Havlíčkův Brod – David Servis 7:0 (kon.) | Písek – Mor. Budějovice 3:4 (1:2 po s.n.) | Tábor – Pelhřimov 6:3 (kon.)
Klatovy – Nymburk 2:1 (1:2 po s.n.) | Žďár n/S – Kolín 3:2 (kon.) | Kobra – Sokolov 5:6 (po pr.)
Vrchlabí – Dvůr Králové n. L. 7:2 (kon.) | Trutnov – Bílina 0:0 (odl.) | Děčín – Řisuty 6:2 (kon.)
Nový Jičín – Opava 7:0 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 2:8 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 5:2 (kon.)
Jablonec – Letňany 6:2 (kon.)
konec
HC Děčín
6:2 (1:0, 1:1, 4:1)
HC Řisuty
Středa 13.09.2017, 18:002. liga skupina Západ (ČR) • 1. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (20:08:52)
   
  Je dobojováno. Medvědi ovládli třetí třetinu a žádné drama nedopustili. V prvním utkání sezóny si tak po zásluze připíší první tři body do tabulky.
   
  Konec zápasu.
   
  59:45
  Ti už ale mají kotouč na svých holích a dohrávají tento zápas. Je konec, Medvědi si v prvním utkání sezóny připíší první tři body.
   
  58:43
  Dominik Havelka pálil v těsné blízkosti Lavingera a jeho rána skončila těsně nad břevnem domácí branky. Následně pak jdou do útoku ještě hráči Děčína.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:25
  Hosté už vědí, že tenhle zápas je pro ně ztracený a s pukem na svých hokejkách se už nikam neženou.
   
  56:42
  Vyloučení v týmu HC Řisuty (Ondřej Krpata – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
   
  56:42
  Děčín právě vstřelil branku!
  Jenže hned z další akce se Medvědi natlačili do útočného pásma a DANIEL VOLRÁB se před Ilašenkem nemýlil – 6:2. Znovu si tak hráči domácích berou zpět čtyřbrankový náskok. Asistence: Pavel Zajan a Dominik Málek.
   
  55:25
  Řisuty právě vstřelily branku!
  A nakonec se hned dokázali prosadit. Před Lavingerem se uvolnil MICHAL FORTELKA a přidal tak na hostující konto druhý přesný zásah – 5:2. Asistence: Petr Janeček.
   
  54:34
  Hosté zabránili Medvědům další střele v jejich pásmu a poté se sami vydali na opačnou stranu. Čas jim ale už velmi rychle ubíhá a mají tak krátký čas na to, aby se zápasem ještě něco udělali.
   
  53:35
  Volráb je už na ledě a Děčín je tedy v plném počtu.
   
  52:26
  Jenže v oslabení okupovali branku hráči Děčína, ke střele se dostal Lukáš Sladkovský, jeho ránu ale Ilašenko vyráží před sebe. Poté míří do útoku jeho tým.
   
  51:35
  Volráb dostává dvě minuty za hákování a hosté mají výhodu přesilové hry.
   
  51:35
  Vyloučení v týmu HC Děčín (Daniel Volráb – 2 min., hákování).
   
  51:32
  Rozjetí Medvědi se znovu dostali před branku hostů, kde střílel Pavel Zajan, ale jeho střela z pravého kruhu zamířila jen do jeho připravené lapačky.
   
  50:56
  Děčín právě vstřelil branku!
  A hned po tom, co se z trestné lavice vrátil vyloučený hráč, udeřili Medvědi popáté. RADIM VACEK se natlačil před hostující branku a poté svou střelou poslal kotouč za Ilašenkova záda – 5:1. Asistence: Jan Chovanec a Ondřej Kopta.
   
  50:52
  Hosté v plném počtu.
   
  50:25
  Domácí ostřelují Ilašenka, ale ten jejich střely chytá. Nyní pálil z pravé strany Radim Vacek, ale napálil jen Ilašenkovu vyrážečku.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 10. Hříbal (Hašek, Volráb), 32. Volráb (Hašek, Zajan), 46. Zajan (Volráb), 48. Faigl (Sladkovský, Chmel), 51. Vacek (Chovanec, Kopta), 57. Volráb (Zajan, Málek) – 36. Kos (Havelka, Krpata), 56. Fortelka (Janeček)


  HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Hříbal, Málek, Chmel, Kaltenböck, Balcar, Loukota, Michajličenko, Procházka – Hašek, Volráb, Zajan – Navarra, Oliverius, Faigl – Vacek, Kopta, Sladkovský – Chovanec, Rubeš D., Šetka – Fojt
  HC Řisuty: Ilašenko (Chabr) – Babický, Kužel, Keller, Bílek, Havelka, Dostál, Petržílka – Krpata, Kos, Vyskočil – Janeček, Záleský, Fortelka – Kalla, Choc, Patyk – Schildhabel

  Rozhodčí: Vokřál – Marek, Gabriel