarasov, Brjukvin – Zlobin, J. Jakovlev, Markovin – Alexejev.
  Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – I. Višněvskij, Kolcov, Bailen, Šinin (C), A. Petrov (A), Isajev, Borodkin, Mamajev – Kručinin, Rybakov, Jakuceňa (A) – Gynge, Szczechura, Videll – Kravcov, Polygalov, Peňkovskij – Bezrukov, Tridčikov, Šarov.

  Rozhodčí: A. Belov – A. Sergejev, M. Bitjukov, V. Semečkov.